|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kuhalo na paru
1.11.2009 18:24:50   
Anoniman
Hvala, Luluuser posted image

(odgovor članu Lulu_)
  Neposredna veza do poruke: 51
   RE: kuhalo na paru
12.12.2013 10:13:49   
Nirvana81
Zanima me kakvog ukusa hrana bude. Mi smo navikli na zacinjenu hranu, przenu u ulju i sve nezdravo. Kuhalo na paru zvuci predobro, ali me brine da li ce moji htijeti jesti takvu hranu?

(odgovor članu bloom)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: kuhalo na paru
12.12.2013 10:45:49   
SREĆNA
Hrana bude onakva kakvog je zaista izvornog okusa,možeš ti začiniti, dodaš sve što vooliš od začina imaš i upute kad i kako koji začin dodaješ, puno ukusnije, bez masnoće i vodenastog okusa.Ja samo mogu reći da mi je kuhalo najvrednija stvar u kući.

(odgovor članu Nirvana81)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: kuhalo na paru
4.4.2014 9:39:13   
Nirvana81
Hvala srećna
user posted image

(odgovor članu SREĆNA)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: kuhalo na paru
5.4.2014 10:34:11   
veeseelaa
bude bljutava user posted image
mislim ko je naučio na začinjeno
tokom kuhanaj na paru ode i sol, mislim dobro ne skroz al začini se ne osjete kao kad kuhaš u loncu i sl

meni je riba npr odlična

i često je jedem iz kuhala na paru, ostlo tak tak

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Nirvana81)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: kuhalo na paru
18.4.2014 15:25:26   
Nirvana81
Nisam neki ljubitelj ribe ali svakako probam...cim kupimo
Uvijek ima nesto prece, valjda ce uskoro doci na red user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: kuhalo na paru
6.9.2014 10:09:53   
idana_85
Evo da dignem temu, imam Rusell Hubs i hocu recepte i upute, od sinoc ga gledam i smisljam sta da pravim, jedva cekam. Plz Help!

http://www.njuskalo.hr/mali-kuhinjski-aparati/kuhalo-paru-cook-home-russell-hobbs-oglas-9135077

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Nirvana81)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: kuhalo na paru
6.9.2014 23:11:41   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: idana_85

Evo da dignem temu, imam Rusell Hubs i hocu recepte i upute, od sinoc ga gledam i smisljam sta da pravim, jedva cekam. Plz Help!

http://www.njuskalo.hr/mali-kuhinjski-aparati/kuhalo-paru-cook-home-russell-hobbs-oglas-9135077



ja ribu i meso mariniram pa stavimm u posudicu koja na propusta vodu. kod mene je tefal i ima jedna posudica od tefala koja zadrzava tecnost. relativno brzo bude gotovo a bude mljac mljacuser posted image

dole mozes krompir, karfiol... ma svo povrce osim onog koje sadrzi puno vode tipa tikvice. kad bude gotovo to napareno povrce, dodam zacine i masilonovo ulje ili vrhnje ili neki sos.
sta zelis od recepata pa cu ti slikati iz moje knjige recepata i ovdje postaviti? slatko? slano? sosove?

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: kuhalo na paru
7.9.2014 10:08:50   
idana_85
Alma, hvala ti puno sto si se javila, postavi mi sve sto ti nije mrsko :)
Jucer sam probala pravila piletniku, iznad mrkvu i broukulu i na vrhu u posudi rizu. Nije lose samo mi nista nije bilo slano, iako sam solila,vjerovatno treba na kraju. Piletina bude kuhana, ali super sam napravila malcu obrok, sve to stapnim mikserom smiksala bez imalo tecnosti dobila fantasticnu kasicu :)

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: kuhalo na paru
7.9.2014 11:08:35   
Alma_27
IZVORNA PORUKA: idana_85

Alma, hvala ti puno sto si se javila, postavi mi sve sto ti nije mrsko :)
Jucer sam probala pravila piletniku, iznad mrkvu i broukulu i na vrhu u posudi rizu. Nije lose samo mi nista nije bilo slano, iako sam solila,vjerovatno treba na kraju. Piletina bude kuhana, ali super sam napravila malcu obrok, sve to stapnim mikserom smiksala bez imalo tecnosti dobila fantasticnu kasicu :)



vremenom ces vidjeti kako ide sve. nemoj stavljati meso i povrce istovremeno da ti povrce ne bude prekuhano. ja stavim zacine, limun ili bijeli luk da daju aromu dok se kuha. kasniej solim, dodajem maslinovo ulje...

bas sam posla da slikam sve i da se patim oko postavlčjanja slika, kad sam se sjtila da provjerim ima li gdje online knjiga s receptima. kad ono, ima user posted image ovakva je moja http://www.tefal.com.au/NR/rdonlyres/62D488E9-E92C-429D-9AF9-A367062ADFEE/10726/VitaCuisineRecipe..

mi smo trazili bas jako kuhalo na paru pa bude brzo sve gotovo.l ne znam kakvo je vase pa prilagodi duzinu kuhanja.


eto, to je to user posted image


da, jos nesto, pilece filete povegetim i zalijem sa malo ulja. kod mene ne kapa to posto iam posudica. ribu u filetima povegetim, stavim mali bijelog luka, izrendanog djumbira, zacine (npr ruzmarin), zelijem maslinovim uljem i tako spremam.



< Poruku je uredio Alma_27 -- 7.9.2014 11:22:05 >

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: kuhalo na paru
9.9.2014 14:19:03   
idana_85
Hvala puno draga, moram prouciti ove recepte...vrlo je korisno za bebicu u svakom slucaju i za kuhanje. Za przenje imamo i dalje tave :)

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 61
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *