|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2013 22:14:29   
dinaa
Ja danas "nacuh"da ce nasi prvacici dobiti udzbenike u skoliuser posted image user posted image ,za radne sveske nista neznam ali moj sin ih je od prvog razreda pa nadalje morao imati.
Ja sam svom prvacicu samo ruksak kupila,po ostali pribor cemo u ponedjeljak nakon sto nam uciteljica kaze sta treba.
Pri pomisli sta mi sve treba za mog sestacica malo mi se vrti u glaviuser posted image ali i to cemo u pon.obaviti.

_____________________________

Moja djeca su moje najvece blago!!!

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 126
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2013 23:21:32   
Dida79
Pozdrav zeMske user posted image
Vidim euforija zvana polazk u skolu i kod vas uveliko traje user posted image
Ja sam na pola luda ne znam kud gonim,neka me ludjacka trema puca a jos uvijek ne vjerujem da je sve istina i da moja mala beba krece u skoluuser posted image user posted image
Mazimo se neki dan i govorim mu ja reko trebalo bi malo smanjiti ovo valjanje po mom krilu ti si sad veliki kreces u skolu reko sta milslis da i se i ja upisem pa da zajedno idemo,pa kad ti padne na pamet mazenje ti se samo mami u krilo uvalis.
A on ko iz topa vidis mama to ti nije losa idejauser posted image user posted image

Starijem sam samo knjige kupila a u ponedeljak planiramo ici u ostalu nabavku.
Jel ko bio po trznim centrima kakva je tamo ponuda kvalitetnog skolskog pribora ?

Sretno svim skolarcima user posted image user posted image

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 127
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2013 23:24:34   
Dida79

IZVORNA PORUKA: mama_alma


IZVORNA PORUKA: Amrino


IZVORNA PORUKA: mama_alma

e, hvala za info, blagodarim znači jedne za školu, jedne za vrtić,



Kako misliš jedne za školu, jedne za vrtić?
To ne ide u produženi u okviru škole ili...?



ne, kod nas u Vogošći ne postoji produženi pri školi, već u sklopu PPU Wogolino, koji je 20 metara od škole


Pa tvoja L ide u skolu u koju sam i ja isla:) Tu sam provela najbolje dane svoga djetinstva i dan danas se sjecam svoga milog ucitelja Rase<3

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 128
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
30.8.2013 23:54:37   
hanabanana

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

pitanje za iskusne mame skolaraca
da li se smiju korisiti za skolu one sveske sa spiralnim uvezom?
u Asjinoj šokli se to ne smije a ja ih tako volim user posted image user posted image


HANA je nosila sveske sa spiralnim uvezom. U nasoj skoli nisu zabranjene.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 129
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
31.8.2013 8:46:48   
ninagz
Zdravo mame skolarke,

Da li znate cijene udzbenika, mene konkretno zanimaju cijene udzbenika za prvacice, "NAM" Tuzla.

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 130
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
31.8.2013 9:06:28   
ninagz
Pitanje:

Znate li u kojim kantonima se udzbenici za prvi razred placaju, a u kojima se dobijaju besplatno????

HVala

(odgovor članu shejla)
Neposredna veza do poruke: 131
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
31.8.2013 9:35:03   
Hannan

IZVORNA PORUKA: ninagz

Zdravo mame skolarke,

Da li znate cijene udzbenika, mene konkretno zanimaju cijene udzbenika za prvacice, "NAM" Tuzla.



Bilo je obavjestenje da je Nam snizio cijene sa 10 na 8KM.

I meine zanima jesu li u TK besplatni udzbenici?

Mi imamo ruksak,ostalo cekamo ponedjeljak da pa da vidimo sta uciteljica kaze.

_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu ninagz)
Neposredna veza do poruke: 132
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
6.9.2013 16:46:19   
bananica

IZVORNA PORUKA: ElmaB


IZVORNA PORUKA: Amrino

Žene drage, ja sam čula da prvačići dobijaju besplatne udžbenike ali može li mi neko reći kako to ide...preko škole ili...? I kada se ti udžbenici dobiju?

Mi smo, za sada, kupili kuksak i pernicu a za ostalo ćemo pričekati prvi dan škole i spisak potrebnih stvari, da ne kupujemo na pamet.

Za one koji budu kupovali jedini savjet je da prohodaju i obiđu sve. Primjera radi- mi smo kuksak zapikali u Interexu (gdje je, izgleda, najveći izbor svega), kupili takav isti u knjižari Svjetlost za 49 KM (kod njih je zaista mnogo manjji izbor) dok sam juče u Merkatoru vidjela da takav identičan košta 68 KM! user posted image Mislim....to je jbt 20 KM razlike!
On je, srećom, sam izabrao nešto što se i nama fakat sviđa (mislim- nije težak, ima airbag, i fin je ušušan i crne je boje...Batman) a rasponi cijena su nevjerovatni. Vidjela sam u Svjetlosti Targetove ruksake koji koštajo oko 50 KM ali su njemu preveliki i izgleda baš nekako komično kada ga stavi na leđa...dok ima nekih ruksaka sa enormnim cijenama a nisu ništa posebno.
Za prve dvije tri godine, mislim da ćemo proći sa ovim a onda mu planiram naručiti Eastpack pa da ga nosa do fakulteta ( a i poslije) user posted image .
Može li mi iko reći čega to najviše treba za prvi razred...drvene bojice, grafitne olovke....kad budem kupovala da poduplam? user posted image

Prvo draga da poželim Hamzi sretan polazak u školu. Knjige besplatne dobijaju svi prvačići na području kantona Sarajevo, a za ostale ne znam. Nemoj sveske kupovati dok Vam učiteljica ne kaže koje. Najviše će im trebati bojice drvene, flomasteri i plastelin. Ali i toga nemoj previše uzimati, nema potrebe.
Višnja, ja koliko znam te sveske nisu dozvoljenje za školu, a i lično mislim da to nije za njih bar ne u prva dva tri razreda osnovne škole. Zar će i Asja u školu ove godine?




Da pitam, uciteljica nam rece da prvacici mozda nece dobiti radne listove 1 i 2 iz bosanskog, jeste li ih kupovali ili cete cekati da dodju knjige?? jesu li to Mastalice 1 i 2 ili je to sad nesto drugo??

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 133
   RE: kupovina skolskog pribora i opreme
6.9.2013 18:32:53   
Hannan
U nasoj skoli Tuzlanski Kanton sve knjige su izdavaca Nam, jedino za engleski ne znam.Nove knjige su dobili ucenici prosle godine,koje smo mi naslijedili ove, slabo sta mozemo iskoristiti jer su djeca u iste crtala, bojila i pisala. Ja sam "morala" kupi knjige i r.list za bosanski, matematiku i moju okolinu, likovno i muzicko je iskoristivo.
Doduse mogla sam i izbrisati ono sto je ucenik prije pisao i bojio, ali mislim da bih pogrijesila, jer nema sanse obrisati obojeno, a znamo kako djeca na pocetku pisu pa ostave otisak na 10 listova ispod.

< Poruku je uredio Hannan -- 6.9.2013 18:37:10 >


_____________________________

»Gospodaru, Ti moje znanje povećaj«

30.1.2007
23.06.2013


(odgovor članu bananica)
Neposredna veza do poruke: 134
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  2 3 4 5 [6]
Idi na:








Anketa

Pelene
SdZ

Koje pelene koristite/ste koristili/cete koristiti za svoje bebe?

... (93%)

... (7%)


Broj svih glasova: 97

Hvala na glasovima. Glasovala/glasovao si već na svim aktualnim anketama. Možeš napraviti svoju anketu!

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *