|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Dr. Ejub Basic
9.11.2010 18:52:48   
Skvo RR
Drage moje,
treba mi hitno info o ovom doktoru, mislim tu na vasa iskustva, za jednu dragu osobu.


Ljubim vasuser posted image .

_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Dr. Ejub Basic
9.11.2010 22:43:46   
Dida79
Sve pohvale za dr Basica...meni je vodio trudnocu koja je bila vise nego kriticna i sve sto je uradio bilo je kako treba...ponekad zna biti malo cudan ali on se vodi parolom suti i radi, nije od onih dr koji nece prstom mrdnuti dok mu se ne plati...prvo dragom Bogu pa njemu veliko hvala sto je moje djete zivo..kako je mali lezao na pedijatriji u jako kriticnom stanju a ja na ginekologiji radi poroda na CR on je organizovao ambulantna kola da me prevezu da vidim djete jer se zaista nije znalo sta ce da bude za sat vremenauser posted image

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Dr. Ejub Basic
10.11.2010 8:58:08   
acudesa
Dido, hvala ti, mene isto treba raditi Basić, a nista ne znam o njemu, pa i ja molim forumasice da pisu i dobro i loše, sve sta znaju, tvoje iskustvo mi je super.

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Dr. Ejub Basic
29.12.2010 9:26:49   
Skvo RR
Prenos postova

IZVORNA PORUKA: lepao

Dali iko ima iskustva sa ovim doktorom?


IZVORNA PORUKA: amy09


IZVORNA PORUKA: Dida79


IZVORNA PORUKA: amy09


IZVORNA PORUKA: lepao

Dali iko ima iskustva sa ovim doktorom?



ja sam cula sve najbolje,,,moju je drugaricu 2 puta porodio ali carskim....mada hoce nesto i u dzep to provjereno znam....pa mi je zbog toga hmm....ne svidza se odma...mislim dobit ce on..ali taj pristup prvo cep pa onda porod mi se ni sekunde ne svidzaaal.....tako sam barem cula...vel pozzz


Amy ja nemam takvo iskustvo sa Dr Basicem...covjek ne prica puno ali savjesno obavlja svoj posao




ja sam prenjela sta sam cula....mislim da mogu sa 2 carska reza svoje drugarice mislim da mogu da komentarisem..moje misljenje...drago mi je da je kod tebe drugacije...pozzz


_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Dr. Ejub Basic
29.12.2010 9:37:10   
vjestica
ako je neko dao njemu pare, ne znači da je kod njega prvo koverta, pa sve ostalo
moju baku je operisao (tad je imala 80 i nešto godina, operacija prošla po ps-u, bez ikakvih problema, koji su bili za očekivati, a s obzirom na njene godine) i nije dobio ni prije ni poslije operacije ni kafu, a kamoli pare
svoj posao je uradio profesionalno


_____________________________

Neplodnost je nasljedna. Ako Vaši roditelji nisu imali djece, najvjerovatnije ih ni Vi nećete imati.

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Dr. Ejub Basic
29.12.2010 21:06:36   
lepao
sto se tice para ne znam ali sto se tice karaktera ja sam bila samo jednom kod njega i mislim da je dobar covjek...miram stalozen nema zurbe posvecen...

(odgovor članu vjestica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Dr. Ejub Basic
15.10.2012 10:28:43   
fiki1
pozdrav svima
što se tiće dr.Bašiča čovjek je OK dobar i profesionalan meni je skoro urdio operaciju materice i ja sma zadovoljna ishodom. Sve je u uredu i jako se dobro osječam mada je još sve sviježe tek 2 mjeseca od operacije.Čovjek radi svoj posao baš onako kako treba i sve pohvale. Želim mu dobro zdravlje kao i njegovoj porodici i svu sreću na ovom svijetu.Tačno da samo šuti i neda sebi pristupa ima jako strog i leden izraz lica tako da pacijent nema hrabrosti da ga šta upita vezano za dalji oporavak mada sam ga i pitala odgovor je bio tako štur.Ali šta da se radi takav čovjek šta se tu može kao da cijeli svijet nosi na svojim leđima. U svakom slučaju preporučujem svim ženama koji imaju ovakve probleme kao što sam imaja jer neče te se pokajati.Treba da budemo ponosne što imamo ovakve doktore.Ima tako divnih mladih doktora koji su veseli i spremni za šalu.jako sam ponosna na njh i neka ostanu takvi želim im uspjeh u njihovom radu i da ostanu takvi do kraja pozdrav

(odgovor članu lepao)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Dr. Ejub Basic
8.1.2013 21:12:47   
cvijetak_zanovjetak
Bašić je zaista odličan ljekar i, što je najvažnije, dobar insan. Čula sam da ne uzima novac.

(odgovor članu fiki1)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Dr. Ejub Basic
8.1.2013 21:50:49   
mamma mumi
Dr Bašić mi je vodio zadnju trudnocu, mogu samo reci da je kao covjek ok, da je posten, cutljiv, izgleda ljut, ali nije , dobar strucnjak.Meni sve sa porodom ok proslo.

(odgovor članu cvijetak_zanovjetak)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Dr. Ejub Basic
9.1.2013 11:36:42   
fiki1
Slažem se sa vama izgleda ljut a nije. user posted image

(odgovor članu mamma mumi)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Dr. Ejub Basic
9.1.2013 11:50:05   
lila25
I ja imam sve pohvale za dr.Basica mene je porodio hvala Bogu pa je bio na klinici jer mi je radio hitan CR bebica super svo vrijeme dolazio,obilazio,pitao kako sam...da je cutljiv da ali njegovo:bice to sine ok je meni vrjednije nego milion recenica.Rana extra oporavak sve super.Sada nakon tri godine rez mi se i ne primjeti.Pare nije uzeo niti sam kanila dati pocastila babice na izlazu tj mm.

(odgovor članu fiki1)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Dr. Ejub Basic
5.7.2013 11:33:57   
fiki1
Pozdrav moje drage dame
Sve pohvale za doktora.
Dr. Bašić je jedan divan i stručan ljekar.
Jako je zauzet pa je teško doči do njega.
Imala sam tu sreću da baš on bude moj doktor.

Naime imala sam jednu operaciju,koju je uradio Dr.Bašić.
Sve je prošlo kako treba.
Osječam se jako dobro.
Svako jutro je dolazi da me obiđe i da pita jesam li dobro.
Njegovo jesi li dobro značilo mi je jako puno.
Šta reči ma ljudina od čovjeka. Hvala mu na svemu.
Uz lijepu riječ sve se lakše podnese.user posted image
Pozdrav

(odgovor članu lila25)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Dr. Ejub Basic
5.7.2013 11:41:12   
Naida8
Dr. Basic i meni vodi trudnocu - tj. prosli put sam prvi put bila na GAKu i preporukom dosla do njega.. Jako je prijatan i cula sam sve najbolje o njemu. Slijedece sedmice trebam na kontrolu pa pokusavam doci do broja ambulante da vidim kada je dr. Basic dezurni. Vec sam zvala broj koji sam nasla ovdje negdje na forumu, ali kaze teta u telefonu da se taj broj vise ne koristi user posted image

(odgovor članu fiki1)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Dr. Ejub Basic
5.7.2013 11:47:11   
fiki1
Draga Naida
nazovi centralu 250-250 pa će te uputiti.Ili sekretaricu 250-248,213-861 Doktor više nije u dežuri radi od 8 sati do 15 savaki dan osim subotom i nedeljom.
Želim ti lagan porod i puno sreće.

< Poruku je uredio fiki1 -- 5.7.2013 11:52:39 >

(odgovor članu Naida8)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Dr. Ejub Basic
5.7.2013 11:54:07   
Naida8
Hvala puno.. zvala sam sekretaricu, isto mi je prenijela.. Doduse rekla je da dodjem od 8-10 i da kazem sestrama dole u ambulanti da trebam kod njega na pregled.. Ih, ovo je super! U pon odmah idem..

(odgovor članu fiki1)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Dr. Ejub Basic
10.8.2013 19:37:40   
Naida8
Je li zna neko do kada je dr. B na godisnjem?
Hvala..

(odgovor članu Naida8)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Dr. Ejub Basic
15.9.2013 11:02:06   
jasnadivna
Nedavno sam se porodila i trudnoću mi je vodio dr Bašić. Svih devet mjeseci sam išla kod njega na preglede, svaki mjesec sa kompletnim nalazima i uvijek je sve sa mnom i bebom bilo oke. Prešla sam svoj termin poroda i pri tom dobila i neki osip urtikariju pa sam ležala na patologiji. Uvijek me je obilazio ali nikada nije rekao previše, osim sve je dobro i uživaj. Čak i tokom poroda, jedan njegov dodir ohrabrenja me je smirio. Na početku mi se nije sviđao jer ne priča mnogo, ali jedna njegova riječ i dodir su me uvijek znali smiriti. Čovjek je za svaku pohvalu da mu dragi Bog podari samo najbolje i njegovoj porodici :) Odličan je i nikada nije htio čak ni kolač u znak pažnje kamoli šta više

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Dr. Ejub Basic
15.9.2013 11:27:15   
disaaa
Sve pohvale za dr. Bašića!!!

(odgovor članu jasnadivna)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Dr. Ejub Basic
7.4.2014 5:04:37   
Berna2
Najbolji doktor sve pohvale za njega

(odgovor članu disaaa)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: Dr. Ejub Basic
7.4.2014 5:09:15   
Berna2
Nije me porodio ali sam mu isla na kontrole interesuje me kako radi carske rezove imala sam vec dva pa me strah id treceg kazu rizik je.user posted image

(odgovor članu Berna2)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: Dr. Ejub Basic
7.4.2014 10:37:55   
jasminah
Ja sam cula da je on najbolji u tome. To mi je rekao moj dr. Divanovic, ali ipak se ti raspitaj I sto je najvaznije sama odluci
IZVORNA PORUKA: Berna2

Nije me porodio ali sam mu isla na kontrole interesuje me kako radi carske rezove imala sam vec dva pa me strah id treceg kazu rizik je.user posted image


(odgovor članu Berna2)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: Dr. Ejub Basic
14.4.2014 14:43:54   
azraarman
Sve pohvale,najbolji je

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: Dr. Ejub Basic
14.4.2014 15:21:35   
Berna2
Najbolji je na GAK-u sve pohvale za njega

(odgovor članu azraarman)
Neposredna veza do poruke: 23
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *