|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   dr Rada Rakić-Kovačević
2.3.2011 9:42:32   
Anica1
Da li neko isao kod ove dr privatno  u "Moja klinika"? Cula sam da imaju folikulometriju jeftinije nego kod drugih privatnika pa me interesuje ima li neko isustva?
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: dr Rada Rakić-Kovačević
11.3.2011 20:15:43   
mamaajna
ma jel to ona iz Skerliceve i tamo je bila jedna??????

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: dr Rada Rakić-Kovačević
11.3.2011 21:21:03   
Anica1
Jeste, jos je u Skerlica, a radi privatno u ovoj klinici

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: dr Rada Rakić-Kovačević
12.3.2011 19:44:19   
mamaajna
ona je super,ona mi je vodila prvu trudnocu.temeljita i iskrena,sve naj naj

_____________________________

nedim 23.05.1999
iman 20.09.2009

nedim-drugi put u pubertetu uhhh ovaj je tezi
iman-poceli smo da pricamo uhhh puno da pricamo
trudimo se za trece

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: dr Rada Rakić-Kovačević
15.3.2011 8:42:28   
djoisa
na njihovoj web stranici pise da je Folikulmetrija-ukupna (ne po dolasku) - 50 KM

(odgovor članu mamaajna)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: dr Rada Rakić-Kovačević
15.3.2011 9:54:06   
Anica1
Tako pise, zvala sam, kosta 150 KM sve ukupno, bez obzira na broj dolazaka, znaci mozes doci 3 puta a mozes i 6, cijena je 150 KM. Malo mi je to skupo ne znam user posted image

(odgovor članu djoisa)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: dr Rada Rakić-Kovačević
15.3.2011 13:35:01   
Lejla Ka
Sve naj za doc. Rakić.
U ostalo se ne razumijem, ali želim sreću i uspjeh.

_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: dr Rada Rakić-Kovačević
15.3.2011 13:48:59   
Anica1
Hvala Lejla Ka :) I ja sam cula dosta pozitivnih komentara o ovoj doktorici

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: dr Rada Rakić-Kovačević
17.11.2011 18:36:41   
anđelo
Ja baš i nemam pozitivno iskustvo,meni je zakazala ultrazvuk,zbog kontrakcija koje su mi utvrdili na gaku,propisali mi utrogestan ,da bi na kontroli kod nje ona komentarisala kako meni ni ne treba utrogestan (a nije me ni pregledala ,ona to onako odokativno) i rekla mi dođi kod mene za 15 dana ja ću te pregledat ultrazvukom.Nakon 15 dana mi na pregledu rekla da je ona umorna,da radi sama i da ne može me pregledati ultrazvukom.Nije ni rekla kad da opet dođem.Ja joj tražila uputnicu za gak da me gore pregledaju,ona nekako pogođene sujete napiše uputnicu i prokomentariše ,evo neka onda oni gore rade šta hoće,ovdjue je ionako gužva za ultrazvuk.Na gak odem isto veče i tu utvrde ,ono što umorna doktorica nije mogla,da i dalje imam kontrakcije i da su slabiji otkucaji bebinog srca,patnja ploda......imala bih još šta da napišem u ponedeljak idem kod nje da mi neke još pretrage ,briseve uzme,ali po meni je jako neprofesionalna....

(odgovor članu Anica1)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: dr Rada Rakić-Kovačević
17.11.2011 18:41:28   
Bebica11
Anđelo nisam ni ja bas zadovoljna s njom bila, al eto. Nađi nekog stručnog dr s GAK-a i idi privatno da ti to vide bolje, nazalost moramo tako kad su svi naopaki

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: dr Rada Rakić-Kovačević
17.11.2011 19:17:05   
anđelo
Koji doktori s GAK-a su najstručniji,kakvo je tvoje iskustvo,inače naručena sam za  kraj novembra kod doktrora u vojnoj bolnici da mi pogleda na 4D,mislim da je kod dr Drljevića,al nisam sigurna.Na gaku me pregledao dr.Stojkanović Goran.

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: dr Rada Rakić-Kovačević
17.11.2011 19:19:47   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: anđelo

Koji doktori s GAK-a su najstručniji,kakvo je tvoje iskustvo,inače naručena sam za  kraj novembra kod doktrora u vojnoj bolnici da mi pogleda na 4D,mislim da je kod dr Drljevića,al nisam sigurna.Na gaku me pregledao dr.Stojkanović Goran.


najbolji su ti npr profesorica Jadranka Dizdarevic, onda sef patologije dr.Nikulin
ja se vodim kod dr. Abadzic Nidzare i ona je dobra za rizicne trudnoce, dobre su i doktorice Imsirija, koja god ti se od njih dvije potrefi, takodjer i dr.Godinjak, mislim da su oni naj gore, i nekog od njih trazi

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: dr Rada Rakić-Kovačević
17.11.2011 19:31:28   
anđelo
Hvala ti Bebica 11 puno..user posted image .Ja sam mislila da kad dođeš  u ambulantu na gaku da te pregleda samo onaj dr.koji se potrefi,drugi ću put tražit dr.Jadranku.Također nisam znala da se gore može vodit trudnoća i izabrat svoj doktor.Mislila sam da se gore ide samo s uputnicom...user posted image

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: dr Rada Rakić-Kovačević
17.11.2011 19:48:48   
Bebica11

IZVORNA PORUKA: anđelo

Hvala ti Bebica 11 puno..user posted image .Ja sam mislila da kad dođeš  u ambulantu na gaku da te pregleda samo onaj dr.koji se potrefi,drugi ću put tražit dr.Jadranku.Također nisam znala da se gore može vodit trudnoća i izabrat svoj doktor.Mislila sam da se gore ide samo s uputnicom...user posted image


pa i treba ti uputnica, vidi ovako ces, otidji u svoj lokalni DOM ZDRAVLJA i kod ginekologa lokalnog i reci za to srce bebino i komplikacije koje imas i zahtjevaj da ti daju uputnice da se vodis na GAK-u zbog toga, u sustini ako je neki normalan insan SAM CE TE POSLATI na GAK jer se oni boje preuzeti rizik za komplikovane slucajeve, bar je bilo tako kod mene i meni je sama dr rekla "ti ces se voditi na GAK-u" i onda odes po uputnicu i nazoves GAK i pitas kad je na ultrazvuku TAJ I TAJ dr(kojeg odaberes) i oni ti kazu npr drNikulin je tad i tad i fino se spakujes i odes na uzv (ima poseban dio gdje se rade samo uzv na GAK-u) i cekas red i dodjes njemu i uradis, tako mozes i s bilo kojom dr OSIM Jadrankom, kod nje samo idu oni koji imaju neke vezice(tako sam ja skontala) al mozes joj otici zato privatno, mislim da bi u tvom slucaju to bila najbolja opcija

_____________________________

"Gospodaru moj, daj da ja i neki potomci moji obavljamo molitvu; Gospodaru naš, Ti usliši molbu moju!"( Ibrahim 40)

(odgovor članu anđelo)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: dr Rada Rakić-Kovačević
17.11.2011 20:25:30   
anđelo
Ja sam svakako mislila Radi tražit uputnicu za vojnu,jer će me tamo na ultrazvuku pregledati drugi doktor,al tražit ću joj i da mi da još jednu (nadam se da to za nju neće biti previše)za gak.prošli put kad sam bila na gaku dali su mi da Rada uzme briseve vagine i da im dođem sa nalazima.Doduše nisu ovi s gaka napisali kasnije na nalazu bilo šta o usporenom radu srca bebe,samo utrogestan 2x3 i da nastavim sa magnezijem,ali imam sliku s ultrazvuka rada bebinog srca.Na slici ima impuls srčani (kao ekg)i neki plusići označeni.Svi mi kažu da ne brinem,i da je nešto ozbiljno,da bi me oni hospitovali,i te briseve na mjestu uzeli ,da bi to napisali na nalazu,ali naravno ja ne mogu prestat brinuti,

(odgovor članu Bebica11)
Neposredna veza do poruke: 15
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *