|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Gdje kupti opremu za slikanje?
25.5.2011 9:43:20   
zagy
Obzirom da jednoj osobi želim kupiti nešto lijepo, a ona se u zadnje vrijeme počela baviti slikanjem kao hobijem, kontala sam nešto joj uzeti u tom fazonu.
Obzirom da sam ja i slikanje na Vi, molim savjet šta bi joj mogla uzeti i gdje u Sarajevu. Znam da ima štafelaj i kistove i sve to, ali kontala možda neke bojeuser posted image  ali koje i da li je to uopšte dobar poklonuser posted image
Hvala na pomoći

_____________________________

21.04.2009. - mamina princeza
21.01.2013.- mamin princ
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Gdje kupti opremu za slikanje?
25.5.2011 9:54:14   
veeseelaa
ja bi radije štafelaj nego boje i kistove
iako i boje znaju biti skupe
stafelaj možeš naći u Obiju a mislim da  ga ima i u knjižarama kao i u galerijama slika

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Gdje kupti opremu za slikanje?
25.5.2011 12:38:40   
hanabanana
Palete, OBI....

Zavisi jel početnik amater, ili je na putu ka profesionalizmu...

(odgovor članu zagy)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Gdje kupti opremu za slikanje?
25.5.2011 21:10:23   
Super Beba
Znam da ima jedna radnja na Skenderiji, ubij me, al imena se ne mogu nikako sjetiti...prekoputa je Zdravstvenog, u onoj novoj zgradi ...helem, tu ima sve za slikanje, znam čak da imaju i kurseve slikanja..

_____________________________

Bolje živjeti 100 godina kao milioner, nego 7 dana u bijedi.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Gdje kupti opremu za slikanje?
27.5.2011 9:18:58   
Mik Mik
S obzirom da se i ja bavim slikanjem ja bih se uvijek obradovala novim bojama, špahtlama, kistovima jer toga uvijek treba i brzo se troši, novoj paleti, ne znam kakav ima štafelaj veliki ili je onaj manji mobilni, ako nema taj mali to je dobra ideja. Mislim sa novim kistovima ili bojama ne možeš nikako fulati. A boje imaš kupiti u GALERIJA FAKTA Hamdije Kreševljakovića 7c, na Akademiji likovnih umjetnosti ili u Galeriji Paleta. Toliko ja znam za Sarajevo ako neko zna više i mene bi zanimalo.

(odgovor članu Super Beba)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Gdje kupti opremu za slikanje?
18.6.2012 12:49:24   
sarisari

moja mama uskoro ide u penziju i s obzirom da lijepo slika mislila sam joj kupiti na poklon neku opremu za slikanje čisto da malo amaterski "ubija" vrijeme kada ode u penziju pa me zanima koliko to košta odnosno šta mi je sve potrebno, bila bih vam jako zahvalna na informacijama

(odgovor članu Mik Mik)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Gdje kupti opremu za slikanje?
18.6.2012 13:01:03   
Leva
U Facti mozes kupiti ama bas sve od perli za pravljenje nakita, glinamola, boja za sve i svasta, svile za oslikavanje, platna za slike itd..

_____________________________

.-..-.
`·.·´ nakon 5 IUI i 5 ICSI su došla dva sunašca...
?/
/? "Uspjeti znači prihvatati neuspjeh za neuspjehom ne
/ \ gubeći entuzijazam"...
http://sunasce.blogger.ba/

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Gdje kupti opremu za slikanje?
18.6.2012 13:44:39   
sarisari
hvala puno

(odgovor članu Leva)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Gdje kupti opremu za slikanje?
27.9.2013 14:52:42   
elma.m
Ima radnja iznad skenderije u onoj ulici gdje trola prolazi, pa u nekom podrumu. Imaju svega :)

(odgovor članu sarisari)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Gdje kupti opremu za slikanje?
12.12.2013 21:51:39   
masnica
Imaju u OBI-ju kupiti ali mislim da je dosta skupo, mozda oko likovne akademije da se raspitas, ja znam da tamo imaju dvije radnje, pa provjeri ili u nekoj boljoj knjzari, mozda Exkluziv?? user posted image

(odgovor članu elma.m)
Neposredna veza do poruke: 10
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *