|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ginekolog u Sarajevu
16.8.2017 18:32:36   
dolcevita7
Pozdrav svima,

Tek sam saznala da sam u drugom stanju, 3+ nedjelja. Trazim dobrog i iskusnog ginekologa u Sarajevu koji bi mi vodio trudnocu i svaki savjet i preporuka bi mi dobro dosli.
Unaprijed hvala. user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Ginekolog u Sarajevu
23.8.2017 18:48:34   
Eny21
Cestitamuser posted image
Da ti ABda bude skolska trudnoca.
Ja sam svoju prvu trudnocu vodila kod raznih ginekologa a u 25 sedmici odem kod nidjare abadzic i spasila mi je trudnocu.
Ovo mi je druga trudnoca i evo prvi sam pregled ponovo zakazala kod nje aBda naredne sedmice.

Svaka preporuka.

LP


< Poruku je uredio Eny21 -- 23.8.2017 18:49:38 >

(odgovor članu dolcevita7)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Ginekolog u Sarajevu
26.10.2017 22:58:49   
dolcevita7

IZVORNA PORUKA: Eny21

Cestitamuser posted image
Da ti ABda bude skolska trudnoca.
Ja sam svoju prvu trudnocu vodila kod raznih ginekologa a u 25 sedmici odem kod nidjare abadzic i spasila mi je trudnocu.
Ovo mi je druga trudnoca i evo prvi sam pregled ponovo zakazala kod nje aBda naredne sedmice.

Svaka preporuka.

LP



Hvala puno na odgovoru. Ja sam se ipak odlucila za Dr. Kozarica i jako sam zadovoljna. user posted image Jos me samo interesuje kakva je sad situacija u Vojnoj bolnici? Ko radi tamo od ginekologa?

Lp.

(odgovor članu Eny21)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *