|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Sluzba za selidbu
24.8.2009 12:16:40   
leona81
mozete li mi reci postoji li u sarajevu neka ok sluzba za selidbu, kako to funkcionise i koliko otprilike kosta posto se selim ovih dana a ne znam kako cu sve sama a muz radi non stop...

< Poruku je uredio acudesa RR -- 20.2.2010 13:59:08 >


_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: sluzba za selidbu
24.8.2009 12:36:59   
Anoniman
Imas na www.market.ba na Oglasima(Usluge)

(odgovor članu leona81)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: sluzba za selidbu
27.8.2009 16:49:33   
Hanady RR
danas sam malo šetala i na višnjiku ugledala kombi na kome piše selidba i kontakt telefon. urdno sam ga zpisala je mi pade na um tvoj post. evo broja pa nazovi i vidi što ti mogu ponuditi 061202884

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: sluzba za selidbu
28.8.2009 0:17:09   
leona81
ej hvala ti puno, cijene se krecu od 20 do 40 km za jednu turu kombijem plus ako zelis radnu snagu onda se to dodatno placa, minimalno 20 km po jednom radniku...a ja se bukvalno selim iz centra u centar, nema 5 minuta hodom, a i treba nositi samo do 1 sprata stvari, tako da mislim da cu ipak ici na varijantu s autom:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: sluzba za selidbu
28.9.2010 0:22:35   
scarlett
Slučajno sam "naletila" na ovu temu, nama je selidbu obavio suprug jedne naše forumašice (napisala bih koja je forumašica ali ne znam smijem li user posted image , nadam se da će se sama javiti) i mi smo prezadovoljni i kvalitetom usluge i cijenom user posted image

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: sluzba za selidbu
28.9.2010 0:29:51   
mamine oci

IZVORNA PORUKA: scarlett

Slučajno sam "naletila" na ovu temu, nama je selidbu obavio suprug jedne naše forumašice (napisala bih koja je forumašica ali ne znam smijem li user posted image , nadam se da će se sama javiti) i mi smo prezadovoljni i kvalitetom usluge i cijenom user posted image

user posted image jesil se preselila nek je sretno i samo lijepe trenutke da dozivis u novom domu

_____________________________

Haris 28.10.1999
Fatih 25.01.2008
Iman 13.01.2013


(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: sluzba za selidbu
28.9.2010 0:48:46   
scarlett
evo šaljem ti PP, da ne idem OT

_____________________________

"Ne hodaj po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni planine u visini dostići."

(odgovor članu mamine oci)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: sluzba za selidbu
26.10.2011 13:41:37   
Dalil@
Dizem

Selim pa mi treba prijevoz sa obezbijedjenom radnom snagom..povoljno naravno user posted image

Sva iskustva su dobrodosla :)

_____________________________

I. 01/2008
F. 04/2010

(odgovor članu scarlett)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: sluzba za selidbu
1.6.2012 16:18:28   
entinte
evo da malo osvjezim ovu temu, uskoro trebamo preseliti firmu u kojoj radim pa mi treba hitno neka agencija/ firma koja vrsi te usluge. Treba biti registrovana firma/agencija. Nadam se da mi neko moze pomoci. user posted image

_____________________________

Svaki neuspjeh je iskušenje koje prethodi uspjehu!!!
K 08.04.2011 15:20 h, 3480 gr i 51 cm
N 15.11.2013 10:08 h, 3650 gr i 52 cm
I 15.11.2013 10:09 h, 3700 gr i 53 cm

(odgovor članu Dalil@)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: sluzba za selidbu
1.6.2012 16:29:00   
leona81
http://www.agsmovers.com/

evo, donesu kutije, sve spakuju, presele, raspakuju i sloze ako zelite:)

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu entinte)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: sluzba za selidbu
21.6.2013 9:52:52   
leona81
zna li neko gdje se mogu kupiti velike kutije za selidbu?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: sluzba za selidbu
21.6.2013 12:11:46   
raja_ringe
Mi u sarajevu nismo našli (firma sa kojom smo prije tradili se zatvorila), ali smo našli neku firmu u Visokom koja radi te kutije, pa ako ti dolazi u obzir da idete u viosoko potražit ću fakturu pa ti javiti kako se zove firma.

_____________________________

"Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati!" (I. Andrić)

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: sluzba za selidbu
21.6.2013 14:15:01   
canim
leona mi kad smo se selili trazili smo kutije na Heci na Stupu, imaju oni one velike od voca, banana i slicno, neki su nam davali onako dzaba a neki su trazili pola marke cini mi se za istu.

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: sluzba za selidbu
21.6.2013 18:06:02   
leona81

IZVORNA PORUKA: raja_ringe

Mi u sarajevu nismo našli (firma sa kojom smo prije tradili se zatvorila), ali smo našli neku firmu u Visokom koja radi te kutije, pa ako ti dolazi u obzir da idete u viosoko potražit ću fakturu pa ti javiti kako se zove firma.


jesu li cvrste da mogu podnijeti moju biblioteku:) i koja je cijena sjecas li se?

_____________________________

29.04.2013-29.10.2013...184 days
For every day, I miss you. For every hour, I need you. For every minute, I feel you. Forever, I love you...

(odgovor članu raja_ringe)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: sluzba za selidbu
4.11.2016 12:05:41   
Wendina
Ja živim u Zagrebu i nedavno smo se ja i muž uselili u novi stan i toliko smo stvari i namještaja morali prenosit da smo morali koristit neku službu za selidbe iz Zagreba i stvarno smo zadovoljni bili. Lijepo su sve spremili u kutije koje ti oni daju i zapakiraju i sve je doslo u jednom komadu user posted image .

(odgovor članu leona81)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: sluzba za selidbu
27.10.2017 15:51:33   
Anitabela
IZVORNA PORUKA: Wendina

Ja živim u Zagrebu i nedavno smo se ja i muž uselili u novi stan i toliko smo stvari i namještaja morali prenosit da smo morali koristit neku službu za selidbe iz Zagreba i stvarno smo zadovoljni bili. Lijepo su sve spremili u kutije koje ti oni daju i zapakiraju i sve je doslo u jednom komadu user posted image .


Slicna iskustva sam i ja imala. Selila sam se iz Beograda u jednu nasu bivsu Republiku pa sam angazovala agenciju za medjunarodne selidbe koji su bili jako ljubazni i sve stvari koje su zapakovali u kutije ostale su citave a sama selidba prosla je bez vecih granicnih problema.

< Poruku je uredio Visnja RR -- 27.10.2017 17:45:31 >

(odgovor članu Wendina)
Neposredna veza do poruke: 16
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Jastuk
lost

Kada beba treba spavati na jastuku? Mislim od kojeg uzrasta?

Prije 1. godine (44%)

Poslije 1.godine (22%)

Poslije 2 godine (20%)

Kada? (14%)


Broj svih glasova: 64

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *