|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Blizanci
24.7.2020 6:05:24   
mila13
Molim da me ubacite. 🙂💞


(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 951
   RE: Blizanci
24.7.2020 6:06:45   
mila13


IZVORNA PORUKA: entinte

ženice pa gdje ste niko nista ne pise :) Moji mlađi momci imaju sad skoro 11 mj i uskoro krecu u vrtic ako Bog da zajedno sa starijim bracom. Sve je ok hvala Bogu lijepo napreduju. BTW ako vec niste u grupi Dvojkice&Trojkice na FB obavezno nam se pridruzite :) Ako neko bude htio samo javnite da vas ubacimo...



Molim da me ubacite. 🙂🥰🌸

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 952
   RE: Blizanci
24.7.2020 6:09:39   
mila13


IZVORNA PORUKA: mila13



IZVORNA PORUKA: entinte

ženice pa gdje ste niko nista ne pise :) Moji mlađi momci imaju sad skoro 11 mj i uskoro krecu u vrtic ako Bog da zajedno sa starijim bracom. Sve je ok hvala Bogu lijepo napreduju. BTW ako vec niste u grupi Dvojkice&Trojkice na FB obavezno nam se pridruzite :) Ako neko bude htio samo javnite da vas ubacimo...



Molim da me ubacite. 🙂🥰🌸



Draga moja, citam. A vidim da je bilo davno. Prva beba sto je bila sama manja od dvojceka? Da li je taj porod bio na vrijeme? Ja sam 33+6. I nemam vise snage, mjesta ni prostora. Stomak je veliki. Ja sam visoka 170. Dr planira Cr 3 sedmice prije. A ja se slažem. O problemima koje imam prije cu nabrojati koje nemam. Imala sam veselje sa hemoroidima. 7 zadnjih dana. Pokretna slabo. Stomak tezak. Mislim da su bebe isto krupne mada moj dr nikad ne govori tezinu. Prva trudnoća, djecak, CR 2 sedmice ranije. 3250/55.Sad su djevojčica i dječak.  Imamo osjećaj kao da ce vodenjak popustiti svaki cas. Ne krecem se i zato sto ne mogu a i da ne bi opet napravila haos sa hemoroidima. Bilo ih je 5,6 i krvi do koljena. A sve od tezine. Stolica je ok. Zanimaju me ovi posljednji dani od 34 do poroda. Spavanje, kretanje.. Hvala. 🥰

(odgovor članu mila13)
Neposredna veza do poruke: 953
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  35 36 37 38 [39]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *