|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi ples!
26.7.2010 16:51:11   
rose
ne sjecam se...ali imamo fotografije kako "plesemo" zapravo smo se samo pravili da plesemo radi fotografisanja user posted image  ma ja sam jedva cekala da maticarka ode i da se mogu opustiti na svom vjencanju koje je bilo malo i slatko i sa minimalno stresa, pocev od haljine, njegovog odjela do muzike...da smo bili pametniji ne bi pravili ni to vec bi se nakon vjencanja u opstini ispalili negdje u neku egzotiku al et...zbog roditelja nismo to mogli...i moji i njegovi su prvi put imali priliku da budu roditelji mlade/mladozenje user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prvi ples!
26.7.2010 16:59:39   
marny
Goran Karan; lipa si lipa

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prvi ples!
26.7.2010 17:01:30   
tinchita
Ljubav se zove imenom tvojim...od  Dine Dvornika!


_____________________________

V 31.12.2009.
A 19.9.2013.

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prvi ples!
26.7.2010 17:11:43   
marny
IZVORNA PORUKA: marny

Goran Karan; lipa si lipa


Evo, upravo se podsjetila, a i ambient je nešto sličanuser posted image
http://www.youtube.com/watch?v=VmZx9CRwvXg

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prvi ples!
26.7.2010 17:16:09   
melly__
Sasa Kovacevic "POGLEDI U TAMI"...mislim da je ta..to mi je bio najstresniji dan u zivotu..pocevsi od frizerke koja me je "sredila" kao da idem kupiti sijenouser posted image user posted image nidje veze frizura i sminka..strahota,bolje bi se sama sredila zali Boze para,pa do "ne"vremena koje nije bilo gore zadnjih 10 godina..ma strasno..ne volim se ni sjecati..
Sto rece Rose bolje da smo se negdje ispalili za te pare..ali sve hajd zbog porodice..da se najedu i napiju user posted image
Sreca brak nam je superuser posted image user posted image

_____________________________

17.06.

(odgovor članu tinchita)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Prvi ples!
26.7.2010 17:20:39   
marny
a  ja se par dana prije pira ošišala na kratkouser posted image , zalizala kosu, kaže muž ko da te krava polizalauser posted image , a baš sam bila lijepaaauser posted image .
Nama je i u crkvi pjevala babina sestra Ave Mariu, baš je sve bilo za 5.

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Prvi ples!
26.7.2010 17:47:38   
Mya_81 RR
Pjesma ''When a Man Loves a Woman''

Ali moram priznati da se ne sjećam jer sam se na početku svadbe tresla k'o prut od nervoze user posted image user posted image


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Prvi ples!
26.7.2010 17:48:36   
melly__
IZVORNA PORUKA: marny

a  ja se par dana prije pira ošišala na kratkouser posted image , zalizala kosu, kaže muž ko da te krava polizalauser posted image , a baš sam bila lijepaaauser posted image .
Nama je i u crkvi pjevala babina sestra Ave Mariu, baš je sve bilo za 5.


< Poruku je uredio melly__ -- 26.7.2010 17:51:29 >


_____________________________

17.06.

(odgovor članu marny)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Prvi ples!
26.7.2010 17:50:40   
melly__

IZVORNA PORUKA: melly__


IZVORNA PORUKA: marny

a  ja se par dana prije pira ošišala na kratkouser posted image , zalizala kosu, kaže muž ko da te krava polizalauser posted image , a baš sam bila lijepaaauser posted image .
Nama je i u crkvi pjevala babina sestra Ave Mariu, baš je sve bilo za 5.

user posted image user posted image user posted image user posted image Za frizuru a muzuuser posted image bas mu je to bezveze,,,a za muziku istouser posted image ...nas nije niko ni vidio da smo plesali...napolju nevrijeme drvece cupalo i nosilo...08 08 2008 god...gosti spasavali zivu glavu... svadbeni salon nam bio unisten vani...morali unutra biti..ma haos ..ne volim se ni sjecatiuser posted image user posted image



_____________________________

17.06.

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Prvi ples!
26.7.2010 17:53:24   
klemzi
Moj lipi anđele - O. Dragojević

_____________________________

Ljubav mamina i babina,16.2.2010 - 10.4. 2010. :(
Uvijek ćemo te voljeti najviše na svijetu ljubavi naša najveća <3
Ljubav drugorođena, ljubav oduvijek,zauvijek... 08.11. 2013.

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Prvi ples!
26.7.2010 21:19:19   
marny
IZVORNA PORUKA: melly__


IZVORNA PORUKA: melly__


IZVORNA PORUKA: marny

a  ja se par dana prije pira ošišala na kratkouser posted image , zalizala kosu, kaže muž ko da te krava polizalauser posted image , a baš sam bila lijepaaauser posted image .
Nama je i u crkvi pjevala babina sestra Ave Mariu, baš je sve bilo za 5.

user posted image user posted image user posted image user posted image Za frizuru a muzuuser posted image bas mu je to bezveze,,,a za muziku istouser posted image ...nas nije niko ni vidio da smo plesali...napolju nevrijeme drvece cupalo i nosilo...08 08 2008 god...gosti spasavali zivu glavu... svadbeni salon nam bio unisten vani...morali unutra biti..ma haos ..ne volim se ni sjecatiuser posted image user posted image




ma ne draga, mm ti je super, ima nevjerovatan smisao za humor, kod nas ti je uvjek veselo, a njegov komentar je meni razbio tremu, a mislim da je bio zato i upućen, ma sve 5user posted image .

(odgovor članu melly__)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Prvi ples!
26.7.2010 21:40:39   
Anoniman
massimo i meritas--Odjednom tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kod nas je sve bilo ''odjednom'' osim bebe nju smo malo cekaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu marny)
  Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Prvi ples!
1.12.2010 22:19:15   
Anoniman
kod nas je bila jedina ljubav,
ti si želja moga sna,tvoja ljubav opija,svijeca gori u meni sto upalila si ti, vjeruj meni kad ti kažem da si samo za mene....sve sto imam u dusi i srcu ti dam jer za me si ti sudjena,neka iskreno pjevaju andjeli sad jer zauvjek ces bit jedina ljubav....

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Prvi ples!
1.12.2010 22:21:12   
Niina
Aleksanda Radovic - Cuvam te user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Kada bi srce moglo da misli, na svijetu ne bi bilo ljubavi.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Prvi ples!
1.12.2010 22:44:42   
Hanady RR
Mi nismo protokolom imali pjesmu za prvi ples....
znam samo da smo orkestru koji nam je na svadbi svirao dali spiak pjesama koje ne smije da svira niti pjeva čak i da im ''masno'' plateuser posted image

Uglavnom, mi smo najprije imali šerijetsko vjenčanje, a onda smo u sali hotela obavili građansko...nakon obavljenog vejnačanj i mora čestitanja i ljubakanja ja odem do stola ''pratnje'' do seke svoje kad ja čujem mene zovu '' D dođi, vaša pjesma...'' a moj suprug stoji na podijumu i čeka da me dozovu...
kakv crna naša pjesma ja ovo prvi put čujemuser posted image user posted image user posted image
kad prepoznah poneki taks i fakat sviarali meni amo nisma ljubitelj te pjesme...al hajd...
tada sam rekla idući put ću imati portokolom sređenu pjesmu za prvi plesuser posted image user posted image user posted image user posted image

svirali su ''dijana ljubavi''user posted image user posted image user posted image user posted image

Bože kad se sjetim user posted image user posted image user posted image user posted image ima kamerom zabilježeno moje i suprugove začuđene face na pjesmuuser posted image user posted image user posted image user posted image


_____________________________

''Evo, silazi sumrak, i svijet postaje hladniji. Ti si moj način toplog. Obući ću te na sebe da se, ovako pokipjelo, ne prehladim od studeni svog straha i samoće.''

H- 25.6.2006
F-12.2.2009

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Prvi ples!
2.12.2010 13:45:35   
koka i po
kod mene je rasturala harmonika user posted image ..


_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Prvi ples!
2.12.2010 14:19:50   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: koka i po

kod mene je rasturala harmonika user posted image ..



user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu koka i po)
Neposredna veza do poruke: 42
   RE: Prvi ples!
2.12.2010 14:21:08   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Niina

Aleksanda Radovic - Cuvam te user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image


divno


"čuvam te, ne da nikom da te dira..."

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Niina)
Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Prvi ples!
2.12.2010 14:22:14   
veeseelaa
ma ne draga, mm ti je super, ima nevjerovatan smisao za humor, kod nas ti je uvjek veselo, a njegov komentar je meni razbio tremu, a mislim da je bio zato i upućen, ma sve 5 .


tm je kralj, čovjek se zeza, respket za ovakve ljude user posted image

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Prvi ples!
2.12.2010 14:28:37   
Anoniman
ja se ne sjecam ni sta je sviralo...jesu se odjednom tamburasi pojavili a meni ni dan danas nije jasno ko ih je pozvao...mi nismo...toliko znam

A prvi plesuser posted image user posted image user posted image ...da se jos ofiram...i ovako mi je sve ofirno bilouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu veeseelaa)
  Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Prvi ples!
2.12.2010 20:56:01   
anidla
IZVORNA PORUKA: noa

massimo i meritas--Odjednom tiuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image
kod nas je sve bilo ''odjednom'' osim bebe nju smo malo cekaliuser posted image user posted image user posted image user posted image user posted image



user posted image user posted image user posted image user posted image predivna mi je ova pjesma, bas bas....

a ti si mi presmjesna sa svojim komentarima user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Prvi ples!
2.12.2010 20:58:27   
anidla
Kod nas Vjeruj u ljubav, O.Dragojevic

joj jes me mm iznenadio kad je kleknuo, haman sam se upiskila user posted image


_____________________________

You may only be a person in this world, but for someone, you are the world ¦ ¦ ¦

09.11.2009 :) Noa



07.01. prohodali :)

(odgovor članu anidla)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Prvi ples!
2.7.2014 16:09:43   
lency
Jao i ja sam htjela tako neku ludu pjemsu na svom vjencanju, da se nakako razlikujemo od ostalih, ali ne bi tako user posted image

A Oliver je tako klasika

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 48
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *