|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Life coach
16.11.2019 20:33:22   
manuela RR
Evo jedne teme za razbibrigu...😉😂...

Da se malo okupimo i prokomemtarišemo...
Posto je sad u posljednje vrijeme mnogo aktuelna tematika life coach i drugi coachevi😂,motivator kakav je vas stav o tome?Imate li kavo iskustvo vezano za to ili gledate li bar na you tube kanalima one najaktuelnije...tipa Smilian Mori,Ana Bucevic,ili su vam totalna nepoznanica 😁???

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Life coach
18.11.2019 2:02:54   
Visnja RR
Manuela odlična tema user posted image

Evo i jedan tekstić

https://www.ringeraja.ba/clanak/treba-li-nam-life-coach-ko-je-to_3163.html

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu manuela RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Life coach
18.11.2019 17:38:09   
manuela RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Manuela odlična tema user posted image

Evo i jedan tekstić

https://www.ringeraja.ba/clanak/treba-li-nam-life-coach-ko-je-to_3163.html


Iskreno,ja sam se prvi put susrela sa tom tematikom kada mi je neko blizak iz porodice uplatio seminar obuke za life coach,koji kosta pofino,nakon cega dobijes certifikat i mozes poceti raditi samostalno.
I kad me malo uputila i tematiku primjetila sam da je to ustvari dosta popularno u zadnje vrijeme..

Cak i firme organizuju seminare team buildinga gdje im se nude tehnike savladavanja stresa i nacina rukovodjenja ,ali to je vec buissnis coach.
Ja sam misljenja da sve sto je pozitivno treba podrzati pa tako i ovo,ako ti pomaze zasto ne 🙂

_____________________________

A- Februar.2017.
E- Oktobar.2008.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *