|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   pedijatri u banja luci
6.12.2010 21:11:10   
joni
drage mame iz banja luke zanima me kod kojeg pedijatra vodite svoje djete mi idemo kod dr ratkovića čini mi se malo otkačen ali mislim da nije loš doktor nemam pojma u savjetovalištu sad zadnji put bila neka zlata jako arogantna žena ne da progovorit kome vi vjerujete i kakva su vaša iskustva user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: pedijatri u banja luci
14.12.2010 12:59:17   
smajli80
Nisam iz b.l.ali živim u okolici i čula sam za dr,Marijanović-ona radi privatno ali ne znam gdje.Ako ti treba raspitaću se .

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu joni)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: pedijatri u banja luci
14.12.2010 13:11:49   
mišur
Joni,

ja vodim djecu privatno kod dr Todorović u ordinaciji Bambi u Novoj varoši. Prezadovoljna svime....dijagnozama kad nam je zatrebalo, odnosom prema pacijentima (imamo njen i kućni i mobilni telefon), uslugama(kod njih možeš odraditi i analizu krvne slike i urina), radnim vremenom ordinacije ( po potrebi dolaze i subotom  i nedeljom, pa čak i u kućnu posjetu)..
Vodila sam oboje djece u savjetovalište za bebe dok nisu napunili 1 g. ( Anu još vodim user posted image ), a nakon toga kod nje.
Ne znam da li znaš, ali kad je i beba do 1 g. bolesna, ne daju da se dovodi u savjetovalište, već u Polikliniku.

Vjerovatno si čula i za dr Milišić, dr Manojlović...sve imaju privatne ordinacije i jako su popularne u Banja Luci, ali nemaš ove gore navedene pogodnosti, u smislu brojeva telefona i otvaranja ordinacije po potrebi... Zna se kad im je radno vrijeme, i van toga su nedostupne!

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: pedijatri u banja luci
16.12.2010 20:31:50   
joni
mlađu ćerku sam vodila kod dr milišić jako je ljubazna al je zato na cjeni svaki put uključivala inhalacije 100km inhalator sa terapijom kad sam je odvela kod pulmologa dr gajić snježana(više ne radi na žalost djeca su joj jako bolesna) tad mi je rekla da je inhalacijama za koje nije bilo potrebe mojoj jovani došlo do astme svašta smo prošli sad je dobro cure mi imaju 11 i 8 godina i već dugo ne idemo kod pedijatra a tad je bila dobra i lana ona je nekad radila kod milišićke moram bebu vodit na polikliniku jer često nam trebaju uputnice i recepti ima bubrežnih problema i sa dr šipkom imam loše iskustvo jako je površna kad je mlađa ćerka trebala na operaciju krajnika a prije toga smo išli operisat bruh zbog astme je rizična za anesteziju i treba punu dozu fliksotida i inekciju dekstazona tad je rekla ne treba ništa došli na orl oni se šokirali pa hiljadu problema jedva nas anesteziolog primio i djete primljeno na odjel ne znam jel neko ima iskustvo sa dr zdenkom i milena ona radi i uz kukova čine se ok nemam pojma više stvarnouser posted image

(odgovor članu mišur)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: pedijatri u banja luci
16.12.2010 20:34:31   
joni
a ta dr marijanović tako mi nešto poznato a ne mogu da se sjetim ajd se raspitaj gdje radi molim teuser posted image user posted image

(odgovor članu joni)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: pedijatri u banja luci
28.6.2013 22:10:59   
ivanai
posle dugo vremena dizem ovu temu. zanima me mame dali mi mozete reci gdje privatno u banja luci ima pedijatar-pulmolog?

_____________________________

moja dva sunca su stigla 5 marta... hvala ti boze...

(odgovor članu joni)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: pedijatri u banja luci
29.6.2013 9:32:52   
MicoTico

IZVORNA PORUKA: ivanai

posle dugo vremena dizem ovu temu. zanima me mame dali mi mozete reci gdje privatno u banja luci ima pedijatar-pulmolog?

Ivana, ima pedijatar pulmolog u Pave Radana, čini mi se da se zove Aura medic ili tako nešto. To je ona ulica između Dea Medice i Đurić pekare. Znam da imaju i savjetovalište, rade i UZV kukova i svašta nešto još. E sad, kakva je dr, to ne znam.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu ivanai)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: pedijatri u banja luci
29.6.2013 9:34:53   
MicoTico
Joj, zamalo zaboravila: dr Lolić, on je na Laušu, u V.Rolovića, kažu da nema boljeg od njega. Moja kuma vodi svoju curicu jedino kod njega.
Poslaću ti adresu i br telefona na pp, da ne ispadne reklama.

< Poruku je uredio MicoTico -- 29.6.2013 9:36:27 >


_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: pedijatri u banja luci
29.6.2013 10:49:43   
smajli80

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Joj, zamalo zaboravila: dr Lolić, on je na Laušu, u V.Rolovića, kažu da nema boljeg od njega. Moja kuma vodi svoju curicu jedino kod njega.
Poslaću ti adresu i br telefona na pp, da ne ispadne reklama.



Ovog dok. mogu da preporučim,mm je išao kod njega da radi alergotest.Zaista mu je pomogaouser posted image

_____________________________

Mamina velika curica 5.3.2008
Mamin mali dječak 26.1.2012.

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: pedijatri u banja luci
12.4.2019 12:27:39   
jocajaca
Ajmeee ovdje se baš dugo nije pisalo.
Interesu je me ima li koja mama iz BL da je vodila dijete kod dr.Vranješa, specijaliste ORL? Kakva su vam iskustva?

_____________________________

12.03.2005. <3
20.11.2013. <3
21.06.2016. <3

(odgovor članu smajli80)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *