|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RR članice "okupirale" Opću bolnicu...
17.6.2009 15:53:01   
M kao Mama


Znam da ćete se smijati naslovu, ali jednostavno morala sam izabrati neki naslov koji će privuči forumašice.

Maločas sam se čula sa prijateljicom, odnedavno članicom RR pod nickom mama emza, rodila je prelijepog dječačičića, teškog 4,5 kg i dugog 58 cm, mašala. I kaže ona meni evo me u sobi sa još jednom članicom, mamin_život, a bila je još jedna tu, ali ne znamo šta je s njom, beli se porodila. Kaže ja odmah ću staviti na RR,kaže mi dvije evo samo pričamo o RR, o temama, svemu, i kako je svijet mali, da baš u istoj sobi budemo nas dvije članice.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: RR članice "okupirale" Opću bol...
17.6.2009 16:16:56   
Anoniman
user posted image user posted image

malenaa i ja smo isto bile skupa u bolnici. Ne u istoj sobi a i malenaa je rodila na carski pa je ona već bila par dana tu kad sam ja došla. Al smo zato izašle isti dan user posted image .

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: RR članice "okupirale" Opću bol...
17.6.2009 16:18:11   
Anoniman
E da, mami emzi sve najbolje user posted image user posted image  al čestitat ću i na temi rodili smo user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: RR članice "okupirale" Opću bol...
17.6.2009 16:20:42   
neki
Mama Alma,sto ti znas "trznuti" nas zeneuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image Drago mi je da su se nase hanumice tamo nasle,a i ja kad sam Saida radjala,samo sam gledala ima li koja zenica odavde,nece li spomenuti forum i tako touser posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: RR članice "okupirale" Opću bol...
17.6.2009 16:55:06   
malenaa
eeee da ja i moja drugarica enisa-sara smo bile skupa u porodilistu..
i to vjerovale  ili ne... dopisivale se porukama dok nismo skontale da smo soba jedna preko puta druge heheh :)
kissssssssssss

_____________________________

MAMINO SRCE I DUSA ..SVE MOJE DOSLO NA SVIJET 1.6.2009... CITAV SVIJET JE TAKO MALI NA PREMA TVOJIM OKICAMA SINE MOJ!!

Nedostajes mrvice mamina 18.4.2012. :(

Ema & Kaan. 19.3.2014. Duse moje malene...


(odgovor članu neki)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: RR članice "okupirale" Opću bol...
17.6.2009 17:06:58   
Vana
Kada sam se ja porađala 27.10.08. također sam u sobi bila sa forumašicom MirelaK i tako smo se i upoznale i sprijateljile.
Baš je svijet mali... 

_____________________________

Iris mamin Anđeo 27.10.2008.

(odgovor članu malenaa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: RR članice "okupirale" Opću bol...
17.6.2009 17:12:50   
Anoniman
eh, ja sam srela kolegice sa vjezbica u bolnici, a cak mi je jedna od njih masirala ledja i vristala sam jojuser posted image user posted image user posted image user posted image , ali na svu srecu ona se spremala kuci pa je nisam prepadala, ne znam je li na RR-u, ako jesi ljubim te i jos jednom hvala (odoh ja na zelje, cestitke,pozdravi) user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vana)
  Neposredna veza do poruke: 7
   RE: RR članice "okupirale" Opću bol...
17.6.2009 17:16:09   
bebana27
ja gdje odem u bolnicu necu imati prliku da upoznam nekog sa rr ali zato sam ih ovako dosta upoznala i sretna sam zbog toga

_____________________________

20.09.2009 sam postala najsretnija osoba na svijetu jer sam u zagrljaj dobila svoga sina....Vole te mama i tata
06.09.2010 god.dobili smo prvi zubic sedam dana kasnije i drugi zubic
13.09.2011 rodio se drugi sin Adem

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: RR članice "okupirale" Opću bol...
17.6.2009 18:12:00   
Saraya
Kad sam bila na posljednjem UZ gledam one trudnice sa veJikim stomacima i kontam ima li ijedna sa rr... Ionako smo sve duuuuuuuuuuuuugo cekale, pa mogle smo makar "ubiti" vrijeme pricom... user posted image user posted image user posted image


(odgovor članu bebana27)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: RR članice "okupirale" Opću bol...
18.6.2009 13:14:40   
idana_85
hehe, ima toga i na GAK-u, skvo otisla iz kreveta,a ja se uselila u njega....:D

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Saraya)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: RR članice "okupirale" Opću bol...
25.6.2009 10:38:56   
Anoniman
Ma ja kad god sretnem neku mamu ilii trudnicu sve kontam da nije RR hanuma

(odgovor članu idana_85)
  Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *