|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Racunanje sedmica u trudnoci
28.11.2010 0:23:10   
tukica
Zanima me, svaki put kad odem kod dr. pokusam da pratim u kojoj sam sedmici i sad kada sam bila 100% uvjerena da sam usla u 23., dr. mi kaze da sam kraj 21. iako to nikako ne moze biti... Ne kontam, da li on to racuna po bebinoj tezini, duzini i sl, a ako jeste tako, da li je to znak da mi se bas bebica ne razvija tako brzo, kako je krenulo jos cu poceti racunati unazad...cccc....
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Racunanje sedmica u trudnoci
28.11.2010 0:34:57   
Dida79
Evo pokusaj ovako da sracunas http://www.poliklinika-harni.hr/racunalo_poroda.asp

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Racunanje sedmica u trudnoci
28.11.2010 0:41:16   
tukica
Hvala ti user posted image

(odgovor članu Dida79)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Racunanje sedmica u trudnoci
28.11.2010 15:33:26   
enna
Da budem iskrena i ja sam imala dilemu oko tog racunanja sedmica da bi na poslijetku pitala svog dr. da mi to malo pojasni i on mi je rekao da neke sedmice imaju 5 dana neke 6 a neke 7 user posted image kao da to znaju strucne osobe da racunaju a ja sam takode koristila tabelu kao sto ti je Dida 79 poslala i tada je sve bilo izracunato samo u svakom slucaju sretnouser posted image user posted image user posted image

_____________________________

23.04.2008-stigla mamina sreca poslije 9 godina!!!!

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Racunanje sedmica u trudnoci
28.11.2010 17:28:41   
tukica
Hvala puno, mene to zbuni, taman skontam po njegovom dakle od ove sedmcie pocinjem da brojim, pa nadalje, i dodjem ponovo, ono opet nesto novo... vise nemam pojma ni u kojoj sam sedmici ni mjesecuuser posted image  imam osjecaj da sam zaglavila u ovom 5. i nikako iz njega ne izlazim... samo idem unazad...

(odgovor članu enna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Racunanje sedmica u trudnoci
1.12.2010 14:44:14   
djoisa
ovdje ima super kalendar trudnoce,,prikazuju trudnocu u sedmicama...mozes da se prijavis i onda oni salju mail svake sedmice....

http://www.roditeljportal.com/kalendar-trudnoce.aspx

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Racunanje sedmica u trudnoci
7.12.2010 14:37:19   
strki
ćao ja sam nova ,ali mislim da je najbitnije da se bebica rodi zdrava i živa a sedmica gore dole to je nebitno.

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Racunanje sedmica u trudnoci
7.12.2010 14:50:43   
strki
Sada želim sve prijavljene na ovom forumu pozdraviti.Pošto sam ja tek se prijavila imam jedno pitanje za sve.Pošto mi stomak raste a dobila sam 3 men.onako oskudne više nisu kao prije postoji li mogućnost da sam sada trudna imam sina od 4 godine i ovo mi se nije sa njim desilo .Ačula sam da neke žene čitavu trudnoću dobivaju normalno.

(odgovor članu tukica)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Racunanje sedmica u trudnoci
8.12.2010 13:04:39   
gagach
IZVORNA PORUKA: strki

Sada želim sve prijavljene na ovom forumu pozdraviti.Pošto sam ja tek se prijavila imam jedno pitanje za sve.Pošto mi stomak raste a dobila sam 3 men.onako oskudne više nisu kao prije postoji li mogućnost da sam sada trudna imam sina od 4 godine i ovo mi se nije sa njim desilo .Ačula sam da neke žene čitavu trudnoću dobivaju normalno.
pa uradi test i znat ces...ili otidji doktoru..ne mogu da vjerujem da jos nisi otisla ako sumnjas na trudnocu....

_____________________________

05.04.2011 postala mama predivnom djecaku...!

Ruka koja ljulja kolijevku je ruka koja vlada svijetom....

(odgovor članu strki)
Neposredna veza do poruke: 9
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *