|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pilula za dan poslije
14.6.2011 10:25:48   
chantal
IZVORNA PORUKA: m.i.n.a.

Ja sam prosli mjesec popila vikelu,u apoteci dobila bez recepta..doduse u Ze se vise stvari moze dobiti bez recepta nego u Sa..dok sam tamo zivjelatrazila sam paracitakol sirup za bebe i nisu mi dali bez recepta,nisam mogla dobiti ni bilo sta za stolicu poslije poroda...
Chantal jesil ti vise puta pila ovu tabletu,mene sve nesto strah,rekla sam sad sam popila i nikad vise...znam da se ne smije sest mjeseci poslije prve tablete vise popiti...


E i ovako i ja,desilo se jednom,ok,ali vise sigurno nece...!
U uputstvu ne pise nista po tom pitanju,sem da se ne moze koristiti kao redovna zastita.
A teta u apoteci mi rece "sad i nikad vise-ukoliko planiras kasnije radjati" user posted image

(odgovor članu m.i.n.a.)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Pilula za dan poslije
15.6.2011 18:01:34   
illa
IZVORNA PORUKA: chantal

Ne mozete tvrditi da ova pilula spada u abortativne metode,ona sluzi za ZASTITU OD TRUDNOCE ako su druga kontraceptivna sredstva zakazala ili uopste nisu koristena.


Služi za spriječavanje začeća (ako do njega još nije došlo) ili za uništavanje zametka (ako je do začeća došlo tj. spriječava ugnježdavanje zametka).

Treba razlikovati ta dva pojma (trudnoća i začeće). To da spriječava razvoj trudnoće, ne znači odmah da do začeća nije došlo.


_____________________________

http://dobro.ba/

(odgovor članu chantal)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Pilula za dan poslije
11.7.2011 14:22:26   
mianovak9
imala sam redoviti ciklus,svakih 32 dana. 11.dana ciklusa imala sam nezašticeni odnos, 36 sati nakon popila cilest 2x2 te opet nezasticeni odnos 15. dana ciklusa. evo, sada cekam user posted image   !!!nije djelovala!!!   user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Pilula za dan poslije
11.7.2011 14:31:52   
niki83
IZVORNA PORUKA: mianovak9

imala sam redoviti ciklus,svakih 32 dana. 11.dana ciklusa imala sam nezašticeni odnos, 36 sati nakon popila cilest 2x2 te opet nezasticeni odnos 15. dana ciklusa. evo, sada cekam user posted image   !!!nije djelovala!!!   user posted image user posted image user posted image


cestitamouser posted image u kojoj si sedmici trudnoce?


_____________________________

N&N

(odgovor članu mianovak9)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Pilula za dan poslije
29.10.2014 21:35:01   
kornjačica
Danas sam popila pilulu za dan poslije elle one. Moze li mi neko reci da li smijem popiti tabketu za bolove ili antibiotik? Bolovi nisu nastali kao nuspojava nesto je drugo u pitanju.hvala puno ako neko zna nesto o tome zamolila bih da mi napise.znam da se ne smiju mijesati sa nekim tabletama da se ne umanji ucinkovitost.

(odgovor članu Rimljankaa)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Pilula za dan poslije
30.10.2014 7:09:05   
jasmin

IZVORNA PORUKA: illa

IZVORNA PORUKA: chantal

Ne mozete tvrditi da ova pilula spada u abortativne metode,ona sluzi za ZASTITU OD TRUDNOCE ako su druga kontraceptivna sredstva zakazala ili uopste nisu koristena.


Služi za spriječavanje začeća (ako do njega još nije došlo) ili za uništavanje zametka (ako je do začeća došlo tj. spriječava ugnježdavanje zametka).

Treba razlikovati ta dva pojma (trudnoća i začeće). To da spriječava razvoj trudnoće, ne znači odmah da do začeća nije došlo.


Uglavnom, chantal, zbog ovoga , ako nema opravdan razlog, nije ok da se koristi.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu illa)
Neposredna veza do poruke: 31
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *