|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mikrovalna
20.1.2010 15:20:01   
muby
Uh to za grilanje ti ne bih preporucila. Tacno da je ta mikrovalna skuplja ali iz iskustva prijatelja radije nemoj.
Oni su grilali pile. Stavi se na neki stap i vrti kao na raznju. Treba vremena da bude gotovo a poslije treba vjecnost da se ocisti mikrovalna, bude totalno utrackana.
Mi kad smo kupovali mikrovalnu trazili smo bas bez tog grila.
E sad ako neko ima pozitivnije iskustvo neka se javi.


_____________________________

HARIS, 9.8.2009.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Mikrovalna
20.1.2010 15:26:18   
shpagica
Ne kontam kako na stap??? Ovaj dodatak koji sam ja dobila je okrugla zicana "platforma" na tri "nogice". E sda kako se to stavi u mikrovalnu (noge gore ili dole) i gdje se stavi hrana je ne znam?

(odgovor članu muby)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Mikrovalna
20.1.2010 15:30:06   
emma.L
Ne mogu bez nje, kao ni bez kuhala za vodu user posted image - razmažena sam, znam.
Imali smo prvo mehaničku Gorenje mikrovalnu nekoliko godina, a onda je MM pristavio kokice i zaboravio ih, pa nikada nismo uspjeli istjerati iz nje onaj miris zagorenog user posted image . Odmah smo otišli u kupovinu i kupili Electrolux digitalnu, i isto je super. Odmrzavam na programu za odmrzavanje, jabuke pečem na pogramu 'gril', a podgrijavam sve u njoj. I Emi i nama. Što se tiče tih valova koji kao štete, meni su dali objašnjenje da je to bilo kod nekih starih modela, da je svedeno na minimum sada i da nema straha od štetnosti.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Mikrovalna
20.1.2010 15:32:41   
Nedi
Koristim je samo ponekad za grijanje sendviča ili za kokice. Eventualno kad mm kasni sa posla a mi spavamo on ugrije sebi ručak.
Više puta je brišem nego što je koristim - i da je nemam nebi mi falila


_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Mikrovalna
20.1.2010 15:34:09   
teacher75

IZVORNA PORUKA: shpagica

Ne kontam kako na stap??? Ovaj dodatak koji sam ja dobila je okrugla zicana "platforma" na tri "nogice". E sda kako se to stavi u mikrovalnu (noge gore ili dole) i gdje se stavi hrana je ne znam?

mozda imamo istu mikrovalnu, i kod mene je to istp doslo al ne znam kako se koristi

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu shpagica)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Mikrovalna
20.1.2010 16:40:11   
ena23
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: shpagica

Ne kontam kako na stap??? Ovaj dodatak koji sam ja dobila je okrugla zicana "platforma" na tri "nogice". E sda kako se to stavi u mikrovalnu (noge gore ili dole) i gdje se stavi hrana je ne znam?

mozda imamo istu mikrovalnu, i kod mene je to istp doslo al ne znam kako se koristi


isto vako al ja za tu platformu imam sasvim drugu namjenu... kad pravim kiflice od lisnatog tjesta... naime kupim ga (naravno) gotovo  zamrznuto i onda ga stavim na tu platformu-noge gore-jer kad se tako odmrzava ima lufta odozdo i ne stvori se kora na tjestu nego se ravnomjerno odmrzne i odozgo i odozdo- s tim sto stavim tjesto- ukljucim na odmrzavanje 200 gr to kad zavrsi okrenem na drugu stranu i opet na 200gr i to je to...


_____________________________

Onaj ko hoce- naci ce nacin, onaj ko nece - naci ce izgovor.

lav prvi- 22.08.2009.
lav drugi- 06.08.2011.


(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Mikrovalna
22.1.2010 13:54:10   
Crvena

IZVORNA PORUKA: hanabanana

Dobili na poklon.
Mislim da je Classe, ali nisam siguran.
koristimo je za pravljenje nes kafe, kokice, podgrijavanje jela i odmrzavanje.

Kod odmrzavanje je fazon da se mora odmrzavati na manjem broju valova, i morate okrenuti na program odmrzavanja - možda ste to smele s uma.
Meni se nije desilo nikada da ne odrzne kako treba.


Potpisujem user posted image

_____________________________

Volite svoju djecu i kad su kriva, jer će ih život kažnjavati i kad nisu.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Mikrovalna
22.1.2010 14:12:37   
Nenci
Kupili prije godinu dana zanusi, zadovoljna.
Koristim je cesto.
Pravim u njoj pomfrit, puru, corbice od povrca, hrenovke......grijem mlijeko, podgrijavam sve,.....za kolace topim cokoladu, margarin i ono kad treba jaja na pari .
Jos ucim ali mi je bas prakticna.


_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu Crvena)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Mikrovalna
22.1.2010 14:19:37   
bebita

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: shpagica

Ne kontam kako na stap??? Ovaj dodatak koji sam ja dobila je okrugla zicana "platforma" na tri "nogice". E sda kako se to stavi u mikrovalnu (noge gore ili dole) i gdje se stavi hrana je ne znam?

mozda imamo istu mikrovalnu, i kod mene je to istp doslo al ne znam kako se koristi


Taj tkz gril imam i ja, mislim da je svrha vise da se ocijedi masnoca sa stvari koje grijemo pa fol dobijes efekat 'grila'. Znaci nogice dole, hrana gore, i kapa masnoca i saft svuda po mikrowalnoj hehe. Bezveze mi skroz. To je Electrolux mikrovalna i uopste mi se ne svidja. Nekad trebam 3 min da ugrijem nesto, a nekad vrelo nakon minute, luda nekakva. Plus sto je poenta mikrovalne da tanjir ostane hladna..hrana topla, kod ove (da naglasim da je nova, zamijenila staru philips koja je bila avion za ovu) suprotno. Ugl ne bacajte pare na tu fol Gril Electrolux - smece.

_____________________________

Dean 07.08.09.

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Mikrovalna
22.1.2010 14:58:40   
MELLI

IZVORNA PORUKA: Nenci

Kupili prije godinu dana zanusi, zadovoljna.
Koristim je cesto.
Pravim u njoj pomfrit, puru, corbice od povrca, hrenovke......grijem mlijeko, podgrijavam sve,.....za kolace topim cokoladu, margarin i ono kad treba jaja na pari .
Jos ucim ali mi je bas prakticna.


Kako praviš pomfrit u mikrovalnojuser posted image
A i ovo za jaja na pariuser posted image

spasi me!!!
imam dobar recept za kolač koji uvijek izbjegavam zbog tog kuhanja na pariuser posted image

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Mikrovalna
22.1.2010 15:17:26   
Nenci
MELLI ista sam ti, nikad nisam pravila to na pari jer nisam znala kako user posted image , sad dobro izmutim jaja pa u mikrovalnu stavim malo, promijesam i jos malo i gotovo user posted image
Ne znam vremenski al ja stavim na 700w pa 5-10sekundi izvadim promijesam pa vidim trebal jos, bude jako brzo gotovo , da te ne zezne.

A pomfrit (ja kupim onaj zaledjeni) saperem pod vodom posto je zanrznut, ocijedim, stavim u posudu , dodam 1 kasiku ulja pomijesam i u mokrovalnu na 700w 10min. Nakon 5 minuta otvorim i promijesam i ostavim do kraja. Ja probam pred kraj jer zavisi koliko ima.

Eto , nadam se da je jasno, ako ne ...pitaj user posted image


_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Mikrovalna
22.1.2010 15:21:36   
MELLI
hvala probaću
Ova krema me ubi,znam i po sat i po stajati kod šporeta i miješati.Obavezno se bar jednom spržim onom parom iz donje šerpe.
Djeca se unervoze, jer ja samo ponavljam: bjež' vrelo,pazi spržiće se neko,bjež' izgori...user posted image user posted image user posted image
Hvala ti puno,kad probam javim šta sam napravilauser posted image

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Mikrovalna
22.1.2010 15:24:05   
bebita
Dobro ovo za pomfrit, nema ulja da spricauser posted image
Nego mame budite oprezne i ne koristite plasticne posude u mikrovalnim pecnicama!!! Plastika pri zagrijavanju pusta mnoge karcinogene agente u hranu koju pripremate pa cak i na 10 sekundi. Znam ja da vi to sve znate user posted image ali eto da utvrdimo gradivo.

_____________________________

Dean 07.08.09.

(odgovor članu Nenci)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Mikrovalna
22.1.2010 15:24:22   
Nenci
Vazi MELLI, ma ja sam samo jednom probala i rekla necu nikad vise, meni valjda bila jaka vatra pa se pocelo zgrudnjavat il vec nesto tako, ma uzas.

A ovo mi je extra, samo pazi i provjeri jer ce se u protivnom skuhat user posted image

Javi jel uspjelo.


_____________________________

Nas bebac slatki je obradovao mamu i tatu na Dan zaljubljenih :))))
Viktor 14.02.2010.
(cekali smo 3,5 godine)

(odgovor članu MELLI)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Mikrovalna
22.1.2010 15:49:13   
teacher75

IZVORNA PORUKA: bebita


IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: shpagica

Ne kontam kako na stap??? Ovaj dodatak koji sam ja dobila je okrugla zicana "platforma" na tri "nogice". E sda kako se to stavi u mikrovalnu (noge gore ili dole) i gdje se stavi hrana je ne znam?

mozda imamo istu mikrovalnu, i kod mene je to istp doslo al ne znam kako se koristi


Taj tkz gril imam i ja, mislim da je svrha vise da se ocijedi masnoca sa stvari koje grijemo pa fol dobijes efekat 'grila'. Znaci nogice dole, hrana gore, i kapa masnoca i saft svuda po mikrowalnoj hehe. Bezveze mi skroz. To je Electrolux mikrovalna i uopste mi se ne svidja. Nekad trebam 3 min da ugrijem nesto, a nekad vrelo nakon minute, luda nekakva. Plus sto je poenta mikrovalne da tanjir ostane hladna..hrana topla, kod ove (da naglasim da je nova, zamijenila staru philips koja je bila avion za ovu) suprotno. Ugl ne bacajte pare na tu fol Gril Electrolux - smece.

uh i kod mene je ta electolux- stavim na automatsko podgrijavanje- 4 i po minute! bude vrelo pa moram cekat da se ohladi onda,uzas

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu bebita)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Mikrovalna
27.6.2010 19:13:02   
Hannica
Koristim je svakodnevno,bar 5-6 puta,ne znam sta bi bez nje,bas mi je potrebna. Mogla bih bez nje kao i bez svih drugih stvari ali bi mi nedostajala.

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Mikrovalna
27.6.2010 19:28:33   
larina
moja evo stoji besposlena,ne koristim je sto sam negdje procitala da hrana nije zdrava iz mikrovalneuser posted image znate li vi sta o tomeuser posted image neznam sta cu jer mi se svida a puno smo je platili neki novi model od simensauser posted image trenutno sve grijem u sporetu jer ima opciju brzog zagrijavanja

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Mikrovalna
27.6.2010 19:33:54   
mama2009
ja mikrovalnu koristim za sve, pogotovo sad smizlici za podgrijavanje caja, vode za hapu i slicno......kad je ne bih imala osjetilo bi se bas....zto je koristimo maximalno

_____________________________

Princeza dosla 05.02.2010

(odgovor članu larina)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Mikrovalna
27.6.2010 20:25:58   
mala86
koristim je kako kad,vecinom za podgrijavanje!odmrzavanje vrlo rijetko,jer mi se na mesu skoro uvijek stvori ono ko da se pocelo kuhat...
kokice iz mikrovalne su mi najdrazeuser posted image user posted image

e da-moram probat i ovaj pomfrit,prvom prilikomuser posted image

_____________________________

Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima:
Da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi

moje sunce 19.09.2009 ¦ ¦






(odgovor članu mama2009)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Mikrovalna
7.5.2014 15:51:42   
danija7
Koristim je za sve...a najvise za pravljenje kokica user posted image

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: Mikrovalna
7.5.2014 23:03:06   
Hannica

IZVORNA PORUKA: Hannica

Koristim je svakodnevno,bar 5-6 puta,ne znam sta bi bez nje,bas mi je potrebna. Mogla bih bez nje kao i bez svih drugih stvari ali bi mi nedostajala.

Situacija se promjenila, izbjegavam je maximalno.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: Mikrovalna
7.5.2014 23:18:58   
Galicia
Jednom u mjesec dana je koristim. Sto se mene tice mogu bez nje ali mm ne moze.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 72
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *