|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: MLADEŽI
24.6.2015 13:16:51   
lulaloo
ja sam prije nekih 8-9 godina skinula 2 komada kod Karabega (privatno). oni to salju i na analizu.
sve u svemu bila sam zadovoljna, najvise iz razloga sto je sve islo jako brzo (mislim da su me u bolnici bili narucili za skidanje za 2 mjeseca, sto je meni bilo predugo da cekam. mislim, psihicki mi je to bio teret).

(odgovor članu dajica)
Neposredna veza do poruke: 251
   RE: MLADEŽI
24.6.2015 19:41:32   
Lozana
opiši mi kako traje taj tretman,jesu te sjekli u dubinu i šili,koliki su ti bili madeži?

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 252
   RE: MLADEŽI
25.6.2015 9:16:18   
lulaloo
Uf, davno je to bilo, ali evo da pokusam:

Oba madeza su bila velicine zrna bibera, otprilike – jedan sam skinula jer sam ga nekako bila zakacila i poceo je krvariti; a za drugi sam se odlucila da ga skinem jer mi je uvijek smetao (bio je na mjestu gdje i bretela od grudnjaka), pa kad vec idem da skinem taj sto je prokrvario, hajde onda da bude 2 muhe jednim udarcem (a tada sam imala i Van Bredu, tako da nisam stedila 

Koliko se sjecam- dodjes, presvuces se u onaj bolnicki haljetak, sestre te odvedu u salu i „dezinficiraju“ madez, dobijes anesteziju (ona lokalna gdje utrne samo madez i dio oko madeza), dodje doktor i cap-cap 

Stvarno nemam pojma jesu li sjekli u dubinu; nakon „zahvata“ isla sam nekoliko puta na previjanje i naposljetku na vadjenje konaca.

(odgovor članu Lozana)
Neposredna veza do poruke: 253
   RE: MLADEŽI
25.6.2015 17:38:13   
dajica
Skinula prije 2 sata kod Karabega. Nista strasno, malo pecne boca i to je to. Karabeg i osoblje su toliko ljubazni da je naprosto nevjerovatno. Toplo preporucujem.

(odgovor članu lulaloo)
Neposredna veza do poruke: 254
   RE: MLADEŽI
26.6.2015 21:33:42   
Lozana
Koliko košta skidanje dva madeža kod privatnika ?

(odgovor članu dajica)
Neposredna veza do poruke: 255
   RE: MLADEŽI
27.6.2015 9:02:26   
dajica
Za dva ne znam, ja sam skidala jedan i kostalo je 240 km, s tim da je u cijenu uracunat i nalaz, previjanje i skidanje konaca.

(odgovor članu Lozana)
Neposredna veza do poruke: 256
   RE: MLADEŽI
21.2.2016 21:50:15   
Amela86
pozdrav , muzu mi se pojavilo na licu prije odprilike 2 mjeseca neka kvrzica. Bila je izrazito crvene boje kao da je puna krvi, spicasta i na vrhu-spicu ima neki kruzic kao da je tu otvor i iz njeg raste dlaka kao i ostale dlake brade. on je to brijuci se zakacio i krenula je krv koju nije mogao zaustaviti pa je otisao u hitnu. Krv je stala al je ta izraslina opet istog oblika saamo sto nije vise tako tamna . dermatolog kaze da su to neki sitni kapilari popucali a dr.opste prakse kaze da je urasla dlaka . narucen je na dermatoskopiju iduce sedmice. zna li neko sta bi moglo biti, jako je zabrinut. hvala

(odgovor članu dajica)
Neposredna veza do poruke: 257
   RE: MLADEŽI
16.8.2016 21:58:05   
boki11

IZVORNA PORUKA: Amela86

pozdrav , muzu mi se pojavilo na licu prije odprilike 2 mjeseca neka kvrzica. Bila je izrazito crvene boje kao da je puna krvi, spicasta i na vrhu-spicu ima neki kruzic kao da je tu otvor i iz njeg raste dlaka kao i ostale dlake brade. on je to brijuci se zakacio i krenula je krv koju nije mogao zaustaviti pa je otisao u hitnu. Krv je stala al je ta izraslina opet istog oblika saamo sto nije vise tako tamna . dermatolog kaze da su to neki sitni kapilari popucali a dr.opste prakse kaze da je urasla dlaka . narucen je na dermatoskopiju iduce sedmice. zna li neko sta bi moglo biti, jako je zabrinut. hvala


Najbolje će ti doktor reći, ovako preko interneta teško da netko bolje zna...

Kako god, neka doktor savjetuje šta i kako, a vi ga poslušajte. Ja sam skinuo 4 komada sa glave, ne odjednom nego od 3 puta. Prošlo je više od 3 godine, i nema nikakvih problema.
Sam postupak uklanjanja je lokalna, brijanje i taman dok anestezija proradi lagano nožem ukloni šta treba. Ušije ranu, propiše kremu i odredi datum za kontrolu i moguće previjanje.

(odgovor članu Amela86)
Neposredna veza do poruke: 258
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  7 8 9 10 [11]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *