|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
29.1.2011 22:41:33   
Ben*
Djana mene niko nije pitao odakle sam kad sam zvala, samo te pita ime prezime, koja si sedmica trudnoće i ko ti vodi trudnoću, onda kaže kad da dođeš i kako da se obučeš.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 7.2.2011 13:52:36 >

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
29.1.2011 22:44:11   
Ben*
de_de a kad se i kako može prijaviti na te vježbe? Ja sam čula da gore može samo pred porod, ništa prije?user posted image

< Poruku je uredio malena27 RR -- 7.2.2011 13:52:01 >

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
2.2.2011 12:13:18   
sanela.asja
ma meni nesto crnjak otici dole u dz a vodim privatno trudnocuu..user posted image

_____________________________

Asja mamin zivot dragi...25.04.08
Dzenan bubica ..14.09.2011

(odgovor članu Ben*)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
2.2.2011 18:15:24   
Ben*
Nemoj da ti bude crnjak, vodim i ja privatno, i bilo mi bezze otici, ali vjeruj nisam jedina, ima ih jos sto dolaze a vode trudnocu privatno.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 7.2.2011 13:52:10 >

(odgovor članu sanela.asja)
Neposredna veza do poruke: 79
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
2.2.2011 19:43:51   
de_de
Ja sam isla pred sam porodjaj, al sa mnom je bila trudnica koja je "odslusala" vjezbe u DZ pa dosla na Gradinu da utvrdi gradivouser posted image user posted image user posted image , a bila je u 30 sedmici.
Nazoves porodjajno i trazis sestru koja vodi vjezbe za trudnice i ona ce ti sve objasniti. Ja sam imala broj od babice koja je vodila vjezbe kad sam ja bila trudna, al ona se porodila.

< Poruku je uredio malena27 RR -- 7.2.2011 13:52:18 >


_____________________________

Keno mamino zlato
22.11.2009.

(odgovor članu Ben*)
Neposredna veza do poruke: 80
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
6.12.2011 21:04:51   
april9
ej cure jel ima neka da ce ici u skolu za trudnice u DZ Tuzla, ja bih se prijavila da krenem posle nove godine, i ako imate bilo kakve informacije o proceduri prijavljivanja podijelite user posted image

(odgovor članu de_de)
Neposredna veza do poruke: 81
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
7.12.2011 12:53:02   
Ben*
Ja sam išla u ebruaru ove godine, nikakva specijalna procedura, samo nazoveš i pitaš kad počinje, ona ti kaže kad da dođeš i kako da se obučeš. Samo znam da sam i ja htjela u januaru, tad bila 7. mjesec trudnoće, ali škole nije bilo tad, pauza, pa tek u februaru,al nazovi pa pitaj user posted image

_____________________________

24.3.2011.
15.55; 3100, 53...

(odgovor članu april9)
Neposredna veza do poruke: 82
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
7.12.2011 13:34:47   
april9
pa i ja cu u januaru biti u sedmom mjesecu i bas bi odgovaralo tako ali ako ne bude nista bit ce u februaru. ali evo citavo jutro zovem centralu u DZ al niko mi se ne javlja. Jeli imas kakav broj telefona da mi das da probam. ja sam zvala na 281-511..

(odgovor članu Ben*)
Neposredna veza do poruke: 83
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
8.12.2011 11:58:36   
Ben*
Kažem ti tako je bilo prošle godine, možda će sad biti u januaru. Ja sam ti te brojeve Boga mi izgubila, zovi na 282 161, pa traži br. ginekologije, oni će reći koji lokal... Sretno na vježbicama a i na porodu aBd user posted image

_____________________________

24.3.2011.
15.55; 3100, 53...

(odgovor članu april9)
Neposredna veza do poruke: 84
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
16.5.2012 9:27:33   
Inela_007
evo da osvjezim malo ovu temu user posted image da li neko od trudnica planira ici u skolu za trudnice u Tuzli od sjedeceg mjeseca user posted image

(odgovor članu Ben*)
Neposredna veza do poruke: 85
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
16.5.2012 13:42:53   
Alannah
Inela_007 ja idem ovaj mjesec i super je,ako imas priliku otidji. Ima jos iduci mjesec,pa u julu i avgustu nema zbog godisnjih.Utorkom su vjezbe od 13 h,a subotom predavanja od 10h.

(odgovor članu Inela_007)
Neposredna veza do poruke: 86
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
13.4.2014 1:49:43   
lejan
Da li neko ima neke svjeze informacje u vezi skolice u u tz, gdje, kada, koliko kosta ili bilo sta ako neko zna, hvala unaprijed
user posted image

(odgovor članu Alannah)
Neposredna veza do poruke: 87
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
13.4.2014 21:48:39   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: lejan

Da li neko ima neke svjeze informacje u vezi skolice u u tz, gdje, kada, koliko kosta ili bilo sta ako neko zna, hvala unaprijed
user posted image


besplatno ti je to. trebalo bi da rade po starim terminima koji su ti ovdje spomenuti. nazovi dom zdravlja pa trazi da te prebace na savjetovaliste za trudnice pa pitaj tamo user posted image

(odgovor članu lejan)
Neposredna veza do poruke: 88
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
15.4.2014 2:06:21   
lejan
Hvala punouser posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 89
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
9.9.2015 14:10:32   
jasmina.sejdinovic


(odgovor članu Ben*)
Neposredna veza do poruke: 90
   RE: Škola za trudnice u Tuzli
9.9.2015 14:16:16   
ziel
Zene jucer je pocela skola za trudnice u D.Zdravlja Tuzla, ali ne znam mogu li ucestvovati trudnice koje se nisu predhodno prijavile... Ja sam se prijavila jos prije mjesec dana, bila sam jucer pa jos 3 utorka.

_____________________________

novembar 2015 -
decembar 2017 -

(odgovor članu jasmina.sejdinovic)
Neposredna veza do poruke: 91
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *