|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Masaža
2.2.2013 18:03:50   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: Hanady RR

E ne ide na tako dalek put user posted image
al to ne znači ako dođeš kad u sa da ti isto ne možemo organiziratuser posted image


user posted image



_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Masaža
4.2.2013 10:41:24   
Targus
Ja sam isla ljetos preko e-kupona na masazu u Holiday inn..na 6 spratu cini mi se bio salon..ne znam sad kako se zove, vjerovatno ima na netu..al je masaza bila odlicna, dubinska sa akupresurom, covjek se preporodi al bas user posted image

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Masaža
5.2.2013 10:13:40   
sarisari

ja idem na masažu u salon EN na Breci, i zaista kao sto rece Targus preporodim se , evo trenutno sam sva ukocena od konstantnog sjedenja na poslu, ali ako Bog da ove sedmice idem da me covjek "otkoci" , imam osjecaj da su mi grudve u predjelu ramena i gornjeg dijela ledja, i da napomenem prezadovoljna sam masazom

(odgovor članu Targus)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Masaža
6.2.2013 10:41:54   
Targus
Meni je samo najsmjesnije sto ja cim dodjem kuci zaspim user posted image a zavisi kako kod koga, meni npr, od stresa najvise vrat boli..

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Masaža
13.2.2013 14:59:02   
sarisari


i ja budem prilicno iscrpljena, a evo bas neki dan kada sam bila rece mi da je vrat super i stvarno ne osjecam nista u predjelu vrata, ali zato gornji dio ledja mi se raspada user posted image user posted image

(odgovor članu Targus)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Masaža
8.3.2013 9:07:33   
JasonRain
Ma ja bih samo masaze sad,a vjezbe radim kuci u letu

_________________
WoW Gold Kaufen|Diablo 3 Gold|Runescape Gold|Guild Wars 2 gold

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Masaža
6.3.2015 13:55:59   
aidana
Imam namjeru pokloniti masazu ili neki opustajuci dan u spa centru. Stvar je u tome sto ja niti idem na masaze niti u spa centre pa bi mi dobro dosla preporuka. Gledam na netu ima neki maab spa centar, imaju tretmani u hotelu central, masaze u Biomaksima u Holliday Inn-u user posted image user posted image Ima li iko da mi preporuci neko mjesto?

(odgovor članu JasonRain)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Masaža
7.3.2015 20:25:33   
Visnja RR
Maab je odličan...provjereno
i u cenralu isto ali je i tu žarson...
medjutim kad je za poklon onda i treba da bude reprezentativno

Maab daje akcije povodom praznika pa pogledaj na njihovoj stranici...

Naravno imaš i sve druge salone koji su manje atraktivni ...samim tim jeftiniji

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Masaža
10.3.2015 22:05:13   
aidana
Hvala Visnja, zanimalo me bas iz prve ruke da li su maab i central ok. Obzirom da je poklon u pitanju ne bih da se ofiram ili da toj osobi prisjedne moj poklonuser posted image

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Masaža
13.4.2016 13:31:04   
Lavica28
Ima li iko za preporučiti maserku koja radi privatno kući (u Sa), a koja je provjereno dobra za anticelulitne masaže?

(odgovor članu Hanady RR)
Neposredna veza do poruke: 35
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *