|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
25.5.2011 11:11:30   
shero
Djeveruša bolji pokrenuti?

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
21.7.2011 12:49:49   
tweety
Zamolila bih cure iz Sarajeva ako nije problem da mi napišu svoja iskustva sa raznim svadbenim salonima.Gdje je najbolje praviti svadbu?Cijene i meni?

Unaprijed zahvaljujem!

< Poruku je uredio tweety -- 21.7.2011 12:51:18 >

(odgovor članu shero)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
21.7.2011 14:39:15   
Lejla Ka
Ne znam cijene, meni je bio odličan prije nešto više od godinu dana u restoranu na Breki (nekadašnji Verdi). Ja sam bila na svadbi, nisam finansirala. Ako želite nešto gradski, definitivno preporučujem.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 53
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
21.7.2011 23:57:13   
tweety
Samo da podignem temu user posted image

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 54
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
21.7.2011 23:59:55   
Skvo RR
Meni se osobno dopada u Hotelu Bosnia...biras sama meni..od toga i zavisi ukupna cijena....cini mi se da kod njih ide po zvanici obracun.user posted image

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 55
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
22.7.2011 0:04:00   
Hanady RR
u njihovoj kišobran bašti čak s emože dogovoti da se nešto donese...tipa pečenja, salata a piće je njihovo i to s eplaća...ili meni po osobi u zavisnosti šta s eželi od 25 do 45 KM. Eh sad ako ima npr. 50 svatova...može se uzeti 40 menia kombinovanih da se stave na šbedski stol.

A ja sad više nemam pojma sa cjenama sala u hotelima...recimo u holivudu na Ildiži smao je sala 700 KM, pa onda dekoraciju il ti naplate il je sma radiš van...a bome i to je oko 500-600 KM..a meni po osobi je cca. 30 KM...a nije vala kakav...načekaju s esvatovi da im s edonese da jeduuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
22.7.2011 0:13:31   
tweety
Super!!!To mi treba,da čujem vaša iskustva jer nisam iz SA a ni sestra mi.Ona se udaje ali će vjenčanje biti u SA.Zato i pitam,da čujem kako je vama bilo.Kod nas je recimo najviše cijena po osobi (po stolici kako kažu) Većinom su svadbe u svadbeni salonima.

< Poruku je uredio tweety -- 22.7.2011 0:14:00 >

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
22.7.2011 0:18:08   
Hanady RR
Imaš i ovdje u svadbenim slaonima to po stolici, pa + meni (hrana i piće), ima ih ih koji pretjeruju tipa radon plaza, al recimo imaš divnih salona koji su vrlo nagodni.
Moja svadba je bila u hotelu grand...
velika svečana sala, nije nama naplaćena
a meni je bio dogovoren koliko ljudi toliko menija i uzeli smo kombinovano...tipa i teleći meni i riblji i vegi...pa je sve bilo na švedskom stolu...uglavnom hrane i ostalo.

A piće je bilo posebno...e a ono je najskuplje u cijeloj priči.

mada zaista da se sve dogovoriti...user posted image



i ima izbora i bašti i salona svečanih i hotela i motela i kafića i kafana...
saso mangeuser posted image

_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
22.7.2011 0:25:09   
tweety
Kod nas je u "stolici" uračunato sve,od jela do pića.Ali su uvijek standardni jelovnici,nema biranja.Ona je sad u SA pa obilazi ali mi se ova Kišobran bašta super svidjela.Moram joj reći da pogleda.Hvala puno Hanady.
Hvala i ostalim curama!

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 59
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
22.7.2011 10:26:16   
Lejla Ka
Bila i u Kišobran bašti, isto preporučujem.

P.S. Ja ovo dajem preporuku zadovoljnog gosta, nemam pojma o uslovima user posted image


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu tweety)
Neposredna veza do poruke: 60
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
26.7.2011 15:25:28   
emma.L
Ne znam šta je sada gdje je nekada bio Verdi na Breki, ali vidim da je netko spomenuo. Mi smo svadbeni ručak imali u Verdiju i to ponuda je bila njihov meni (dvije opcije, dakle moglo se kombinirati) i mislim da je tada bilo 35 KM po osobi + piće. Hrana je bila preodlična i preobilne porcije, pa smo i naredne dvije godišnjice sebe častili večerom u Verdiju user posted image . I da kažem da je osoblje bilo takvo da su nas se oba puta sjetili jer su nam se maksimalno posvetili tih nekoliko sati nakon vjenčanja user posted image user posted image . Je li isti vlasnik?
Kišobran sam čula samo najbolje isto tako, nisam bila.
Svadbena hrana u restoranu u Uniticu na 21. katu je užas, pa ja od straha ne bih ništa u Uniticu tražila.
Hotel Exclusive je imao najbolji meni koji sam ikada jela u svatovima prije tri godine.
Zatim ima Kulin Dvor malo van Sarajeva, hrana predobra, bašta predivna ali s obzirom da tražite salone, pretpostavljam da je puno svatova. Ja sam do sada bila samo na malo intimnijim svadbama sa manje ljudi, pa zato i preporučujem ove neke restorane. O velikim salonima ništa ne znam.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
2.8.2011 14:50:38   
mamin curetak
IZVORNA PORUKA: Hanady RR

Imaš i ovdje u svadbenim slaonima to po stolici, pa + meni (hrana i piće), ima ih ih koji pretjeruju tipa radon plaza, al recimo imaš divnih salona koji su vrlo nagodni.
Moja svadba je bila u hotelu grand...
velika svečana sala, nije nama naplaćena
a meni je bio dogovoren koliko ljudi toliko menija i uzeli smo kombinovano...tipa i teleći meni i riblji i vegi...pa je sve bilo na švedskom stolu...uglavnom hrane i ostalo.

A piće je bilo posebno...e a ono je najskuplje u cijeloj priči.

mada zaista da se sve dogovoriti...user posted image



i ima izbora i bašti i salona svečanih i hotela i motela i kafića i kafana...
saso mangeuser posted image



Hotel grand user posted image user posted image user posted image . Jako ljubazni, pristupacni, raspolozeni za sve vrste dogovora, i jako prilagodljivi. Sto se tice konobara, (ako nije svedski sto) tako su uigrani da vise djeluje kao izvodjenje neke predstave nego sluzenje hrane. Sala dovoljno velika i prozracna, prima do max 200 ljudi. Uvijek pripreme neko iznenadjenje (prijatno naravno) pored onoga sto ste ugovorili. Cijena se zaista ne sjecam jer je bilo prije tri godine, ali se sjecam da su nam dozvolili, pored njihovog meni-a, da unesemo pice, nasu tortu i jos nesto hrane, koja se sluzila kao meza, poslije rukca, jer je svadba trajala 12 h)
Pri tome uvijek imate jednu sobu uracunatu u cijenu, a i mozete iznajmiti dodatne, i vrlo je bitno da s mjesta hotela taxijem ste za 10 -15 minuta na oba kraja grada. I naravno veliki + za parking.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 62
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
7.9.2011 15:48:29   
Mjeseceva Pratilja
Rabi, ja bih trebala tvoju uslugu..
Naime, Gospodin Muz je odlucio da se zeli ponovo vjencati sa mnom no ovoga puta u Bosni..Maaaajko!
Eh sad..Procitah da se ti bavis kitnjom, cvijecem itd i pokusah ti poslati poruku ali profil je zasticen..
Deder e-mail mi proslijedi. user posted image  

_____________________________

A 30.7.2010.

My Ovulation Chart

(odgovor članu mamin curetak)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
29.1.2013 15:38:50   
Sun_Flower
Moje iskustvo za cvjecaru Agava je katastrofalno! Sve je bilo divno, krasno do vjencanja, super usluga, ali poslije hiljadu i jedan problem. Jos kad ispostave racun preko SMS poruke i na medenom dobijes poruku da se ustvari BESPLATNE stvari sve naplacaju i da moras HITNO platiti 4 puta vecu cifru nego cifru koja je dogovorena dan prije vjencanja, onda tek dobijes stvarnu sliku o usluzi. Katastrofa!

(odgovor članu Mjeseceva Pratilja)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
30.1.2013 11:53:01   
klipica

IZVORNA PORUKA: Sun_Flower

Moje iskustvo za cvjecaru Agava je katastrofalno! Sve je bilo divno, krasno do vjencanja, super usluga, ali poslije hiljadu i jedan problem. Jos kad ispostave racun preko SMS poruke i na medenom dobijes poruku da se ustvari BESPLATNE stvari sve naplacaju i da moras HITNO platiti 4 puta vecu cifru nego cifru koja je dogovorena dan prije vjencanja, onda tek dobijes stvarnu sliku o usluzi. Katastrofa!

user posted image a baš je svi hvale, nego možeš li konkretno napisati kako je došlo do toga.... baš su i mene pitali ko buduću kumu da preporučim....

(odgovor članu Sun_Flower)
Neposredna veza do poruke: 65
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
31.1.2013 12:09:49   
Sun_Flower
Dekoraciju prostora ukljucuje aranzman na glavnom stolu, trakice oko stolica i dekoracije na stolovima gostiju. Ja sam narucila bidermajer i aranzman na glavnom stolu kod njih. Preporucili su mi da ne uzimam kod njih potrosne stvari - svijece, bisere isl jer mi to moraju naplatiti, tako da sam otisla sama i kupila sve potrosne stvari. Vise puta sam pitala koliko kosta iznajmljivanje traka koje se vezu na stolice jer mi boja nije odgovarala pa sam pokusala da vidim da li mi je isplativije da kupim sama trakice ili da iznajmim kod njih. To je bilo besplatno uz aranzman i bidermajer. Na kraju sam dobila racun u kojem su naplatili svaku trakicu koju su vezali na stolicu pored aranzmana, bidermajera, posudica (koje takode nisu potrosni materijal a naplacene su). Puno bih bolje prosla da sam sama kupila trakice koje bih kasnije eventualno mogla i preprodat. Uredu je da postoji cjenovnik za iznajmljivanje, ali je krajnje neprofesionalno prema kupcu govoriti da je besplatno i naknadno ispostaviti racun. Za ostale cvjetne aranzmane kupovala sam u cvjecari Visnja i puno su profesionalniji od Agave.

(odgovor članu klipica)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
5.2.2013 14:15:17   
bebac bucko
Veliki pozdrav za sve.
Ja vec tri godine radim dekoraciju vjencanja pa ako nekome treba moja usluga ili neko pitanje samo mi se javite, vrlo rado cu vam pomoci da vase veselje bude dan za pamcenje. mozete me potraziti i na fb-u i vidjeti moje radove. eto drage moje samo mi se javite :D

_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu Sun_Flower)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
5.2.2013 14:19:42   
bebac bucko
e zaboravih reci da radim kompletnu organizaciju, iznajmljivanje prostora, kitnje bidermajeri, cvijetne i druge dekoracije, baloni rasvjeta... garantujem kvalitetnu uslugu sa najpovoljnijim cijenama. eto drage moje samo pitajte user posted image

_____________________________

5 dugih godina iscekivanja

(odgovor članu bebac bucko)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
17.7.2013 1:00:11   
Hanady RR
reklama ovoga tipa nije dozvoljena
za sve se javite Višnji RR
ovaj post biće obrisan


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu sun_bless)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: Pripreme za vjencanje/svadbu
10.8.2014 9:33:32   
Tajno moja
Drage moje,ima li neko preporuciti muziku za svadbe,a da nisu enormno ( bezobrazno ) skupi? Da pjevaju i narodnu i zabavnu,sevdalinke,bez turbo folka i ako je pjevacica u pitanju da nije ko da je "dosla sa šipke" :D

_____________________________

10.05.2010-stiglo naše malo Sunce koje je obasjalo naš život i donijelo neizmjernu sreću i radost!
25.11.2010-Dobili osmijeh sa prvim zubićima :)
10.05.2011-Najljepši rođendanski poklon sine moj su tvoji prvi koraci :)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 70
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *