|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
29.6.2012 15:46:24   
Lulu_08

IZVORNA PORUKA: veeseelaa

ini89 nema to veze s veličinom grudi, moje su tak tak al kad trebam dobiti ciklus užasno me bole, tako je bilo i sa trudnoćama, mislim sa obje
ja kontala stiže mjesečnica a ono + na testu



Mene su i u prvoj i u drugoj user posted image boljele znatno ranije nego "inace" uslijed PMSa, i razlika je bila sto mi je pigment areole vec odmah nekih 7 dana nakon ovulacije poceo da se mijenja, a to se inace ne desi u PMSu, u mom slucaju.


_____________________________

25.04.2008. Princeza Mjeseca Luna je obasjala nas zivot!
09.07.2012. Mala Kraljica Lorena je upotpunila sve!

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 376
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
29.6.2012 15:48:12   
veeseelaa
meni su bradavice svakako tamne, ja ko crnjkinja user posted image user posted image user posted image
postavim jednom sliku kako dojim A šega bašuser posted image

al nisu svima eto simptomi trudnoće isti
reci mi Lulu jesi li imala mučnine i kad one počinju?
ja sam eto 7 sedmica i nemam ih, nisam ih nikada imala u prvoj trudnoći


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 377
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
29.6.2012 15:54:18   
ini89
znam da nema veze s velicinom grudi...al eto to sam onako napisala....vidim da je ucestalo mokrenje moguce vec u prvoj sedmici nakon zaceca...znaci moze biti jedan od simptoma a i nemora, ja se nadam da jeste...jer toliko sam se puta razocarala....da i sad se ne nadam previse...al drzite mi fige pa da se iznenadim sauser posted image ....

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 378
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.8.2012 22:35:19   
danijelad
Pozz svima
evo da se i ja priključim, ukratko, 4 godine braka, jedna vanmaterična-odstranjen jajovod user posted image , sada na klomifenu drugi ciklus.
Danas mi je 28 dc od simptoma imam povišenu temperaturu već 13 dana oko 37 stepeni je.
Natečene bradavice i jako osjetljive na dodir, inače dojka me ne boli na dodir kao kad trebam dobiti.. ah zaboravih napomenut da imam PCOS user posted image user posted image
I pomalo me na trenutke zaboli stomak u ova poslednja dva dana jače nego inače. o da, večeras mi se zatražio crveni luk i jela sam ga samog sa pogačom( nadam se da ne mislite da sam pukla) user posted image
javim vam se do kraja sedmice kad planiram raditi test-ukoliko ne dodje user posted image nedaj Bože
user posted image

(odgovor članu Lulu_08)
Neposredna veza do poruke: 379
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
24.8.2012 16:35:18   
danijelad
Danas tj jutros uradila test (29 dc) i naravno kao i uvijek jedna crtaaaaaaauser posted image
Možda sam malo poranila od nestrpljenja pa ukoliko ne dobijem uradim ponovo test pošto mi temperatura ne spada nekako se nadam user posted image

(odgovor članu danijelad)
Neposredna veza do poruke: 380
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
16.10.2012 8:10:14   
ellene
Moji simptomi su izostanak mjesečnice, bjeli iscjedak, užasni vjetrovi, lagani povremeni grčevi, skoro neprimjetni; ponekad lagana bol u leđima. Nisam još 100 % sigurna da sam user posted image

(odgovor članu danijelad)
Neposredna veza do poruke: 381
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
16.10.2012 9:45:48   
veeseelaa
kod mene samo izostanak mjesečnicei bolne grudi, koje svakako imam i kad treba stići mjesečnica


< Poruku je uredio veeseelaa -- 16.10.2012 9:47:33 >


_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu ellene)
Neposredna veza do poruke: 382
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
8.11.2012 8:02:19   
Katarina3
veliki pozdrav svima nakon duzeg vremena pet sam ovde n forumu,zanima me da li je neko imao slicno iskustvo imala sam dva spontana pobacaja ove godine,i opet imam veliku zelju da zatrudnim negubim nadu sutra bi trebala dobiti pa me zanima da li je normalno da me samo jedna dojka najvise boli a druga i ne,kada sam prva dva puta zatrudnila boljele su me kao lude ali obe. da li je to mozda zbog spontanih pa su mi se hormoni poremetili ili vec sta,imam veoma cesto bolove po ledjima,hvala unapred svima

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 383
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
23.11.2012 19:19:01   
Lejla 21
e ovako imam pitanje poli me u donjem djelu trbuha nekad da nekad ne i imam cudan osjecaj su stomaku kao i da oprostite u vagini.spavala sam sa suprugom bez zastite jer hocemo bebu pa me zanima dal ima kakve mogucnosti da jesam trudna u donjem djelu ledja me nekad boli nekad ne sa grudima bas i nemam problema samo sto nekad osjetim kao peckanje kroz njih...jest da bi mi ovo bila cetvrta trudnoca al svaka od njih je bila za sebe nimalo slicne.....sa prvom mao mucnine i u doljnjem djelu stomaka bolovi,drugra jake vroglavice isto ti bolovi....i treca nizak tlak isto bolovi ti.....stim sto od te tri trudnoce mi je samo prva uspila tako da hocemo jako bebu druguuser posted image ....nemogu odredit kad su mi plodni dani posto svaki mjesec drugacije nekad krajem nekad poceta nekad sredina a nekad dva puta u mjesecu evo primjer imala sam 27.9. i curila do 3.10. pa sam dobila 30.10. do 6.11.e sad kad bi mi trebali biti plodni dani i kad bi trebala dobit molim pomoc molim vas....user posted image

(odgovor članu Katarina3)
Neposredna veza do poruke: 384
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
1.7.2013 11:04:24   
malena27 RR

IZVORNA PORUKA: Srculence

Zdravo svima!
Molim one koji nešto više znaju o tome da mi odgovore.Trebala sam dobiti prije tri dana ali se umjesto menstruacije pojavio samo bijeli iscjedak.Inače,pokušavam da zatrudnim i imam neke od simptoma trudnoće.


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Drago Srculence najbolje je da odes u apoteku i uzmes ClearBlue i bices sigurna ... ako se pojavi plusic onda cemo imati jos user posted image na forumu :)...
U pocetku su simptomi trudnoce slicni simptomima PMS-a... za taj iscjedak zaista ne znam... dakle pravac apoteka i... javi nam da pa da se sve radujemo jos jednoj "trudnjaci" user posted image



IZVORNA PORUKA: kana

ja sam imala iste simptome i staaalno sam piškila,Kad sam uzela test pokazao je da sam truuudnaaa.Ah.. kako sam se tada osjecala..prepadnuto,emotivno,jako,bespomocno i da..bila sam razdražljiva i malo -malo pauser posted image
user posted image




IZVORNA PORUKA: bebolina1

evo u cemu je moj problem. Gust bijeli iscjedak bez mirisa se pojavio odmah nakon plodnih dana, što inace nije slucaj. Normalno je das se pojavi pred menstruaciju. Nalazi kog ginekologa su svi uredu. Ciklusi su redovni, u trajanju od 28 dana. Menstruacija traje 7 dana bez bolova ili bilo kakvih tegoba. Posljednja menstruacija je bila 24. 05, a sljedeca ocekivana 21.06. Zanima me da li taj bijeli iscjedak, bez mirisa, i bez bilo kakvog peckanja moze imati neke veze sa oplodnjom, odnosno eventualnom trudnocom. Hvla unaprijed.




_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu Lejla 21)
Neposredna veza do poruke: 385
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
16.7.2013 14:41:48   
papillon
Cao devojke user posted image vec dugo vas citam i sada sam odlucila da podelim svoju nedoumicu sa vama user posted image , naime mislim da mi je ovulacija ovog meseca bila ranije,dakle ne 14 og dana,hm pocela sam osecati bolove u krstima i stomaku a i grudi su mi pomalo bolne i bradavice jako izrazene. Prvo sam mislila da je pms ali mi je malo cudno da me sve to boli 13 dana pre menstruacije user posted image , cak sam imala i povisenu temperaturu samo jedan dan. Jako bih se obradovala jednoj user posted image i user posted image Zanima me vase misljenje i da li je neko imao slicna iskustva sa ovim ranim simptomima user posted image

(odgovor članu malena27 RR)
Neposredna veza do poruke: 386
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
16.7.2013 14:52:22   
Vanne
moji rani simptomi su bili iznenadni napadi gladi a inace imam slab apetit,i stalno sam morala u wc...tako da znam u dan kad sam ostala trudna...i bradavice su me jako bolile, bolovi u donjem dijelu stomaka su se javili nakon sto sam test uradila,oni nastaju kao posljedica sirenja maternice...
iskreno se nadam da si zaista trudna user posted image

(odgovor članu papillon)
Neposredna veza do poruke: 387
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
16.7.2013 15:02:16   
papillon
hvala Vanne user posted image i ja se nadam da je u pitanju user posted image user posted image ,kad smo kod gladi probudila sam se jutros o 04:15 sa zeljom za slatkisima i pojela snickers user posted image a inace nisam neki ljubitelj slatkisa pre sam za cips user posted image imam jos 8 dana do user posted image koju nadam se necu dobiti pa cemo videti sta kaze testic user posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 388
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
16.7.2013 15:11:36   
Vanne
i meni se to desavalo user posted image jedva sam cekala sa svane da ustanem i da krenem u pohode sa hranom user posted image ali i pazi da se ne razocaras,ja sam pokusavala skoro godinu dana da dobijem bebu i svaki sam mjesec umisljala simptome i uvijek sam se razocaravala iznova,ali mi je ovaj put bilo drugacije,stvarno sam osjetila da sam trudna... uglavnom pripazi na sebe i obavezno javi kad uradis test...obradovaces i mene ako bude pozitivan vjeruj mi user posted image volim nove trudnice user posted image

(odgovor članu papillon)
Neposredna veza do poruke: 389
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
16.7.2013 15:25:43   
papillon
pocecu da sanjam hranu user posted image . Mi pokusavamo nekih 4 meseca i do sada nista user posted image ,ovo je prvi put da mi grudi ovako izgledaju 13 dana pre user posted image ,pa sam zbog njihovog izgleda i bolova posumnjala da smo ovaj put uspeli da user posted image . Kao sto si rekla necu da se nadam previse da se ne bih razocarala user posted image a ako test pokaze user posted image odmah javljam i slavim uz user posted image user posted image jer je kasnije necu piti user posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 390
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.7.2013 13:01:33   
papillon
devojke,da li je neka od vas kao prvi znak trudnoce imala izrazene vene na areolama user posted image ? Sada ih prvi put vidim i znamda ih nikada ranije nisam videlauser posted image

< Poruku je uredio papillon -- 20.7.2013 13:02:00 >

(odgovor članu papillon)
Neposredna veza do poruke: 391
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
20.7.2013 20:06:29   
Vanne
Papillon draga sad sam uvjerena da si definitivno trudna user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu papillon)
Neposredna veza do poruke: 392
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.7.2013 10:27:26   
papillon
jao,Vanne draga jaaaaaaaaaako si me obradovala user posted image user posted image user posted image user posted image .... Danas mi je 25dc inace dobijam na 28dan,ali ove simptome nisam imala u pms-u. Mislim da mi je rano za testic pa cu sacekati do sredeuser posted image ,bilo bi divnoooooo saznanje da nam stize user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 393
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
21.7.2013 12:04:39   
Vanne
navijam za user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

_____________________________

02. 07. 2014. 18:56 Sarah.....zjenica oka moga....

(odgovor članu papillon)
Neposredna veza do poruke: 394
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
17.8.2013 10:53:36   
marijana mala
pozdrav drage moje baš vas je dobro ćitat,šta sve pišete, svašta ćovjek sazna što ga zanimauser posted image

(odgovor članu Vanne)
Neposredna veza do poruke: 395
   RE: 10 prvih znakova trudnoće
12.9.2013 14:36:06   
maqi
POZDRAV, NOVA SAM OVDJE ALI UŽIVAM ČITATI VAŠE POSTOVE. KOLIKO SAM SAMO DANA PROVELA POKUŠAVAJUĆI PRONAĆI SEBE U SIMPTOMIMA. ALI SADA JE ČINI MI SE USPJELO user posted image BAR SE NADAM. OVO ĆE MI BII PRVA TRUDNOĆA. HTJELA BIH DA OPIŠEM SVOJE STANJE PA SE NADAM DA ĆETE MI POMOĆI, ILI JOŠ BOLJE REĆI DA BI OVO MOGLA BITI TRUDNOĆA. NAIME IMALI SMO ODNOS TRI DANA PRIJE OVULACIJE. A JA SAM VEĆ NAKON TRI DANA OSJETILA BOLOVE U STOMAKU SLIČNE MENSTRUALNIM, SAMO MALO BLAŽE. A KAD SAM SE NAVEČE POKUŠALA OKRENUTI, OSJETILA SAM BOL U JAJNIKU, SAMO JEDNOM. IMAM NATEČENE I BOLNE GRUDI, I IMALA SAM ISCJEDAK BIJELO-ŽUTI. JUČE I PREKUČE ( TO JE VEĆ 5. DAN OD ODNOSA ) OSJETILA SAM BOL U DONJEM DIJELU STOMAKA. TREBA DA DOBIJEM OKO 22-OG. KOD MENE SE TO NIKAD NE ZNA, ALI ZNAM DA JE RANO ZA SIMPTOME ZA MENZES. POMAGAJTE user posted image

(odgovor članu budućamama)
Neposredna veza do poruke: 396
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  12 13 14 15 [16]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *