|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Odrzavanje cvijeca
15.9.2016 10:00:57   
Blue rose RR
Waaao, svaka čast, znači ipak si se odlučila da kreneš sa orhidejama. Sretno. Plave su zakon :)

Meni je moja od prilike mjesec i pol imala ove plave listove, i otpali su. Sada čekam da krenu sa novim cvjetovima, da vidim da li će išta ostati od plave boje, čisto sumnjam ali... :)

Ja sam svoje malo shebala preko ljeta, jedan dan mi ostali na suncu, pa se smežurali listovi, ali evo haman sam ih vratila u normalu. Morala sam nekoliko odsjeći ali nije ništa strašno.

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 301
   RE: Odrzavanje cvijeca
15.9.2016 10:07:12   
Visnja RR
teta u cvjećari (OBI) mi reče da ne mogu biti opet plavi cvjetovi vec bjeli...ali da bi bili plavi treba nešto sipati uz dohranu.... žurila sam kad sam kupovala al ću svakako otići ovih dana da kupim dohranu i vidim sta je to sto se dodaje....
al svejedno svaka je lijepa

Trebaće mi savjeta sigurno tako da ću te smarati :)))
koliko često zaljevaš? user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 302
   RE: Odrzavanje cvijeca
15.9.2016 10:14:52   
Blue rose RR
Javi mi za to što proizvodi plavu boju, da idem i ja kupiti.

Zaljevam od prilike ljeti jednom sedmično, a zimi možda jednom u dvije sedmice, jer one baš zadržavaju dugo vlažnost. vidi kad podigneš njenu saksiju iz te ukrasne, da li ti je ...kako da kažem...tamnija zemlja pri dnu saksije, jer nekako po tome vidim da ima dovoljno vlažnosti. Znaš isto kao da je donji dio orošen (baš ovo lijepo objašnjavam :))) )

_____________________________

"Ja jesam siromah i samo snove imam. Pred noge tvoje polažem ih. Nježno gazi, jer gaziš po snovima mojim.“
W. B. Y

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 303
   RE: Odrzavanje cvijeca
15.9.2016 10:18:23   
Visnja RR
Teta reče da naspem času vode (kod zalijevanja) da pričekam pola sata a onda onu vodu sto iscuri i ukrasnu saksiju prospem...da ne dođe do truljenja korijena ako je u vodi....

a javim ti svakako

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Blue rose RR)
Neposredna veza do poruke: 304
   RE: Odrzavanje cvijeca
23.4.2018 11:19:04   
LieToMe RR
koju dohranu uzimate za cvijece? i koliko cesto? treba mi nesto sto moze za svo cvjetajuce cvijece? ili da se zaletim u cvjecaru i uzmem prvo na koje naletim

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 305
   RE: Odrzavanje cvijeca
24.4.2018 1:03:08   
aidana

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

koju dohranu uzimate za cvijece? i koliko cesto? treba mi nesto sto moze za svo cvjetajuce cvijece? ili da se zaletim u cvjecaru i uzmem prvo na koje naletim


Ja imam iz obija, cini mi se da je green line. Imam dohranu za biljke koje cvjetaju, one koje ne cvjetaju a imam i za orhideje. Ova zadnja mi kupi prasinu jer orhideja vise nemam. Meni je prosle godine radnik u parkovom rasadniku rekao da je to sve u 5 deka. Koju god dohranu uzmem bice dobro, samo da se drzim uputstva i redovno zalijevam s tim.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 306
   RE: Odrzavanje cvijeca
25.4.2018 8:13:00   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: aidana


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

koju dohranu uzimate za cvijece? i koliko cesto? treba mi nesto sto moze za svo cvjetajuce cvijece? ili da se zaletim u cvjecaru i uzmem prvo na koje naletim


Ja imam iz obija, cini mi se da je green line. Imam dohranu za biljke koje cvjetaju, one koje ne cvjetaju a imam i za orhideje. Ova zadnja mi kupi prasinu jer orhideja vise nemam. Meni je prosle godine radnik u parkovom rasadniku rekao da je to sve u 5 deka. Koju god dohranu uzmem bice dobro, samo da se drzim uputstva i redovno zalijevam s tim.

ja imam isti green line i to za cvjetajuce biljke. s njom sam zaljevala i orhideje. razmutim cini mi se ono cep ide na litar ili litar i po ne znam tacno sad, nisam jos ove godine stavljala. a kontam da uzmem onda tu posebno za orhideje. moram i ovu jednu ohideju zakopat, izasla mi je nenormalno iz saksije skupa sa korjenom. sve cekam ne bi li cvjetovi opali a ona ko za inat nista. na ovoj jednoj mi list krenuo, na onoj mini felenopsis krenule dvije grane nove... tacno cu ih za vikend potopiti u taj sastav malo, razmutiti u kofu i pokiseliti i nek stoje dok ja ostalo pozavrsavam.


_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu aidana)
Neposredna veza do poruke: 307
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  9 10 11 12 [13]
Idi na:








Anketa

Nos.
пеперутка16

Kako čistite nos male djece?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *