|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: bolni odnosi :(
21.11.2010 12:05:27   
teacher75
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

I on koristi canesten mast, to nam je ginekolog preporucio.

onda ne znam sta da ti kazem, zeznute su te upale i infekcije, kad se jednom navuku tesko ih se rijesiti. i sama cesto kuburim s timuser posted image


_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: bolni odnosi :(
21.11.2010 12:06:46   
SdZ
IZVORNA PORUKA: Skvo RR

Kupi durex play gel...on je lubrikant...upravo je namjenjen za "suhocu" vagine i nelagodnost..Imas u apoteci ili svakom vecem trznom centru.


Vec jesmo. To smo kupili jos na medenom mjesecu i evo drugi koristimo, opet boli.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: bolni odnosi :(
21.11.2010 12:09:25   
SdZ
IZVORNA PORUKA: teacher75

IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

I on koristi canesten mast, to nam je ginekolog preporucio.

onda ne znam sta da ti kazem, zeznute su te upale i infekcije, kad se jednom navuku tesko ih se rijesiti. i sama cesto kuburim s timuser posted image



Ma najgore je sto su bolovi konstantni i toliko me boli da na uzivanje i ne pomisljam. Morat cu promjeniti ginekologa i dati sve od sebe da nestane.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: bolni odnosi :(
21.11.2010 12:24:35   
leli§
a joooj Selmy bas mi je zao. koliko sam upratila vi ste nedavno stupili u brak...i evo sad ovouser posted image

ako ste ispili antibiotike, i ti koristila vaginalete i nije pomoglo promijeni ginekologa i potrazi drugo misljenje. u medju vermenu topli se s nogu (to je neko vec spomenuo), pij caj i sok od brusnice (ne onaj ledeni caj to je pupa- hava-hava-gas) caj od uve (moze biti da imas upalu mokracnih kanala pa mozda i zbog toga osjecas nelagodu), PRESTANITE koristiti isti lubrikant kao i do sad pormijeni jer ti se nelagoda moze stvoriti i od toga... promijenite pozu, budi ti gore. lakse ces kontrolisati kako duboko koliko brzo itd. nemoj da ti odnos sa tm bude "briga". na vlaznost utice psiha, tako opusti se, nemoj sebe opterecivati kako njega zelis zadovoljiti i sl. suprug ti je, razumjece.

jesi li radila UZ? mene je prvi put pri odnosu bolilo kada su mi otkrili cistu na jajnikuuser posted image  nije me peklo, nego me bas zabolilo pravo tokom odnosa, tebe posto pece sumnjam da su jajnici u pitanju, ali opet draga ja ti nisam doktor niti kakav strucnjak mogu mozda pomoci oko logistikeuser posted image .

da sam na tvom mjestu oboje kod ginekologa izlozite problem, ima tu mali milion stvari koje mogu biti. testirajte krv (nemoj me molim te pogresno shvatiti nista ne aludiram sa ovim) ali nikad se ne zna kako se koji viruscic moze pritajiti, pogotovo kod tebe mila, kod nas zena sve nesta dole se ispoljava... ja licno kad pijem antibiotike----dole gori od sekretauser posted image  (nije bas da ti trebas da znas kako je meni kad pijem antibiotike ali ovo da ne bude da sam na nesto aludirala ovim prijedlogom za test krvi)

samo smireno i polahko proci ce, nista nije vjecno, ali se izlijeci do kraja a muz neka priceka dok i tebi ne bude 100% uzivancija

_____________________________

jos uvijek sretno samujemo

"...The future''s in the air
I can feel it everywhere
Blowing with the wind of change..."

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: bolni odnosi :(
21.11.2010 12:32:12   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

Zene drage, ja stvarno ne znam sta cu sa sobom. Ne mogu uzivati u odnosu, zelim, a ne mogu. Uzasni bolovi, unutra kao da mi se dere koza koja je upaljena. Jednostavno boli me. Ginekolog mi je dao samo jednu terapiju vaginaleta i rekao je da ce to biti dovoljno, ali nista opet me boli. Imam osjecaj da je svaki put sve gore i gore.


joj i ja sam muke mucila s ovim ali ja sam pomocu caja unutrasnej upale riejsila i onda mazala kremama i vaginalete i BOgme vec odavno nemam ti probaj  probaj naci ovaj cal u najmanju ruku ce ti se riejsiti unutrasnje upale  uz to canesten vaginalete i kremu imas kombiepack  i nadam se bice bolej

evo ti slika caja cula sam da se i kod nas moze nabaviti u apoteci
user posted image



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: bolni odnosi :(
21.11.2010 12:36:42   
Mirkica
Selma sad ja procitah i druge postove kod tebe je vaginalna flora ostecena tj. trebala bi potraziti kreme koej ce ponovo to uspstaviti
ja cu pogledati da nadjem znam da je meni jednom to doktorica tu dijagnozo uspostvila i dala neku kremu koja ce ponovo normalizovati ph vriejdnost krema je bial skupa i na recept sam je paltila 22 eura i malo prejaka da cak i hormone poremeti neka spicena ali ja sam u tom periodu pokusavala trudna ostati pa sam odbacila to  ako se sjetim ili nadjem gdje kakos e zove posaljem ti stavrno  mi je zao


< Poruku je uredio Mirkica -- 21.11.2010 12:41:19 >


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: bolni odnosi :(
21.11.2010 12:43:26   
Mirkica
hahahaha i samo da dodam jednom je neko na ovoj tei rekao da je vaginu susio fenom hahhaah i ja sam to radila kada sam imala terapiju user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image samo da prodje user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image  

_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: bolni odnosi :(
21.11.2010 13:31:16   
SdZ
leli§, Mirkice hvala vam na savjetima, uvazit cu svaki.

user posted image user posted image

UZ sam radila i dr. je rekao da je sve uredu. Papa nalaz je pokazao jaku upalu i zato mi je dao te vaginalete i rekao pregled za 1. godinu, ali ja sam terapiju zavrsila i nista. Sad mi je i gore.
Stvarno cu se obratiti drugom ginekologu.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: bolni odnosi :(
21.11.2010 13:35:55   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: SelmydZanky

leli§, Mirkice hvala vam na savjetima, uvazit cu svaki.

user posted image user posted image

UZ sam radila i dr. je rekao da je sve uredu. Papa nalaz je pokazao jaku upalu i zato mi je dao te vaginalete i rekao pregled za 1. godinu, ali ja sam terapiju zavrsila i nista. Sad mi je i gore.
Stvarno cu se obratiti drugom ginekologu.


odmah ti drugom ginicu cuj da cekas godinu dana pa ako si i imala upalu trebao te naruciti posle terapije da vidi kako je proslo user posted image user posted image user posted image


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: bolni odnosi :(
21.11.2010 13:39:55   
SdZ
Pa eto vidis. Upala je predhodila CIN1. Broj leuokocita dosta povisen i on mi dao tu jednu terapiju od 12 vaginaleta i to je to.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: bolni odnosi :(
4.1.2011 22:55:29   
dijjja
pozdrav za sve.i ja imam probleme kad imam odnose evo zadnje dvije menstruacije kad prođu poslije odnosa krvarim.a menzes se skroz pobrko nikad neznam kad ce doci.odnosi su bolni uvijek i prepostavljam da je razlog tome sto mi je materica puno spustena izlazi vaniuser posted image i evo upravo treba da radim plastikuuser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: bolni odnosi :(
8.1.2011 16:23:33   
SdZ
dijja, bas mi je zao, mila.
Moji su se bolovi povukli dosta. Napokon uzivam u svakoj sekundi odnosa.


_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu dijjja)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: bolni odnosi :(
27.1.2011 22:46:42   
Apotekarka
Nikad nisam imala bolne odnose pa ni prvi putuser posted image
Sinoc me stomak po dnu pobolijevao ikrsta i tako da sam u pms pa mi se sexalo da prostite na izrazuuser posted image  ali kad smo poceli toliko me zabolilo da nisam mogla cjelo vrijeme sam imala osjecaj da imanesto dole danas me manje boli valjda nije nista strasno je li moguzce da sam se prehladil a i trebam dobiti

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: bolni odnosi :(
27.1.2011 22:50:06   
myb@by
Prehladila si se sigurno. Mene isto tako boli kada sam prehlađena user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: bolni odnosi :(
27.1.2011 22:51:27   
Apotekarka
Mene nikad bolilo nije pa me zato strah ja bi a ne moguuser posted image user posted image user posted image
Ajd hvala Bogu pa dosad nisam prewhladjena bila ona me jedino slusala do saduser posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 140
   RE: bolni odnosi :(
27.1.2011 22:53:26   
myb@by
Zato je sada malo mazite, kako te i ona ne bi izdala user posted image user posted image user posted image

_____________________________

‎"Tri puta vode do mudrosti: razmišljanje - ono je najplemenitije; odgoj - on je najlakši; i iskustvo - ono je najneugodnije."

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: bolni odnosi :(
27.1.2011 22:58:46   
Apotekarka
Zato je sada malo mazite, kako te i ona ne bi izdala user posted image
user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu myb@by)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: bolni odnosi :(
23.11.2014 23:05:39   
ena23
hej zene... pisem na ovoj temi jer drugu nisam nasla.. meni nije problem samo bolni odnosi, nego cim nastupi ovulacija probadaju me jajnici, iz mene curi neka tecnost(nimalo slajmasta, nego totalno vodenasta).. od kako sam imala spontani (prije dva mjeseca)stalno mi je ovako, dakle, malo-malo zigaju jajnici, cim pocnu zigati znam da ce krenuti voda, odnosi budu bolni (i inace su malo bolni ako se ono bas zanesemo, ali tada pogotovo) i zigne me jajnik cak i dok piskim. eh sad.. pitanje: prepoznaje li neka od vas u ovom svemu nesto? dakle, lici li vam na upalu jajnika, ciste, skracen cervix... ovaj mjsec sam vec bila dv aput kod por.doktorice ali svaki put zaboravim upitati za ovo stanje...


< Poruku je uredio ena23 -- 23.11.2014 23:06:30 >


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: bolni odnosi :(
23.11.2014 23:15:24   
MicoTico
Da ne mislis da te ignorisemo, nemam ti savjet. Jedino ginekologa da pitas, da uradis dodatne preglede, mozda imas neku upalu ili ranicu i sl.user posted image

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: bolni odnosi :(
23.11.2014 23:19:05   
Visnja RR
jedini savjet koji mogu dati je da odes ginekologu....

ozda imas spusten jedan ili oba jajnika... mozda cista...mozda.... da ne nagadjam najbolje mila idi kod genekologa nek te pregleda preko UZ

i da sve sto prije prodje

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: bolni odnosi :(
23.11.2014 23:19:41   
Full Moon
Ena, najbolje da odes ginekologu, pretpostavljam da je neka upala u pitanju...sretnouser posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: bolni odnosi :(
23.11.2014 23:21:18   
ena23
hvoooola sto me ne ignorisesuser posted image

ovdje u ovoj divnoj zemlji specijalisti nijendom ne mozes prici ni na sto metara dok ti tvoj por.dok. ne da uputnicu. ja prosli mjesec otisal reko hajd nakon spontanog da uradim papa i nek me pregleda ginekolog.. doktorica opste prakse se cudom zacudila kako ja to hocu? pa kao ovdje se test radi tek od 30 god. i to svakih pe god i to kod nje u ordinaciji, ne kod ginekologa... ja sva zbunjena i bez daljeg pitanja kuci otisla...
drugi put otisla i pitala za uputnicu da pricam o planiranju porodice sa ginekologom... kaze meni doktorica no no. nema potrebe, ja cu i reci sta god te zanima... i tad smo s eispricale, nije mi ni naumpalo da je pitam za bol..
elem, jedva cekam da je opet ovem sa zeljom da konacno vidim to cudo od ginekologa...

_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: bolni odnosi :(
23.11.2014 23:37:54   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: ena23

hvoooola sto me ne ignorisesuser posted image

ovdje u ovoj divnoj zemlji specijalisti nijendom ne mozes prici ni na sto metara dok ti tvoj por.dok. ne da uputnicu. ja prosli mjesec otisal reko hajd nakon spontanog da uradim papa i nek me pregleda ginekolog.. doktorica opste prakse se cudom zacudila kako ja to hocu? pa kao ovdje se test radi tek od 30 god. i to svakih pe god i to kod nje u ordinaciji, ne kod ginekologa... ja sva zbunjena i bez daljeg pitanja kuci otisla...
drugi put otisla i pitala za uputnicu da pricam o planiranju porodice sa ginekologom... kaze meni doktorica no no. nema potrebe, ja cu i reci sta god te zanima... i tad smo s eispricale, nije mi ni naumpalo da je pitam za bol..
elem, jedva cekam da je opet ovem sa zeljom da konacno vidim to cudo od ginekologa...


lijepo joj reci :uputnica kod ginekologa!!!! i tačka

user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu ena23)
Neposredna veza do poruke: 148
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *