|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 13:19:40   
veeseelaa
hahah Lejka Ka u pravu si, svega ima, uglavnom slušamo ružna iskustva a to da je bolnica za plakat, jeste
al meni je ostala draga i u lijepom sjećanju ipak

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 13:20:49   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nisam tip kmezavih zena koje muz mora drzati za ruku u svakom trenutku...


Zar zaista misliš da je Dzeni_nl, koja kaže da joj je izuzetno značilo da joj suprug u toku trudova (koje ti nisi osjetila, ne znaš kako bi ih podnosila i kažeš da te bilo strah da i pokušaš) bude tu i drži ruku, zbog toga "kmezava žena"?




_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 13:21:42   
sara.at
Visnja nije uopce fazon u tome da muz prisustvuje porodu jer je zena kmezava ja licno priznajem meni je mm trebao da drzi ruku jer Sam maximalna kukavica Al salu nastranu pobogu Pa i on je Bio prisutan kad smo Ga pravili,bar jednim djelom user posted image user posted image . Nije mi Jasna izjava zena " necu da vidi da se patim" a StO da ne, mozda treba da misli da je maciji kasalj rodit djete....

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 13:24:49   
veeseelaa
ja kad me nešto boli volim biti sama, mislim da bi me muz sa stalnim upadicama pri porodu izludio
I onako sam zamalo razbila tel, stalno je zvao i pitao pa kako si? pa sto se ne javis? pa boli te? pa ovo pa ono user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 13:26:13   
Visnja RR
draga sara.at pa nisi udata za djete vez za zrelog muskarca koji jako dobro zna kako se poroditi ...ako nista vidio je na filmu ili nekoj dokumentarnoj emisji... ucio u skoli user posted image
ipak previse volim svog muza da bih ga izlagala takvim prizorima...
naravno ne mislim da su svzene koje zele prisustvo muza kmezave , daleko od toga... pa ja sam prva kukavica koja se nikad ne bi pordila prirodno...
MM i ja smo mozda malo previse vezani jedno za drugo pa uvjek pokusavamo da jedno drugo postedimo neceg sto ne mora da prozivi...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 13:26:41   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja kad me nešto boli volim biti sama, mislim da bi me muz sa stalnim upadicama pri porodu izludio
I onako sam zamalo razbila tel, stalno je zvao i pitao pa kako si? pa sto se ne javis? pa boli te? pa ovo pa ono user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


potpisujem

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 13:28:02   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

a ne kontam šta ne može u našim porodilištima? pa meni su nudili da mm bude na porodu i da cijelo vrijeme bude uz mene, sem kad trebam spavati
a bio je i tu kad su oblačili bebicu, oboje smo posmatrali babicu kako to radi i ko bajagi smo pomagali


Koje god da je Sarajevsko porodilište bilo u pitanju, veeseelaa ili si imala povlašten tretman ili neku posebnu sreću. Ili si platila privatni apartman.



ja sam bila u pvt apartmanu u Opcoj ali mi nije padalo na pamet da mi muz bude sa mnom , niti da prisustvuje porodu (CZ) ... nisam tip kmezavih zena koje muz mora drzati za ruku u svakom trenutku...
trazila sam isti tretman kao sve zene...
a po izlasku babica je presvlacila asju pred svima nama i muzem i djeverom u sobici predvidjenoj za presvlacenje...


Kao prvo prisustvo muza porodjaju, nije stvar kmezavosti zene, vec prisustvo uz zenu u jednom predivnom trenutku, ne vidim razloga zasto bi muzevi trebali biti uskraceni za takvo nesto....Moj je samnom bio citavo vrijeme i pored svih komplikacija, ni u jednom trenutku nisam pustila glas...Nisam bila "kmezava"...
Mislim i kad si bolesna kuci uz obicnu prehladu, on ti napravi caj, znaci ti si kmezava, apsurd, kakva usporedba i razmisljanje...Danas i ja i on i moja seka imamo predivno sjecanje, jer ipak desava se sam jednom u zivotu....

(odgovor članu Visnja RR)
  Neposredna veza do poruke: 132
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 13:29:53   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

nisam tip kmezavih zena koje muz mora drzati za ruku u svakom trenutku...


Zar zaista misliš da je Dzeni_nl, koja kaže da joj je izuzetno značilo da joj suprug u toku trudova (koje ti nisi osjetila, ne znaš kako bi ih podnosila i kažeš da te bilo strah da i pokušaš) bude tu i drži ruku, zbog toga "kmezava žena"?





zasto izvlacis recenicu iz konteksta ...mislila sam na one zene koje su kmezave i pricaju "neka nek on vidi kako je meni"... a u toj recenici meni nema nialo ljubavi ni emocija prema muzu... muzevi jako dobro znaju kako je nama jer se nismo udale za kretene...
i da se vratimo temi> izlazak iz bolnice

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 13:32:51   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: sara.at

Visnja nije uopce fazon u tome da muz prisustvuje porodu jer je zena kmezava ja licno priznajem meni je mm trebao da drzi ruku jer Sam maximalna kukavica Al salu nastranu pobogu Pa i on je Bio prisutan kad smo Ga pravili,bar jednim djelom user posted image user posted image . Nije mi Jasna izjava zena " necu da vidi da se patim" a StO da ne, mozda treba da misli da je maciji kasalj rodit djete....

ne znam o cemu je rijec u temi tvoj sam post prvi procitala i ljepot moja iz Austrije slazem se 100 %


_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 134
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 13:37:32   
sara.at
E visnja mislim da moj mm jakooo dobro zna sta je porod ipak je on djete od ginokologa i babice... Za mene je to Bio prelijep trenutak koji Sam htjela Sa njim podjeliti, on je znao sta Ga ceka,jer smo isli skoro mjesec Dana na Kurs pripreme za porodjaj i Bio je svijestan da ce biti i bolova i svega i niko od njega nije bio sretniji kad je vidio svojim ocima da je glava izasla a srce mu je stalo dok God bebi nije uzeo Zrak i zaplakao. I mi se previse Volimo Al to je ljubav StO kazu i u veselju i u patnji i bolu,jer tu smo jedno drugom da pomognemouser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 135
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 13:45:10   
Mirkica
IZVORNA PORUKA: Visnja RR

draga sara.at pa nisi udata za djete vez za zrelog muskarca koji jako dobro zna kako se poroditi ...ako nista vidio je na filmu ili nekoj dokumentarnoj emisji... ucio u skoli user posted image
ipak previse volim svog muza da bih ga izlagala takvim prizorima...
naravno ne mislim da su svzene koje zele prisustvo muza kmezave , daleko od toga... pa ja sam prva kukavica koja se nikad ne bi pordila prirodno...
MM i ja smo mozda malo previse vezani jedno za drugo pa uvjek pokusavamo da jedno drugo postedimo neceg sto ne mora da prozivi...


Izvini Visnja ali ti sada vrijedzas zene kod kojih je muz bio pri porodjaju , postediti cega da ga postedim ili on mene" e vidis ti toliko volis svoga muza da ga postedis a mene mm toliko voli da me nije samu htjeo ostaviti da se mucim niti da sama kroz to prolazim, niti je htjeo da trenutak u kome nas sin zaplace  provede negdje vani nego sa nama  " e tako ti ja mogu reci na tvoj post .
Porodjaj je nesto prirodno , to nije kada kukamo da nas glava boli ili ovo ili ono to smo ja i  on tu nastaje stavranje nase porodice , i da meni ej bilo drago da je mm bio tu , bilo mi je drago da ga mog sina nisu uzeli strani ljudi u narucje nego mm odmah i stavio na prsa jer ja to nisam mogla , bilo mi ej drago da je bio oba puta to su bila dva momenta u nasim zivotima i najtuzniji i najsretni i oba smao zajedno prosli, mm me toliko voli i nasu porodicu da bi se naso uvredjen da sam rekla NE ne zelim te pri porodu jer to smo MI.



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 136
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 13:52:34   
Hanady RR
ja  vala višnja kmezavauser posted image user posted image user posted image user posted image jel de?user posted image user posted image user posted image

iskreno ja nisma željela da mm prisustvuje porodu...
kontam to je bezveze, da on mene gleda ...ma milion nekih ja neću da si tu...
međutim moj suprug je ušao u sobu dok sa ja ležala ne lijevom boku...sav zamotan u zeleno ja kontam došao doktor da idem u saluuser posted image user posted image user posted image kad moja ljubica priča ispod maske...
neću vam reći koliko mi je milo bilo jer nema tog opisa...
bio je uz mene i onda otišao i u salu sa mnom...
zaista lijep osjećaj...
ja razumijem da neke žene nebi vojele sad vam kažem nisma ni ja...ali on je
želio...i ja sam poštovala i njegovu želju ....
imala sam lagan porod...
i imam divno iskustvo...
svakoj od vas poželjea bih isto...
jer nema načina da vam opišem emociju kada beba izađe na svijet a on gleda i plače i raduje se sa vama..prvi susret mene sa hanadi i njegov susret sa njom...nas toje zajedno perživjela bih još milion puta opet.user posted image

ja ovo naravno pišem o isksutvu sa prirodnim porodom...carski...ne znam šta bi mi značilo uspavanoj...al me radovalo vidjeti ga kroz  maglu ispred saleuser posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 137
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 13:55:12   
Visnja RR
Mirkice ocito nisi dobro procitala moj post... mislim na kmezave zene koje to rade jer "nek on vidi kako mi je" sto je kako vec rekoh grozna recenica bez imalo ljubavi i emocija.... u smislu muskrci ne znaju kako se zene "pate", naravno ne sve , neke imaju i lak porod... i nisam uopste ovo mislila na saru.at jer znam njenu porodjajnu pricu

ali kao sto rekoh tema je  IZLAZAK IZ BOLNICE user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Mirkica)
Neposredna veza do poruke: 138
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 13:57:46   
Visnja RR
tek sad skontah da je ovo OCEV FORUM... a ni jednog da pise na njemu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 139
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 13:58:10   
Anoniman
Potpisujem te Mirkice, porodjaj je sasvim prirodna stvar, ne vidim razloga zasto bi neciji muz bio postedjen ili drugim rijecima podkraden jednog predivnog dogadjaja(iskustva)osjecaja....Koji se ne desava svaki dan...Meni bi cak i zao bilo da je propustio...

(odgovor članu Mirkica)
  Neposredna veza do poruke: 140
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 13:59:59   
veeseelaa
ja sam znala da će se na ovoj temi zakuhati čim sam se ja na nju od jutros natakarila user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 141
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 14:04:45   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ja sam znala da će se na ovoj temi zakuhati čim sam se ja na nju od jutros natakarila user posted image


ubuduce trazi dozvolu gdje ces da pises ...da se psihicki pripremim... user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 142
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 14:16:16   
milenium

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

ja  vala višnja kmezavauser posted image user posted image user posted image user posted image jel de?user posted image user posted image user posted image

iskreno ja nisma željela da mm prisustvuje porodu...
kontam to je bezveze, da on mene gleda ...ma milion nekih ja neću da si tu...
međutim moj suprug je ušao u sobu dok sa ja ležala ne lijevom boku...sav zamotan u zeleno ja kontam došao doktor da idem u saluuser posted image user posted image user posted image kad moja ljubica priča ispod maske...
neću vam reći koliko mi je milo bilo jer nema tog opisa...

bio je uz mene i onda otišao i u salu sa mnom...
zaista lijep osjećaj...
ja razumijem da neke žene nebi vojele sad vam kažem nisma ni ja...ali on je
želio...i ja sam poštovala i njegovu želju ....
imala sam lagan porod...
i imam divno iskustvo...
svakoj od vas poželjea bih isto...
jer nema načina da vam opišem emociju kada beba izađe na svijet a on gleda i plače i raduje se sa vama..prvi susret mene sa hanadi i njegov susret sa njom...nas toje zajedno perživjela bih još milion puta opet.user posted image

ja ovo naravno pišem o isksutvu sa prirodnim porodom...carski...ne znam šta bi mi značilo uspavanoj...al me radovalo vidjeti ga kroz  maglu ispred saleuser posted image




user posted image user posted image user posted image ovo je baš dirljivo.ako može da netko ove postove premjesti na temu ''prisustvo muževa na porodu''tako nešto.jer stvarno ima prelijepih iskustava i prelijepo opisanih trenutakauser posted image

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 143
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 14:24:35   
Visnja RR
kao sto rece milenium Prisustvo oceva na porodu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 144
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 14:27:23   
vjestica
i ja ću malo OT
meni je žao što mm nije prisustvovao porodu
nije stvar da sam kmezava, ili da želim da vidim kako je meni, ili da mi bude lakše , nego mi je žao što nije bio tu da zajedno dočekamo našu toliko dugo čekanu princezu


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 145
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 14:31:44   
Lejla Ka
Ja ga zakuha, pa da malo otkusnem user posted image

Porodila se jedna romkinja dok sam ja ležala na GAK-u, i pošto je bila gužva smjestili je u krevet pored mene u "Carskom apartmanu" (soba gdje leže sekcije). Kaže žena "ne znam šta ću, mužu ne mogu javit da izlazim nemamo telefon u stanu, bila sam na nekom sjelu i došla se porodit nisam mu ni rekla, nemam pojma hoće li iko doć po mene" Iz priče saznam da već ima dva sinčića i ko ne zna šta će joj muž sad reći na curicu. Kad u 13h, ulazi sestra, proziva njeno ime, nosi spužvenu korpu, punu novih, još upakovanih stvari, sve roza i mašnice, i kaže "hajde, muž došao po vas". Evo mi opet suze na oči. Toliko mi je to bilo lijepo i dirljivo, baš sam bila high! A bila sam ja tih prvih dana totalno high, ko da su nam exstazija puštali kroz infuziju user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu milenium)
Neposredna veza do poruke: 146
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 14:39:18   
Visnja RR
user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 147
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
22.9.2010 14:49:16   
Mirkica
jeste se sjatile ovdje user posted image , vi sa Carskim rezom hajte na temu da mi date savjet .



_____________________________

Uspavala sam te duboko ispod grudi , al srce blizu je pa te stalno budi a kad odu svi pa pomisle da dremam , ja oci otvorim da vidim koga nemam , za kraj, za kraj.

BA 13.12.2008

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 148
   RE: DOČEK IZ BOLNICE!!!
12.3.2013 21:27:44   
Pucca
Nas beban je poranio 15 dana, sto je mom dragog poprilicno iznenadilo, pa je bio sav izgubljen ;) uz veliku pomoc moje kume me je docekao sa cvijecem i tortom. a najbolje od svega je bilo sto je vecer prije mog izlaska moja kuma (inace teski panicar) njega u detalje pripremala za dolazak po mene i kada mu je rekla da ode ujutro po cvijece, on je jadan pitao za koga je cvijece :D ali se dotjerao i upario sa mojom haljinom u kojoj sam izasla, kao da smo krenuli na prvi date. zato sto me je tako lijepo iznenadio i dosao mi tako lijep i te slike su nam prelijepe i na njima nema traga mom umoru ;)

(odgovor članu taurus)
Neposredna veza do poruke: 149
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *