|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
24.6.2010 14:11:23   
Limuncic
Cao, svima! Za neko vrijeme treba da se porodim bas u ovom porodilistu, a vidim da niko nije pisao o njemu. Mozda ima drugaciji naziv, za koji ja ne znam?user posted image  Uglavnom, ako ima iko da se tamo poradjao ili da je nesto cuo o tom porodilistu, molim, pisite ovdje! Svaka informacija je dobrodosla!
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
24.6.2010 14:31:17   
ogica
Cao,
nekoliko mojih kolegica se tu porodilo,nijedna nije imala nikakvih problema.
Ali najbolja verzija bi bila,ako si isla kod dr.privatno,da te preporuce nekom svom kolegi,
a naravno ako nije komplikovana trudnoca nemoj se brinuti.


pozzzzzzzzzzzzuser posted image

(odgovor članu Limuncic)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
24.6.2010 14:32:06   
ogica
je li se priblizilo?

(odgovor članu ogica)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
24.6.2010 15:05:37   
Limuncic
Hvala, ogice!user posted image  Termin je 14.8., ima jos vremena.user posted image  Ako saznas jos sta, kao, npr., sta se nosi od dokumenata, od odjece..., pisi!

(odgovor članu ogica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
24.6.2010 21:01:37   
ogica
Cim se vidim sa ovom kolegicom sve cu ti reci,
ali znam da je njenu trudnocu vodila dr.Vojislava Purkovic,privatno i da joj je pred porod preporucila dr i nije bilo nikakvih problema.

Ides li ti igdje privatno???Ako ides,slobodno upitaj gin za preporuku????/

pozzzz

(odgovor članu Limuncic)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
24.6.2010 21:56:30   
Limuncic
Ne idem privatno user posted image  nego u Dom zdravlja u jednoj susjednoj opstini pa nas upucuju na porodjaj u Kasindo, a tamo idem i za sve nalaze koje ne mogu izvaditi u svom mjestu. S mojim dr u DZ nisam jos pricala o porodjaju.

(odgovor članu ogica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
24.6.2010 22:06:16   
ogica
Sto saznam javicu ti,
ali nemoj da se sekiras,inace kakva ti je trudnoca?je li bilo ikakvih komplikacija?
Bice sve ok,sve to dodje na svoje,bice ubrzouser posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Limuncic)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
24.6.2010 22:09:17   
Limuncic
Trudnoca je OK, hvala Bogu. Ne sekiram se mnogo, samo sam znatizeljna, a i sve nestrpljivija kako se primice.user posted image  Hvala ti puno, ogice! Dobro ce mi doci sta god da saznas, posto ja ne znam nista.user posted image  

(odgovor članu ogica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
25.6.2010 12:26:51   
sara.at
IZVORNA PORUKA: Limuncic

Hvala, ogice!user posted image  Termin je 14.8., ima jos vremena.user posted image  Ako saznas jos sta, kao, npr., sta se nosi od dokumenata, od odjece..., pisi!


draga Limuncice zelim ti punooo puno srece user posted image  vidim imamo isti dan termin da Bog da da nam prodje sve u najboljem redu a vjerujem da oce user posted image user posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Limuncic)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
25.6.2010 13:49:35   
brzamala
Draga Limunčić, ne znam nikoga ko se poradao u Kasindolu, ali kad sam bila na laparoskopiji, sa mnom je ležala žena iz Istočnog Sarajeva, koja je, kako kaže, čula za mnogo loših iskustava, i ona zbog njih nije htjela da se operiše tu, već je došla u Opću bolnicu, makar morala i platiti 1600 KM za operaciju. Navodno su doktori u toj bolnici pravi kasapini. Njena neka prijateljica se porodila tu i zbog nepažnje doktora je, kako kaže, ostala bez jednog jajnika. E sad ne znam, prenesoh ti samo šta sam čula, a u svakom slučaju ti želim sreću i da sve prođe u redu.

< Poruku je uredio brzamala -- 25.6.2010 13:53:50 >

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
25.6.2010 15:54:42   
Limuncic
IZVORNA PORUKA: sara.at
draga Limuncice zelim ti punooo puno srece user posted image  vidim imamo isti dan termin da Bog da da nam prodje sve u najboljem redu a vjerujem da oce user posted image user posted image


user posted image  Hvala, i ja tebi zelim puno srece! Koja li ce prije?user posted image

(odgovor članu sara.at)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
25.6.2010 15:56:54   
Limuncic
IZVORNA PORUKA: brzamala

Draga Limunčić, ne znam nikoga ko se poradao u Kasindolu, ali kad sam bila na laparoskopiji, sa mnom je ležala žena iz Istočnog Sarajeva, koja je, kako kaže, čula za mnogo loših iskustava, i ona zbog njih nije htjela da se operiše tu, već je došla u Opću bolnicu, makar morala i platiti 1'00 KM za operaciju. Navodno su doktori u toj bolnici pravi kasapini. Njena neka prijateljica se porodila tu i zbog nepažnje doktora je, kako kaže, ostala bez jednog jajnika. E sad ne znam, prenesoh ti samo šta sam čula, a u svakom slučaju ti želim sreću i da sve prođe u redu.


user posted image  Uh, bojala sam se da cu ovako nesto procitati! Hvala ti na informaciji, u svakom slucaju.user posted image

(odgovor članu brzamala)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
25.6.2010 23:58:47   
Adana
Prije svega zelim ti ugodan ostatak trudnoce i da porod sto prije, bezbolnije i super prodje. user posted image

Ne znam nikoga ko se tamo porodio, ali kuma mi radi na Mikrobiologiji u Kasindolu pa cu je pitati sta kazu za porodiliste ili da li je cula nesto. user posted image

Pozzzzz


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Limuncic)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
26.6.2010 12:04:56   
Adana
Evo cula sam se sa kumom, kaze ona porodiliste k'o porodiliste. Zgrada je stara, kao i u skoro svakom klinickom centru, ali su kaze nedavno nesto renovirali Ginekologiju. A i direktor bolnice je ginekolog pa ih valjda malo vise pazi. user posted image Kao i u svakom porodilistu ima jako dobrih, i onih manje dobrih ljekara, pa kako naletis... Sve u svemu kaze da nije lose, i da su se njene radne kolegice sve porodile u tom porodilistu.
Ja ti predlazem da odes do porodilista, malo razgledas, raspitas se o onome sto te interesuje tako da ti bude lakse kada budes dosla da se porodis. user posted image
Pozzzz


_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
26.6.2010 12:24:17   
Puslica
Pozdrav svima ,e Limuncicu sve najbolje jos malo pa ces ugledati svoju srecicuuser posted image ,ja sam bila u Kasindolu par puta na UZ jer tamo radi moj dr.koji me je vodio privatno,jeste staro ali nesumljam u strucnost dr.Pavlovic Zeljko ,mene je lijecio i ostala sam trudna ,mada u poliklinici ali nema veze ,iako sam se porodila u Kosevu ,kad spomenem ime ovog dr. ustanem ,tako da ti toplo preporucujem da ako mozes dodzes do njega, ZELIM TI SVU SRECU 

_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
26.6.2010 19:27:43   
Limuncic
Djevojke, svaka cast!user posted image user posted image user posted image  Mnogo vam hvala.user posted image Hvata me trema, da vam kazem.user posted image  

(odgovor članu Puslica)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
26.6.2010 22:58:22   
Azure
Limuncicu prije svega zelim ti brz i lak porod  i da tvoja beba bude ziva i zdrava. Iskreno ne zelim da te strasim, ali ja bih licno voljela da mi neko kaze kakva su iskustva. Zbog losih iskustava nisam se porodila u Opcoj bolnici. Za Kasindol sam cula samo jedan, porazavajuci slucaj, nazalost. Kuma od moje prijateljice je vodila trudnocu tu kod neke dr. koja je citavu trudnocu tvrdila da je sve ok. Ali nije bilo. Necu ti pricati kroz sta je prosla i kako se zavrsilo, je ne trebas da se sekiras, ali cu ti reci, da kad je krenulo po zlu slali su je za Banja Luku a ne u Kosevo. Zavrsila je u Srbiji cini mi se na njihovoj klinici. Ja ti iskreno od srca preporucujem drugu kliniku, neka mi oproste mame koje su imale dobro iskustvo. Zelim ti srecu i SIGURNA SA DA CE SVE BITI DOBRO :))


_____________________________

Nasa princeza je rodjena 3.9.2006, a mladja princeza i princ rodili su se 29.12.2009.

(odgovor članu Limuncic)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
8.7.2010 8:57:40   
Limuncic
Hvala vam svima na odgovorima. Vidim, misljenja i iskustva se drasticno razlikuju, pa sam zbunjena, ali ipak cu se poradjati u Kasindolu. Daje li se tamo epiduralna?user posted image  Daje li se i u jednom porodilistu kod nas? user posted image  za sve!

(odgovor članu Azure)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
26.7.2010 15:37:16   
becca
Epidural u Kasindolu? Možda, za jedno 5-7 godina, nažalost. :(
Ali to ne znači da je katastrofa. Ja sam se porodila tamo i nije bilo strašno.
Većina dr. su dobri stručnjaci. Odjeljenje je renovirano, tako da je sada solidno.
Obavezno ponesi nesto da pojedeš (ako tvoji nisu blizu), ja sam se porodila u 17h i 35min, ceo dan nisam ništa pojela i strasno sam se osećala. Moji su mi donjeli oko 21h, a ja sam se do tada dva puta onesvjestila.
Takođe, ponesi sve što ti treba za tebe i bebu ( pelene, kreme ...)
Želim ti sve najbolje user posted image

(odgovor članu Limuncic)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
15.9.2010 10:39:13   
Limuncic
Evo, da napisem malo o svom iskustvu, ako nekom zatreba, kao sto je meni.user posted image
Svi doktori i sestre, oni koje sam ja upoznala, su OK, osim dr Koprivice, koja je strasno gruba, ne preporucujem je. Ako mozete da je izbjegnete, najbolje bi bilo.
Odjeljenje je lijepo, uslovi su dobri. Ponesite 2-3 spavacice, kucni ogrtac, 3-4 peskira, gace (mogu obicne, ne moraju biti mrezaste), papuce, pribor za licnu higijenu, toalet papir, neki keks i sokic, gumicu za kosu, mrezaste uloske (najbolje VIR 80), zdravstvenu knjizicu i nalaze od trudnoce. Grudnjak meni nije trebao. Za bebu malo pakovanje pampersa, kremu, maramice, kupku i flasicu (znaci, to odmah ponesite, u svojoj torbi za porodiliste). Kasnije neka vam donesu odjecu u kojoj cete vi i beba izaci.
Nadam se da ce ove informacije nekom posluziti! Srecno!user posted image

(odgovor članu becca)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
15.9.2010 12:20:49   
sara.at
Limuncicu jesi se na Termin porodila il Sam ja prije tebeuser posted image

_____________________________

Malena dusa 01.10.2009 melek i andjeo
Arian 23.08.2010g u 23:11h mamino i tatino veliko srce
Armin 22.07.2012 u 15:47 Nase maleno zlato

(odgovor članu Limuncic)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Porodilište Kasindo, Istočno Sarajevo
23.9.2014 17:06:29   
kojic
user posted image Imamo pitanje za vas, suprug i ja imamo problem sa zatrudnjivanje , vec 6 godina smo u braku , radili smo dosta nalaza i ustanovljeno je da suprug ima spore spermatozoide ... Imamo zelju da stupimo u kontakt sa DR. Pavlovicem ginekologom i da pokusamo da resimo nas problem , dali mozete da mi uspostavite kontakt sa doktorom ili da licno dodjemo u Kasindo . Unapred hvala .

(odgovor članu Limuncic)
Neposredna veza do poruke: 22
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *