|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kako se riješiti mirisa novog namještaja?
8.6.2010 8:53:41   
emma.L
user posted image

Drage moje,

zna li itko što bi bilo efikasno za eliminiranje onog ružnog mirisa novog drveta (točnije špere)?
Kupili smo ormar za dječiju sobu i žao mi je djeteta koliko se osjeti user posted image . Doduše, moj nos je preosjetljiv i ne bih rekla da njoj smeta, ali svejedno. Brisala sam Ajaxom, špricala Muscolom, danas ću još probati napraviti pjenu od Dove kupke i prebrisati. Soba je danima već otvorena ili širom ili na kant, ali džaba.
Postoji li ikakvo sredstvo baš intenzivnog mirisa? Nisam sprejala osvježivačem jer se on ne može prebrisati, a ne bih njenu garderobu slagala na nešto neisprano user posted image .

< Poruku je uredio acudesa RR -- 1.8.2010 13:58:05 >


_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kako se riješiti mirisa novog namještaja?
8.6.2010 9:37:54   
Ben 10

Miris drveta se teško neutrališe ,znaš i sama.Pokušaj da natopiš vatice one začišćenje lica sa omekšivačem pa stavi par dana da stoje u ormaru,malo će neutalizovati miris.


_____________________________

A 08.02.2000
H 18.02.2008

Nada je tihi glas koji ti šapuće "možda" onda kada ti se čini da ceo svet viče "ne".

Deca su srećna jer u svojim glavama nemaju onaj glas koji im šapuće šta sve može da krene naopako.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kako se riješiti mirisa novog namještaja?
8.6.2010 10:07:56   
Anoniman
Mi smo prije mjesec kupili komplet dječiju sobu i još uvijek se osjeti taj miris. Meni ne smeta.....
Pokušaj staviti glade miris za prostoriju, možda ti ublaži taj intenzivan miris user posted image  mada sumnjam da ga možeš totalno neutralisati. Trebat će vremena....

(odgovor članu Ben 10)
  Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kako se riješiti mirisa novog namještaja?
8.6.2010 11:55:12   
emma.L
Probat ću danas i jedno i drugo u kombinaciji, nakon pranja kupkom. Hvala na odgovorima user posted image !

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kako se riješiti mirisa novog namještaja?
8.6.2010 11:59:32   
milenium
ja rakijom domaćom prebrišem sav drveni namještaj.tako sam njegov krevetić kad smo ga kupili.tako sam ga dezinficiala,jer nisam htjela slagat robu i posteljinu (u ladicu ispod)u takvo nešto novo,a ujedno mi je nestalo i tog mirisauser posted image

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kako se riješiti mirisa novog namještaja?
8.6.2010 12:41:15   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: milenium

ja rakijom domaćom prebrišem sav drveni namještaj.tako sam njegov krevetić kad smo ga kupili.tako sam ga dezinficiala,jer nisam htjela slagat robu i posteljinu (u ladicu ispod)u takvo nešto novo,a ujedno mi je nestalo i tog mirisauser posted image

Ovako moja mamauser posted image , ona i TV i prozore, ma sve brise rakijom(sljivovacomuser posted image ), a ja pak sve brisem staklicom...

(odgovor članu milenium)
  Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Kako se riješiti mirisa novog namještaja?
8.6.2010 13:16:06   
Nedi
I ja imam osjetljiv nos...što nikome ne smrdi mene ubija i moja druga mene zeza :"Znas kad smo mi kupili novi namještaj došli su nam gosti i ispušili smo 2-3 kutije cigareta i više nije mirisao na novo, primaš li goste"


(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Kako se riješiti mirisa novog namještaja?
8.6.2010 17:09:10   
Nadi
Probaj sa Prontom sa mirisom lavande za namještaj. Meni je taj miris super.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Kako se riješiti mirisa novog namještaja?
9.6.2010 9:06:51   
emma.L
Eh da podijelim i savjete koje sam dobila uživo - kava user posted image . Kolegica mi reče da stavim u ormar tanjirić ili zdjelicu sa mljevenom kavom i da će to pokupiti mirise. Probat ćemo i to, ništa nisam stigla jer smo hodali, a svakako tek danas očekujemo montera da dovrši vrata i vješalice. A ako ne uspije, onda kora od naranče.
A taj Pronto ću svejedno kupiti, poslije kave, možda će Emili od njega bolje spavati, hehehe.
Pa nešto će valjda upaliti.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Nadi)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Kako se riješiti mirisa novog namještaja?
11.6.2010 15:34:14   
mynxlee
Mi smo uzeli sav novi namjestaj. Disat se ne moze. Hajde da je to jedna stvar,pa bi se i dalo podnijeti, ali ovako je uzas. Jos su nam i prozori non stop otvoreni na kipu da se to zraci, ali dzaba. Moracu i ja nesto probati. Imam osvjezivac zraka s mirisom narandze, ali ne pomaze.

_____________________________

Jedina pahuljica koja je sletila 21.12.2008. godine, sletila je u moje narucje i zove se Ivan.

S jesenjim liscem dosla je i Antea 28.10.2010. i sletila u mamine ruke.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Kako se riješiti mirisa novog namještaja?
11.6.2010 15:37:25   
Ilhana RR

IZVORNA PORUKA: emma.L

Eh da podijelim i savjete koje sam dobila uživo - kava user posted image . Kolegica mi reče da stavim u ormar tanjirić ili zdjelicu sa mljevenom kavom i da će to pokupiti mirise. Probat ćemo i to, ništa nisam stigla jer smo hodali, a svakako tek danas očekujemo montera da dovrši vrata i vješalice. A ako ne uspije, onda kora od naranče.
A taj Pronto ću svejedno kupiti, poslije kave, možda će Emili od njega bolje spavati, hehehe.
Pa nešto će valjda upaliti.


ovdje imaju zdjelice kahve u buticima gdje prodaju kozmetiku jer kad probavas parfeme to uklanja sve mirise iz nosa...

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 11
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *