|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Djecija soba
13.6.2009 14:50:07   
Lulu_
user posted image hvala vam svima
ali da vidite kako sam balkon pretvorila u dvoriste :)
naime naomih u svojoj sobi ima velikiiii balkon koji cu nekda zatvoriti pa joj napraviti veliki prozor sa onom klupicom isprek i velikim jastucima ali do tad....
oblozila sam pod spuzvom zelenom kao trava,na ogradu sam stavila trstiku i kupila u konzumu onu kucicu kao sator...predivno i naomih je odusevljena slikacu vam pa da vidite...po vazdan je na balkonu

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Djecija soba
16.6.2009 15:12:09   
Sonja
ja i MM se selimo za koji dan pa sredjujem spavacu sobu u kojoj ce bit i nase pile..
zidove smo okrecili u plavu boju 2 zida i u crvenu druga dva
gdje ce bit krevetic taj je plavi i onaj na kojem je bracni (suprotni od krevetca)
kontala sam kupiti te "tapete"sa medama da polijepim pa sad sam u potrazi za dobrim savjetima
kad slikam onako praznu sobu stavit cu slike pa ce mi svaki savjet dobro doci
vec imam par u glavi al od viska glava ne boli

i sta mislite jel bolje da stavim djecije zavjese ili obicne???

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Djecija soba
17.6.2009 0:33:01   
milenium
evo mi upravo izrađujemo dj sobicu,bit će bijelo zelena al više ništa ne znamo.najviše me muče dječje zavjeseuser posted image
.zna li itko kakvih sve ima,ja to još nisam vidjela,kažu da imaju neke s winnijem,poslikajte pa stavite slike,a ja ću vama obećajem sve poslikati kad bude gotovo.user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Djecija soba
17.6.2009 0:35:51   
Lulu_
hej milenium tu ja mogu pomoci
hajde malo naprjed na ovu temu pa pogledaj moje zavjese u djecijoj sobici

moja mama ima salon zavjesa

imamo i te sa winijem mada se meni ne dopadaju za bebe one su mi za malu vecu raju...

ima ih svakakvih
odakle si

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Djecija soba
17.6.2009 1:14:24   
Lulu_
za sve su krive zavjese

mama ih je nekada davno donjela sa puta i posto nasi ljudi izgleda ne volew zeleno ljubicaste cvjetove ta se je klombinacija tako slabo prodavala a meni se toliko svidjala a u moju djevojacku sobu nije odgovarala radi namjestaja

eh kad sam ostala trudna krenula sam od njih jer sam samo njih htjela

zavjese stoje na trodjelnoj karnisi a preko karnize je maska na cicak traci cij je muski dio zaljepljen na lice karnize a zenski na masku koja je punjenA VATELINOM PA izgleda kao da je od nekog cvrstog materijala a ne od tkanine

cvjetovi su svaki rucno prisiven na podlogu od zavjese...toga se sjetila moja mama

ormar je od rigipsa i njega sam se sjetila 5 do 12

htjela sam da je sve u motivu cvjeta i kad sam gledala zavjese naumpalo mi da joj ormar bude takav i nisam htjela drvo
tako da smo doveli jednog momka koji se bas namucio da ga napravi jer je morao da sjece sve po 10 cm duge djelove rigipsa i pojedniacno ih ljepi na konstrukciju od zeljeza...onda smo sproveli struju u gornju laticu cvjeta tako da svjetli i obojili ga

baldahin iznad kreveta je radio moj tata koji je vario sam konstrukciju jer nismo mogli naci takav baldahina ja nisaqm htejla drugi a sam baldahin se radio u salonu kao i sve ostalo sto je od materijala...
meni se najvise svidja jer joj je i posteljina i zavjesa i baldahin od materijala koji se vezu i kombinuju...

winni pooh na zidu je radjen rukom sve je crtano i slikano sa lateksom tako da ja mogu to brisati a i bojama koje nisu otrovne i naomih ih moze lizati sto i radi jer cesto ljubi winnija i tigra na zidu

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu lely)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Djecija soba
17.6.2009 14:01:22   
Lulu_
te boje se mjesaju...ti izaberes na paletama i ima ih more!!!

malo su skuplje ali su isplatnije ejr nema krecenja onda dugooooo
ja sam ih nabavila u zenici a radnja se zove wallpaint...ne znam gdje to ima u sarajevu ali mozda da pogledas u obiju???

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu tea lana)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Djecija soba
17.6.2009 22:51:11   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Lulu_

user posted image




kako mislis kuda se ulazi

user posted image
nikuda, to je ormar za fazon nema vrata otvoren je 

imam na drugom zidu jos jedan koji je bas ormar

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Djecija soba
17.6.2009 22:59:13   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: milenium

a kako vadiš robu,kruz krug jel,to stoji teko otvoreno jeluser posted image


da to je uvijek otvoreno...
kako mislis kako vadim robu

sad meni nista nije jasnouser posted image    user posted image user posted image  ja zbunjoze



_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Djecija soba
17.6.2009 23:00:20   
Saraya
E pa meni jest, jer sam i ja zamisljala isto kao i ti da se moze uci user posted image user posted image user posted image E sad kad malo bolje pogledah, ismijah se do suza... user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Djecija soba
17.6.2009 23:04:45   
Lulu_
user posted image user posted image user posted image user posted image ma zene drage kako ste samo to skontale user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

pa nisam patuljak

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Djecija soba
17.6.2009 23:24:28   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Lulu_

user posted image


evo jedan,sad je pun stvari nema vise igracaka osim na zadnjoj polici

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Djecija soba
17.6.2009 23:25:13   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: Lulu_

user posted image


i imamo ove 4 ladice 

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Djecija soba
17.6.2009 23:27:15   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: milenium

Šta znači fazonuser posted image A kako ste ručno naslikali vinije,ima kalup ili?


nema nikakv kalup taj majstor je sve sam nacrtao

poskidali smo sa neta sta nam se svidjelo i on gledao u papir i crtao...

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Djecija soba
17.6.2009 23:37:47   
Lulu_
to ti se ciniuser posted image
u ovaj ormar sa puno polica stane toliko rob da nebi mogla povjerovati ( znam vjeruj mi jer mi imamo robe da ima stavri koje obuce samo jednom i nikad vise)
ali ja redovno odvajam stvari koje preraste i one odmah idu u kutiju i tako se nsalazim :)

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Djecija soba
20.6.2009 11:31:38   
Adana
Evo i sobice moje bebare. user posted image  Jeste mala, ali je uredjena sa mnoooogo ljubavi. user posted image  I moja mala mika u njoj spava od kako je dosla svojoj kuci... user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

uzorak na tapeti koja prekriva jedan zid:
user posted image

dio za presvlacenje i kadica se samo malkice vidi user posted image
user posted image

user posted image

Sorry ako su slike velike i ako ih je previse!










_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Lulu_)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Djecija soba
21.6.2009 21:59:20   
Sonja
eh ja sam skontala kako cu uredit ziduser posted image

posto je zid tamnije plave boje muz ce na stiropolu iskruzit mjesec i obojit cemo u zutu i zalijepit..i zvjezdice cemo mu nacrtat zute po zidu a kupila sam i one florescentne zvijezdice pa cu iskombinovat...a imaju i likovi iz crtica (miki maus se meni svidja) koji se lijepe na zid pa cu i to zalijepit

sve u svemu
miki maus seta po nociuser posted image

kad bude gotovo stavit cu slikeee

_____________________________

Adin- 1.5. 2009
07:30h 3500g 55cm
pile moje pametno

Arian- 8.12.2011 - 29.03.2012 :(((
17:00h 4000g 55 cm
Smjesko moj uvijek ces biti moj ponos,moj borac i moja najveca ljubav

Darian 27.05.2013
16:40h 4150g 56cm
Nase sunce

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Djecija soba
21.6.2009 21:59:44   
veeseelaa
drage moje ja se vama divim kad ste se mogle organizirati i napraviti djeciju sobu, odnosno kad imate toliko prostorija da jednu možete "halaliti" za dječiju sobu
ja sam u stanu od 100m2 i kako god da okrenem ni jedna mi soba ne može biti djecija
evo jedna je dnevna
kuhinja je kuhinja
spavaća je spavaća
radna soba je radna soba


mislim mogla bi ja reći evo radna soba nek bude dječija al kud ću s kompom i još nekim ličnim stvarčicama????
jel vama djecija soba baš dječija il se radi o miješanoj sobiuser posted image

< Poruku je uredio veeseelaa -- 21.6.2009 22:01:05 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Djecija soba
21.6.2009 22:04:00   
Adana
IZVORNA PORUKA: neki

Adana,sobica je premedenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Mamica87,ko god da je to crtao,ja sam odusevljenauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


Hvalaaa user posted image

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Djecija soba
21.6.2009 22:07:41   
Adana
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

jel vama djecija soba baš dječija il se radi o miješanoj sobiuser posted image



Mila moja ja ti malkice zavidim na kvadraturi stana. Nama je stan jaaaako mali, ni pola tvog. Ali smo "napravili" sobicu za Asju. Pregradili smo kuhinju, i dobili njen sobicak, ono bas mala soba 3 sa 3. Mada nema ni toliko kvadrata. user posted image

A mozes li staviti komp u spavacu ili udnevni boravak? A te licne stvari...pa vjerujem da se u 100 kvadrata moze naci neko mjesto za njih. user posted image
Nama je nasa spavaca i dnevni u jednoj sobi, a tu nam je i komp i ormari i sve...


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Djecija soba
21.6.2009 22:11:01   
mamica87
I mi smo od radne sobe napravili djeciju sobu a kompjuter smo nekako uglavili u spavacu,jest da nam je malo potjesno  ali sta se sve ne radi za user posted image user posted image user posted image .

_____________________________

Benjamin 17.07.2009

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Djecija soba
21.6.2009 23:13:04   
Aminad
Mi ćemo uskoro , nadam se, useliti u stan od 64 kvadrata ali prvo što sm odredili je dječija soba. Iako sam svjesna da djecu ne možeš ograničiti ni s igračkama ni s odjećom u jednu sobu bitno mi je da imaju svoju sobu jer sam je ja kao dijete imala i dijelila uvijek s bratom ali smo je imali i bili rahat u smislu da kad čitam knjigu "izvrnem" se na ležaj i ne smeta mi što u tom momentu roditelji piju kahvu u dnevnoj ili sjede s prijateljima kad hoću svoj mir- pravac dečija soba!
Iz tog nekog svog iskustva prioritet nam je bio dj. soba i imat će 16 kvadrata ali i troje djece u njojuser posted image . Razbijam glavu svaki dan kako im je što lješe srediti.
Imat ćemo dn. doravak i maaalu spavaću sobu jedva 3 sa 3 i tu ćemo staviti i mali radni sto u ćošak a plakar nećemo za sve što nam treba koristit ćemo veliki u hodniku.
Takvo je stanje kod nas!
Hvala tuzlankama na ovim inform. gdje šta kupiti user posted image

< Poruku je uredio Aminad -- 21.6.2009 23:14:05 >


_____________________________

Merjema 02.08.2002.
Imran 11.11.2005.
Burhan 27.11.2007.

(odgovor članu mamica87)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Djecija soba
21.6.2009 23:18:01   
Lulu_
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

drage moje ja se vama divim kad ste se mogle organizirati i napraviti djeciju sobu, odnosno kad imate toliko prostorija da jednu možete "halaliti" za dječiju sobu
ja sam u stanu od 100m2 i kako god da okrenem ni jedna mi soba ne može biti djecija
evo jedna je dnevna
kuhinja je kuhinja
spavaća je spavaća
radna soba je radna soba


mislim mogla bi ja reći evo radna soba nek bude dječija al kud ću s kompom i još nekim ličnim stvarčicama????
jel vama djecija soba baš dječija il se radi o miješanoj sobiuser posted image


djecija je bas djecija
prije nego sto smo dobili naomih
i nama je stajao komp. tu
i neke stvari
kada sam zatrudnila sve smo izbacili....pola pobacali
kupili laptop

_____________________________

Naomih 27.03.2008 9.41 hm...

I''''m Starting With The Man In,The Mirror,I''''m Asking Him To Change His Ways,And No Message Could Have
Been Any Clearer,If You Wanna Make The World,A Better Place,Take A Look At Yourself, And,Then Make A Change

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: Djecija soba
24.6.2009 21:00:36   
Mama1
Evo i nase sobice ... malo su slabe slike al eto ....  user posted image
  • user posted image


    < Poruku je uredio Mama1 -- 24.6.2009 21:06:42 >


    _____________________________

    Mnogi ljudi će ti prolaziti kroz život, ali samo pravi prijatelji će te voljeti i ostaviti trag u srcu.

    ellma
    Elmini


    (odgovor članu Anoniman)
  • Neposredna veza do poruke: 73
       RE: Djecija soba
    24.6.2009 22:05:31   
    mamma mumi
    Zee predivne su vam sobe, premedene. Mi posto je Tarik jos uvijek mali spava s nama u spavacoj sobi, ali istu akB planiramo pretvoriti u djeciju sobu i dali ste nam super ideja. Interesuje me  gdje sve ove boje i slicice se mogu u Sarajevu kupiti?

    (odgovor članu Mama1)
    Neposredna veza do poruke: 74
       RE: Djecija soba
    29.7.2009 20:13:15   
    Anushka
    e nama je dvosoban stan od 54 kvadrata, i do sada smo kombinovali kuhinja + trpezarija + dnevna, spavaca sa plakarom gdje nam je i bebica tj krevetic i komoda i "radna" gdje su dva kompa, ormar sa knjigama i ormar sa alatom. Sad smo i mi u belaju gdje cemo sa svime, al naci ce se mjesta. Jedan komp u spavacu jedan u dnevnu, knjige isto pola pola, a ormar sa alatom pola na balkon pola u podrum.
    a planova za sobu imam dosta. Osnovna mi je ideja da mu za pocetak ne stavljam krevet nego veliki madrac na pod jer vec sad pokusava izici iz svog krevetica. Za sada samo skace i hoda drzeci se za ogradicu, al za koji mjesec .. uglavnom, cilj mi je da ima svoj bezbjedan prostor - ograditi radijatore i cijevi, staviti madrac i dobar tepih. Ako Bog da do zime cemo je napraviti pa ce biti i slikica valjda. A soba je 3x4.
    Ima li ko ideja u Ze gdje da trazim dobar tepih za djecju sobu?  

    (odgovor članu Adana)
    Neposredna veza do poruke: 75
    Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
    Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4 5   Sljedeća stranica >   >>
    Idi na:








    Anketa

    Trudnoća.
    пеперутка16

    Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

    Oznake

    Prijava
    Ime i Prezime
    *
    Adresa
    *
    Poštanski broj Grad
    *
    Broj telefona
    *
    E-mail adresa
    *
    Veličina pelena koje dijete nosi
    *
    Starost vašeg djeteta/vaše djece
    *
    Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *