|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   količina mlijeka
28.5.2008 11:54:31   
lana84
drage mame, zanima me koliku količinu mlijeka dajete svojoj djeci? Moja malena ima 2 mjeseca i jede svaka 3h po 130ml. Nakon toga ona je sita i ne traži više ali svejedno se  pitam se dali je to dovoljna i normalna količina za njenu dob user posted image  
kakva su vaša iskustva?

_____________________________

Lana 2008
Mihaela 2012
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: količina mlijeka
28.5.2008 12:06:10   
ElmaB
Draga Lana!user posted image
 
Mojim bebama je takodjer dva mjeseca. Lana jede svaka tri do cetriri sata po 120 ml, a Deni 150 ml. Nekad pojedu i vise, ali cu ti reci da im je sigurno dovoljno. Lana je za mjesec dana dobila 1,5 kg, a Deni 2 kg. Znaci da im je itekako dosta. Hranim ih Aptamilom i jako sam zadovoljna. Zato ne sekiraj. Sigurno je i tvoja djevojcica sita! Jer da nije, plakala bi!
 
Pozdrav!

_____________________________

Mamina zlata:
Tea, 11.02.2005.
Lana, 31.03.2008.
Deni, 31.03.2008.


(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: količina mlijeka
28.5.2008 13:02:46   
triplemama
Pa napravi joj 150ml pa vidi hoće li popiti više user posted image

_____________________________

Ko čeka i dočeka NOVI ZAKON O "AS"
Savjetnica za AS udruženja DjeCa

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: količina mlijeka
28.5.2008 13:14:49   
hanabanana
Opusti se, dovoljno joj je. Gladno dijete ne spava nego plače.
Kad bude plakala nakon hranjenja znat ćeš da joj fali i tada povećavaj količinu.
Ali evo provjerila sam koliko je moja Hana pila u tom periodu....130 ml.

(odgovor članu lana84)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *