|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: znojenje !!!!!!!!!
12.6.2010 15:31:14   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: bebacha

zbog tog osipa od znojenja mi smo juce bilo kod pedijatra jer sve sto sam pokusala nije pomagalo.po preporuci pedijatra smo kupila tecni puder.ovaj nas je sa mentolom i fino hladi.primjetim da joj je vec nanje crveno


koji?

asja se vec mjesec dana ceska po ramenima kad se oznoji pa sama sebe izgrebe i stvori ranice...
pedijatrica rekla puder al bas nesto i ne pomaze

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu bebacha)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: znojenje !!!!!!!!!
12.6.2010 16:43:53   
bebacha
pedijatar samo reko tecni puder i ja tako rekla u apoteciuser posted image user posted image user posted image to oni valjda u apoteci prave

_____________________________

"Ako kaniš pobijediti, ne smiješ izgubiti."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: znojenje !!!!!!!!!
17.9.2010 14:21:24   
stela gemela
NOVA SAM NA FORUMU ,AL EVO ODGOVORA  PA AKO NEKOJ MAMI POMOGNE user posted image MOJ SIN SE ZNOJI OD ROĐENJA I JASTUK JE UVIJEK MOKAR POSLIJE SPAVANJA A ISTO TAKO I KAD JEDE.RADILI SVE NALAZE ZBOG SUMNJE NA ANEMIJU.SVI NALAZI OK:) DR.KAZE DA JE MOZDA I GENETSKI I DA SE NE BRINEM.

(odgovor članu slono)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: znojenje !!!!!!!!!
20.9.2010 1:07:50   
Hanady RR
stela dobro nam došlauser posted image
kako si nova moram te uputiti da ubuduće ne koristiš velika slova pri pisnaju postova jer se isto u skladu sa pravilima foruma smatra ''deranjem'' tj. glavnim govorom.user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu stela gemela)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: znojenje !!!!!!!!!
20.9.2010 13:54:49   
stela gemela
ups to nisam ni pročitala,hvala user posted image hanady

_____________________________

Gemela

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: znojenje !!!!!!!!!
20.2.2012 21:16:04   
selebriti
Moje dijete je zadnjih dana, cim zaspi, mokro al bas, ... i to samo po glavi.
Kosa skroz mokra...
Uopste je ne pretopljavam, .... u spoavacoj nam je bas hladno, i to me je pocelo brinuti, ne mogu stalno da joj peskiric ispod glave mijenjam... dugo spava na mokromuser posted image ..., a hladno user posted image
Je li jos neki imao slican "problem"?
To nam se od skoro desava...

_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu stela gemela)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: znojenje !!!!!!!!!
20.2.2012 21:20:56   
Medić*
Selebriti moj maaleni se tako znojio po glavici usred mucenja i izbijanja zubica. Ja sam to znojenje sa zubicima povezivalauser posted image

< Poruku je uredio medic slatki -- 20.2.2012 21:21:21 >


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: znojenje !!!!!!!!!
20.2.2012 21:25:17   
rose

IZVORNA PORUKA: selebriti

Moje dijete je zadnjih dana, cim zaspi, mokro al bas, ... i to samo po glavi.
Kosa skroz mokra...
Uopste je ne pretopljavam, .... u spoavacoj nam je bas hladno, i to me je pocelo brinuti, ne mogu stalno da joj peskiric ispod glave mijenjam... dugo spava na mokromuser posted image ..., a hladno user posted image
Je li jos neki imao slican "problem"?
To nam se od skoro desava...



S se dok spava znojila na pocetku zime i to kad sam je pokrivala jorgancicem..oznoji se a izmjerim turi jedva predje 35...znaci tijelo se hladi...sklonila sam jorgan i ona spava u tankoj pamucnoj vreci...pokrijem je tankom pamucnom dekicom al se ona otkrije...ujutro bude toplo a ne znoji se

kod nje je prisutno znojenje tabana...crapice mjenjam 2-3 puta dnevno jer bas budu mokre

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: znojenje !!!!!!!!!
20.2.2012 21:28:11   
mala_sa

IZVORNA PORUKA: medic slatki

Selebriti moj maaleni se tako znojio po glavici usred mucenja i izbijanja zubica. Ja sam to znojenje sa zubicima povezivalauser posted image


Moj sin odkako su poceli da izbijaju zubici, trenutno ovaj prvi, poceo je i da se znoji, u zadnjih 10ak dana, ja takodjer to povezujem sa zubicima, jer prije se nije nikako znojio.


_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: znojenje !!!!!!!!!
20.2.2012 21:31:59   
Medić*
I ja sa to znojenje po glavici prepisivala zubicima.

Sada se znoji po tijelu ali moraa jer po cijeli dan skace i trci po stanu, nema miria ni sekunde. Dva trri puta dnevno ga presvlacim.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: znojenje !!!!!!!!!
20.2.2012 21:38:39   
selebriti
Njoj famozne trojke jos uvijek rastu... al ima 2 mjeseca vec, ... gornje su sad u zavrsnoj fazi, ... mozda je zbog toga...user posted image
Al nije prije... jos su joj sve 4 u isto vrijeme rasle, ... et samo sada ostao finiš gornjih...



_____________________________

Life begins at the end of your comfort zone

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: znojenje !!!!!!!!!
26.9.2012 16:17:29   
MAMA MA
pa ljudi moji dragi...ja svoje dijete u noci znam i po 4 puta presvuci...mokar sav...pidjama ko da sam je iz ves masine sad izvadila mokra....Kosa mokra i uvijek pri ruci imam mali peskiric i kad ga presvucem kosu mu posusim...jos ga maksimalno lagano oblacim al opet se znoji..u dan hajde i ne bas tako jako ali navece user posted image ..citavu noc se budim i pipam jel mokar i presvlacim ga..user posted image





_____________________________

"Why fool around with hamburger,when you have steak at home."-reče moj dragi i osvoji me...

(odgovor članu selebriti)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: znojenje !!!!!!!!!
27.9.2012 10:40:20   
lost

IZVORNA PORUKA: MAMA MA

pa ljudi moji dragi...ja svoje dijete u noci znam i po 4 puta presvuci...mokar sav...pidjama ko da sam je iz ves masine sad izvadila mokra....Kosa mokra i uvijek pri ruci imam mali peskiric i kad ga presvucem kosu mu posusim...jos ga maksimalno lagano oblacim al opet se znoji..u dan hajde i ne bas tako jako ali navece user posted image ..citavu noc se budim i pipam jel mokar i presvlacim ga..user posted image







I kod nas je identična situacija. Moja djevojčica isto tako se obilno znoji pogotovo noću kad spava i isto je presvlačim više puta. Ne smijem je ni pokriti jer se još više oznoji. mama mi kaže da sam se i ja znojila tako kao beba pa ne znam. Nisam doduše nikad pitala dr. u vezi togauser posted image


_____________________________

Don''t be sad because of people. They will all die!!

(odgovor članu MAMA MA)
Neposredna veza do poruke: 63
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *