|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
3.7.2010 17:07:09   
sporty mamaa
Skorpija i acudesa hvalauser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 351
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
3.7.2010 17:10:45   
klemzi
user posted image E sporti,svaka častuser posted image user posted image

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 352
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
3.7.2010 17:16:48   
koka i po
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Vesela ti si meni stvarno zena za pohvaliti, svaka ti cast!!! user posted image user posted image user posted image Mislim da imas srece sto si u danasnje vrijeme nasla tako dobar posao, da imas vlastiti automobil i potpunu financijsku neovisnost.... Moja je zelja da te dostignemuser posted image user posted image user posted image
A sad ozbiljno, postoje stvarno zene paraziti kojima je sve mrsko i sve tesko.... Meni stvarno nije mrsko raditi.... Recimo kad je prije nekoliko mjeseci bio sastanak stanara u nasoj zgradi, dogovarali smo se da zovnemo zenu kojoj cemo placati za ciscenje ulaza... i onda pomislih pa sto nebi ja, ta nebi da je neki posao, jednom tjedno po 2 i pol sata... Pometes, izdogiras, malo prstohvate, malo prozore (ovo mi je nekad lijeno pa svaki put po dva cistimuser posted image user posted image )... Sto nebi, nemoram ja davati 10 km, a usto zaradim oko 120 km mjesecno.... Bolja mi je dnevnica od mm, ja za 10 sati mjesecno 120 kmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image I vec sam govorila iako imam cetverogodisnji studij, ne znam sto bi me bilo stid, jednostavno takva je situacija da se moras snalazit.... A dobro mi i dode da imam svoj novac....
Recimo jedna zena mi govori, jao ja nemogu ispred svojih vrata ocistiti, kako mozes cistit cijeli ulazuser posted image user posted image user posted image A ima jedno dijete kao i ja... Problem je sto njoj treba po sata da ocisti ispred svog ulaza, a meni 2 i po sata da ocistim 6 katova.....




Ti nisi žena ...ti si žena i po svaka ti čast.
Volim ljude koji su bez kompleksa i voljni raditi bez obzira koliko su kvalifikovani.Nema mi ništa mrže kad neka dama sa fakultetom nosom para oblake ,sjedi kocd kuće i nosi poderane gaće a s visoka gleda ljude kojima nije važno šta će raditi da bi prehranili porodicu.Nažalost ,danas je puno ovako"pametnih" a ne vrijednih i požrtvovanih dama.
Ja imam isto mišljenje kao i ti i kad razgovaram sa mm o sličnim stvarima on kaže da nisam normalna.
Ja mislim da sam savršeno normalna i boli me đon šta bi drugi ljudi rekli.Ja ću uvijek biti žena sa fakultetom,djevojka sa asfalta ,dali radila svoj posao ili čistila kao ti,i niko mi to nemože oduzeti.
BRAVO  samo tako nastavi razmišljati.Kad bi svi razmišljali kao ja i ti, bio bi bolji svijet.

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 353
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
3.7.2010 17:21:21   
acudesa
ko se zna snaći-zna...ili iz kuće ili na poslu, nema to veze gde si, ako si koristan-koristan si, ako nisi-nisi, pa da si perdsjednik predsjedništva

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 354
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
3.7.2010 17:21:45   
sporty mamaa
Hvala vam svima, ali stvarno nije to nistauser posted image user posted image Meni to stvarno dode kao jedan vid psihickog odmora, muz cuva malenu, a ja mozak na pasu pustimuser posted image user posted image A i volim kad sve mirise poslije od ajaxauser posted image user posted image
A valjda cemo i mi nekad imat posao kao kod veseleuser posted image user posted image user posted image Nece vazda diploma kupit prasinu po kuci, samo mi je nju mrsko ocistit, ona je kao vina, sto je starija to je boljauser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 355
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
3.7.2010 17:21:51   
breskvicaa
IZVORNA PORUKA: sporty mamaa

Vesela ti si meni stvarno zena za pohvaliti, svaka ti cast!!! user posted image user posted image user posted image Mislim da imas srece sto si u danasnje vrijeme nasla tako dobar posao, da imas vlastiti automobil i potpunu financijsku neovisnost.... Moja je zelja da te dostignemuser posted image user posted image user posted image
A sad ozbiljno, postoje stvarno zene paraziti kojima je sve mrsko i sve tesko.... Meni stvarno nije mrsko raditi.... Recimo kad je prije nekoliko mjeseci bio sastanak stanara u nasoj zgradi, dogovarali smo se da zovnemo zenu kojoj cemo placati za ciscenje ulaza... i onda pomislih pa sto nebi ja, ta nebi da je neki posao, jednom tjedno po 2 i pol sata... Pometes, izdogiras, malo prstohvate, malo prozore (ovo mi je nekad lijeno pa svaki put po dva cistimuser posted image user posted image )... Sto nebi, nemoram ja davati 10 km, a usto zaradim oko 120 km mjesecno.... Bolja mi je dnevnica od mm, ja za 10 sati mjesecno 120 kmuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image I vec sam govorila iako imam cetverogodisnji studij, ne znam sto bi me bilo stid, jednostavno takva je situacija da se moras snalazit.... A dobro mi i dode da imam svoj novac....
Recimo jedna zena mi govori, jao ja nemogu ispred svojih vrata ocistiti, kako mozes cistit cijeli ulazuser posted image user posted image user posted image A ima jedno dijete kao i ja... Problem je sto njoj treba po sata da ocisti ispred svog ulaza, a meni 2 i po sata da ocistim 6 katova.....


Svaka ti cast ja recimo imam frizerski zanat i nije da nemogu naci poso ali necu da me privatnik izrabljuje tako da radim kuci friziram a iz bolnice kad sam izasla radila sam laparasopiju trudilica sam i kad sam saznala da su mi losi nalazi uhvatila me bas depresija teska tako da mi je muz predlozio da si nađem zanimaciju i preko telefonskog imenika nađem super organizaciju gdje sam posla cisto iz zanimacije ici na kurs za sivenje i sad idem na kurs i zavrsavam visi stepen i gledat cu da idem na napredni kurs tako da cu imati dva zanata a vec imam pomalo posla i super mi je radim poslove koje volim a oba su zanata a isto tako da mi se pruzi prilika ko tebi zato nebi i cistila pa subista,stubista user posted image

_____________________________

Ono sto te ne ubije to te ojaca...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 356
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
3.7.2010 18:20:55   
Hanady RR
IZVORNA PORUKA: škorpija

sporty mama svaka častuser posted image user posted image user posted image  i na razmišljanju i na radu

potpisujemuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 357
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
3.7.2010 21:34:37   
sporty mamaa
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

IZVORNA PORUKA: škorpija

sporty mama svaka častuser posted image user posted image user posted image  i na razmišljanju i na radu

potpisujemuser posted image user posted image user posted image user posted image



Hvalauser posted image user posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 358
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
4.7.2010 12:04:16   
leona81
svaka cast, ja sam domacica jer sam tako odabrala, i nadam se da cu godinu i po biti sa svojom bebom, otprilike toliko mi treba jos da diplomiram...radila sam 2 godine prije udaje pa sam malo zapostavila fakultet al sad imam iskustvo u struci...plus zaradjujem sa strane sta god mogu uraditi od kuce:) tako da i ja doprinosim zajednickom budzetu, imamo oboje svoje kartice a mm ima moju punomoc a ja njegovu tako da je sve to zajednicko

sad zivimo kao podstanari pa mi je prioritet da uskoro imamo nesto svoje i nadam se da cemo u tome uspjeti

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu sporty mamaa)
Neposredna veza do poruke: 359
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
13.2.2016 11:54:26   
vickie
Evo mene opet...opet hausvajf.user posted image

_____________________________

'Od nakita samo oči nosim.'

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 360
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
13.2.2016 12:15:36   
bebaa

IZVORNA PORUKA: vickie

Evo mene opet...opet hausvajf.user posted image


Ma hajde sta fali sem sto ti fali da ti neko za to platiuser posted image a imas i kod kuce vise posla nego u firmi...samo ti poslovi se ne vide...i slabo su placeni...uglavnom u naturiuser posted image

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu vickie)
Neposredna veza do poruke: 361
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
13.2.2016 19:20:53   
Galicia
Sta rekoste? user posted image

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 362
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
13.2.2016 19:37:21   
MicoTico
Bez da se neko uvrijedi, ja ne bih nikad voljela biti samo domaćica tj. nezaposlena. Naravno, ne mislim na žene koje traže posao , a ne mogu da ga nađu, nego one koje su svojom voljom "u kući" i nisu zaposlene.
Ja volim da radim, volim obaveze, ... S druge strane, mm bio bio oduševljen da je "hausfrau"user posted image Kad mu kažem da bi mu bilo dosadno, njegova je obavezno: "ne brini ti za mene, našao bih ja sebi zanimaciju"user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 363
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
17.2.2016 20:22:22   
magicalani
Ti volis da radis, neke vole da troseuser posted image Bez sale, znam par zena koje za zivu silu ne zele da rade. Doduse ne znam sta bi uopste radile i da zele.
Ja ne radim, fali mi obaveza...ovako mi se dan raspline u nista, a nisam ni narocito odmorna jer sama sebi pravim posla, makar po kuci. Mm npr masta o danu kada cu ja imati dobar posao, kaze hoce bar dvije godine da odmara user posted image Sve se bojim da nece docekatiuser posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 364
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
17.2.2016 22:38:04   
mirso
Pa i te zene koje ne rade imaju obaveza
Od raznih treninga ispijanja kafa sredjivanja ...trosenja para...jednostavno se nasle u tome i uzivaju..iskombinuju sebi svaki dan...
Mjenjala bih se vrlo rado..naravno da imam nekoga ko sve finansira i ulaze u svoju ljepsu polovinu..

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 365
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
18.2.2016 5:28:50   
aidana
Jest mirso kao da si moj zivot opisao. Tako i ja ujutro ustanem pa malo odplivam u bazenu dok mi sluzavka ne donese dorucak. Onda idem na frizuru, malo soping, malo kafica. Kad dodjem kuci budem toliko umorna da malo odspavam. Taman mi sluzavka napravi rucak, ja provjerim sa dadiljom jesu li mi djeca nahranjena, presvucena, bila vani, je li se s njima igrala i tako. Onda malo trening, poslije se spremim za veceru s muzem, poljubim djecu dok ih dadilja sprema za krevet a spremacica posprema nered. user posted image user posted image

Ja ne znam gdje i kako ti zivis draga mirso, ali ja nemam nikog da mi pricuva djecu, muz cesto na putu, pa o treninzima i sopinzima mogu samo sanjati. A kad mi dqn pocne ovako u 5 sati i nema stajanja dok djeca ne legnu opet u 9, ja jedva cekam se samo komiram. I to lijepo bez frizure i sredjenih noktiju.

(odgovor članu mirso)
Neposredna veza do poruke: 366
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
18.2.2016 8:14:13   
salmy
Zivim u SA..pa se nadovezah na zene koje kazu da bez obzira na finansije ne bi mogle biti u kuci...jer zene navodno koje su kucanice nemaju obaveza sem kuca djeca rucak...ja rekoh da zene koje su odabrale biti kucanice imaju obaveza tonu...samo kako ih uklopis i org..sto finansijski sto fizicki...i rado bih se mjenjala da mm odlicno zaradjuje a da ja planiram kako dan ispunit...a ima takvih zena vjeruj tj.brakova

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 367
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
18.2.2016 9:40:44   
teacher75

IZVORNA PORUKA: salmy

Neznam jesam li sretna ili ona druga kucanicauser posted image user posted image samo znam da me trenutna kuca UBI, jednostavno nisam navikla da sam vezana za kucu non-stopuser posted image user posted image user posted image user posted image
Trenutno nije nimalo zahvalan posao kojim se sad bavim.Defitivno je biti majka najveca uloga u zivotu jedne kucaniceuser posted image i nimalo jednostavna, neznam kako stizem obavljati kucne poslove biti OVJDEuser posted image i brinuti o user posted image
Obrnutouser posted image user posted image brinuti o user posted image a zatim sve ostalo!
Kad pocnem da radim iskreno neznam kako cu sve tada da stizemuser posted image
definitvno nama ZENAMA-MAJKAMA treba trodupla dnevnica + Nobelova  nagrada za zivotuser posted image +dosta toga sto zasluzujemo!
Ali bez obzira koliko MM zaradjuje definitvno nisam tip kuce! ipak je zena ZENA kad radi i zaradjuje sebi i ukucanima!
Pare pare pare......ko ih ne voliuser posted image user posted image user posted image user posted image
šuške su šuške! još svoje vlastiteuser posted image user posted image user posted image

mirso, izgleda da si promijenio misljenjeuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 368
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
18.2.2016 10:41:35   
anitaa
Idealno bi bilo raditi posao koji voliš, uz to biti cijenjen od strane drugih, te pristojno zarađivati..nažalost to nije baš čest slučaj, premija je ako uopće možeš danas naći posao za koji si kvalificiran...tako da mnoge žene su kućanice silom prilike..ovdje je tema Sretne kućanice...na duže staze to mi u današnje vrijeme izgleda kao čista egzotika...ok, i ja sam kad sam bila na prvom porodiljnom, nakon nekih 12 godina uredskog posla jedva dočekala malo uskočiti u te cipele, evo ponovo sam na porodiljnom, zbog bebice ovih dana manje više u stanu, na neki način uživam, baš je dobra, nezahtjevna beba i jedva čekamo ljepše vrijeme i duge šetnje..moja mama ima običaj da kaže: Ti blistaš kad si u pokretu, u gužvi...i kod kuće ima milion obaveza, ali sam sebi namećeš ritam i nema nekog drila...ali eto nismo svi isti, a možda ja samo ne poznajem trajno sretne kućanice.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 369
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
18.2.2016 11:17:00   
mirso

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: salmy

Neznam jesam li sretna ili ona druga kucanicauser posted image user posted image samo znam da me trenutna kuca UBI, jednostavno nisam navikla da sam vezana za kucu non-stopuser posted image user posted image user posted image user posted image
Trenutno nije nimalo zahvalan posao kojim se sad bavim.Defitivno je biti majka najveca uloga u zivotu jedne kucaniceuser posted image i nimalo jednostavna, neznam kako stizem obavljati kucne poslove biti OVJDEuser posted image i brinuti o user posted image
Obrnutouser posted image user posted image brinuti o user posted image a zatim sve ostalo!
Kad pocnem da radim iskreno neznam kako cu sve tada da stizemuser posted image
definitvno nama ZENAMA-MAJKAMA treba trodupla dnevnica + Nobelova  nagrada za zivotuser posted image +dosta toga sto zasluzujemo!
Ali bez obzira koliko MM zaradjuje definitvno nisam tip kuce! ipak je zena ZENA kad radi i zaradjuje sebi i ukucanima!
Pare pare pare......ko ih ne voliuser posted image user posted image user posted image user posted image
šuške su šuške! još svoje vlastiteuser posted image user posted image user posted image

mirso, izgleda da si promijenio misljenjeuser posted image

Naravno da sam promjenila jer posao i odgoj plus sve kucne obveze me smorile..
Da imamo dovoljno novaca sad bih potpisala da budem kucanica sretna i zadovoljna...i planiram kako dan urediti...ali sto se mora nije tesko

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 370
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
18.2.2016 11:18:42   
teacher75
sve te razumijemuser posted image al ja bih radije da je taj novac neko moje nasljedstvo il babovina pa da jos ni ne ovisim o mmuser posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu mirso)
Neposredna veza do poruke: 371
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
18.2.2016 18:24:19   
Angelica
Evo nekad sam se na ovoj temi žalila sto nemam posla a sada mogu reći da sam kao kućanica bila sretna,
koje morone od ljudi moraš trpit na poslu, a kod kuće milina ih da još kapa odnekle kako bih ja sebi znala ugodit i rasporedit vrijeme

_____________________________

Ljudi postaju nalik na kokoši, slabo vide i rano liježu. A jutrom žure na kopanje zbijeni u gomile duhana. Džepova usukanih od znoja dlanova zalaze svuda i u sve guraju nos.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 372
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
18.2.2016 18:30:43   
škorpija
Jako volim svoj posao i ne bih mogla bez njega, i da volim SVOJ novac, ne bih mogla ni bez njega user posted image , ali idealno bi bilo raditi 5 sati, imala bih vremena da budem dobra mama, domaćica, supruga i zaposlena žena user posted image , nažalost privatnici ne daju tu opciju u našoj državi

< Poruku je uredio škorpija -- 18.2.2016 18:31:40 >


_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Angelica)
Neposredna veza do poruke: 373
   RE: Sretne kućanice prebrojmo se :-)
18.2.2016 18:47:18   
Vrtni patuljak
Ja sam kucanica zadnju godinu dana, a prethodni posao me kostao zdravlja. Sada cuvam trudnocu, pa svakako ne bih mogla raditi, a mogu vam reci da sam se bas nauzivala u ovoj godini, sve sto nisam stizala radi posla, stigla sam sad user posted image i putovati i citati i hodati sa drugaricama i muzem. Popravila sam svoje kulinarske vjestine i postala bolja domacica.. Drago mi je sto necu biti primorana da se vratim na posao cim se dijete rodi, tako da vam mogu reci da sam ja jedna vrlo sretna kucanica user posted image

I da, idem na specijalizaciju, ali mi to ne oduzima puno vremena trenutno, a daje bolju perspektivu kad krenem ganjati posaouser posted image

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 374
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  11 12 13 14 [15]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *