|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Zaljubljenici u svemir
18.5.2011 14:43:10   
svemir.ba
Ja sam sa svojim sinom, koji je prvi razred osnovne skole, napravio web site sa temama o svemiru. Na kraju je ispalo ozbiljnije nego sto sam mislio ali jos uvijek nam je interesantno. Mozda bude i vama ako vam djeca vole ovakve stvari:

www.svemir.ba
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Zaljubljenici u svemir
18.5.2011 14:46:51   
salmy
hahhaha ja kontala zaljubljenici u semira-auser posted image user posted image  na prvu kad procitah! pa kotam jeko semir?

(odgovor članu svemir.ba)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Zaljubljenici u svemir
18.5.2011 22:12:21   
aida80
stranica vam je odlicna user posted image  moja sestricna (8 godina) ce se pravo obradovati kada joj pokazem user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Zaljubljenici u svemir
18.5.2011 22:46:13   
Dida79

IZVORNA PORUKA: salmy

hahhaha ja kontala zaljubljenici u semira-auser posted image user posted image  na prvu kad procitah! pa kotam jeko semir?

user posted image user posted image Selmy orginalna kao i uvijek user posted image user posted image

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 4
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *