|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Prvi pokreti blizanaca
19.3.2008 18:23:46   
baby
Cao Twin i dobro nam dosla
Za pocetak ti saljem jedan user posted image  tebi i tvojimuser posted image  user posted image
Ja sam u 22 sedmici i nosim dvojke dva djecaka
Nadam se da ces snama podjelit sve sto te muci i sto te cini sretnom

Pusaaa
Pisi nam

_____________________________

Mamini bebaci:
Hamza i Imran
10.07.2008
http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=47

http://www.hipp.ba/galerija-slika.html?func=detail&id=247

(odgovor članu ElmaB)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Prvi pokreti blizanaca
31.3.2008 12:28:16   
Twin
Cao,opet ja sa pitanjem. Ja sm u 13 sedmici i zanima kad bih mogla osjetiti prve pokrete,i ad nih dotor mogao vidjeti spol djeteta

(odgovor članu baby)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Prvi pokreti blizanaca
31.3.2008 16:27:52   
Suzana
Cao Twin,
 
Sa blizancima pokrete mozes osjetiti ranije nego zene koje su prvi put trudne i kada je trudnoca jednoplodna.
Ne znam da li se mogu bas tacno sjetiti, ali mislim da sam ja prve "leptirice" osjetila nekada u 16. sedmici otprilike.
Pa eto, jos malo se strpi! user posted image
Spol djeteta... Nekad u 3. mjesecu otprilike nam je za jednu bebu Dr rekla da je djecak, a onda u 4. i za drugu, mada nije htjela garantovati sve do prije mjesec dana kada je definitivno potvrdila da nosim dva djecaka. A ja sam ti sada u 7. mjesecu, i priblizavam se 8. aBd.
 
Eto, mislim da sam odgovorila na tvoja pitanja. user posted image

(odgovor članu Twin)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Prvi pokreti blizanaca
1.4.2008 8:34:03   
mamacurke
hej jutro svima vama koje imate već leptiriće u pupi ja sam ušla u 16 tjedan i jeeeeeeeeeeeeeeeedva čekam svoja 2 leptirića da lepršajuuser posted image user posted image

(odgovor članu Suzana)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Prvi pokreti blizanaca
4.4.2009 11:54:37   
Puslica
Sve je slatko što pišete ..
ja sam u 27.sedmici a osjetila sam svoje bebice u 20.sedmici možda i prije ali neznajuči kako to izgleda nisam znala da se to oni javljaju .kad sam doktoru rekla da imam osječaj kao d me iznutra pupak nešto vuče rekao mi je da jedna beba tačno tu udara nogicama.Ponekad se zabrinem neosjetim ništa a onda odjednom luppp u ledza desna beba a lijeva u preponu ,pa me nekad tako podkoci nemogu do daha da dodzem al najčešće su mirne.

_____________________________

DJECA SU NAJLJEPŠI POKLON ,VOLIM VAS CURICE MOJE!

(odgovor članu mamacurke)
Neposredna veza do poruke: 30
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *