|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Ginekolozi u Travniku
26.9.2009 15:05:07   
bebica89
prvi put kad sam isla na pregled bilo je to ko dr Marije,imal ko da mi preporuci dobrog ginekologa???

< Poruku je uredio malena27 RR -- 26.6.2012 15:00:54 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: travnićki ginekolozi?
26.9.2009 15:17:39   
Ex Yu
e sreco nemas puno izbora marija jedina radi u domu zdravlja rjetko je neko drugi mjenja u bolnici imas jos neku dvojicu mladis imas jednu iz bugojna i rifeta ali tesko ces ici u bolnicu ako nepoznas nikoga jer se pregledi rade u domu zdravlja ... privatno imas samo harisa i aidu (oni su muz i zena i rade zajedno u ordinaciji gore kod suda u gornjoj carsiji) oni su odlicni meni je haris vodio trudnocu nisam nikako isla u dom zdravlja nit u bolnicu i haris me i porodio i dok on nije doso oni su me 30h gore patili on kad je dosao na smjenu sve je bilo gotovo za 2 h ... nisu puno pricljivi ako nepitas ali su jako strucni i haris puno pomogne ako te pogodi njegova sjena na porodu (on radi u bolnici, a zena mu radi u zenici u bolnici) pitaj ako te sta jos zanima ja sam ih se "rjesila" user posted image user posted image

_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: travnićki ginekolozi?
26.9.2009 15:20:31   
bebica89
cula sam za harisa i zenu a koliko kostaju pregledi,pocetni,nesto bih vise voljela da idem kod aide,posto je ona zena

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: travnićki ginekolozi?
26.9.2009 15:26:46   
Ex Yu
oni ti rade zajedno u jednoj ordinaciji aide se nekad desi da nema jer ide u zenicu ali je pretezno uvijek tu i haris je jako divan i nema potrebe da biras ili ides samo kad je aida zaista ... kad odes jednom vidjet ces sama

pregledi su 40 KM svaki put a prvi cini mi se da je bio 60 al sve kompet urade vaginalni vanjski UZ pregled savjetovanje bla bla nesjecam se bas al su detaljni i vrijedi svake pare ako imalo imas uslova ...

al posto  ti svaki put rade nalaz mokrace i to placas jos +5 KM cini mi se al ides svake 4 sedmice na kontrolu pa nekad i 5 zavisi kako te kace dani ... pa mislim da za bebaca nije skupo odvojiti 50 KM mjesecno tih nekih 7 pregleda i u 9 mj neforsira da mu se dolazi svake sedmice nego mu se cak mozes javiti i u bolnici ako si vec pred porod ... ako se uopste kod tebe radi o trudnoci nisam ni procitala :)


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: travnićki ginekolozi?
26.9.2009 15:37:18   
bebica89
ako sve urade za 50 KM,nisu nimalo skupi,ja ti draga otisla kod Marije na ginekoloski pregle,a ona meni samo uradila,vaginalni,bris koji je odmah bio gotov,a ja ocekivala vise pregleda posto mi je to bio prvi put,pa sam se zato razocarala u nju,..trebam dobiti sutra,a imam siptoma dosta pa cemo vidje sta dalje,al ako mi dođe user posted image poslije trebam otici na pregled,svu te pregleda za 50 KM,joj ja mislila to skuplje,da nisi mozda pogrijesila

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: travnićki ginekolozi?
26.9.2009 15:45:01   
Ex Yu
ovo su cijene pregleda kad dodzes na prvi pregled trudnoce onaj redovni
a to sto ti pitas ako nebudes trudna pa onaj papa, bris nalazi i to to je skuplje mislim da je papa 60 ili 90 KM ja ga nisam radila a trebala bi sad poslije trudnoce uradit al nikako uhvatit vremena a i nenaumapdne mi user posted image
da u travniku sam i porodila sam se 09.06. mozda se i znamo ... haj javi se na facebook Nina Strmonja Mehić da neide oftopic


_____________________________

Danijal 09.06.2009

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: travnićki ginekolozi?
26.9.2009 15:51:48   
bebica89
e draga jesil ti mozda crna kraca kosica,i tako,ev mene na facebook,pa rekoh da te pozovem

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: travnićki ginekolozi?
24.10.2009 15:27:29   
PLANINA
Pozdrav

Da li znate da li dr. Haris ima 4D ultrazvuk.

Javljam se iz Bugojna

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: travnićki ginekolozi?
24.10.2009 18:21:53   
Doraa
Žao mi je što moram reći ali ne mogu da šutim ja sam nešto razočarana Harisom jer je mojoj prijateljici vodio trudnoću i doveo je do 9.mj. i sad kad je trebao poroditi na ulasku u 9.mj.(jer je bilo problema u trudnoći i samo se čekalo da uđe u 9.mj)on je pustio kući-beba zamrla. Ne bih nikog da zamaram ali mene je to toliko pogodilo jer to nije prvi slučaj za koji sam čula da je vodio a da se žali.Ja opet kažem sve je u Božijim rukama i svejedno ko će te zapasti na porodu aBd važno je uzdat se u Boga a doktori služe samo da daju mišljenje a ni jedan nije bezgrešan zato je bolje poslušati dva mišljenja i uzdati se u Boga.Ako su već svi isti onda bar biram da ne dajem grdne pare pa da me izlevati. Faika ti je KAŽU super a njoj možeš ići u bolnicu samo se najaviš na ginekologiji što je najvažnije žena nije potkupljiva da sve od sebe a neće marke mita.

Planina Haris ti nema 4D mislim da samo u Sarajevu imaju 4D


_____________________________

Ja sam bogata žena hB

(odgovor članu PLANINA)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: travnićki ginekolozi?
26.6.2012 13:43:05   
ljubicica5
Pozdrav!!! Zanima me kakvo je sada stanje sa ginekolozima u Travniku, cula sam za neku doktoricu, ima li iko njen broj u ordinaciji i znate li gdje se nalazi ordinacija, zanima me i koliko kosta pregled? Ili ako znate ove informacije o nekom drugom privatnom ginekologu.... hvala vam

(odgovor članu Doraa)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: travnićki ginekolozi?
26.6.2012 14:32:25   
jutro
Zdravo. U Travniku ima dr.Haris i dr. Rifat privatno ordinaciju a u N.Travniku dr.Hermans Hisam, cijenovnik je tu i tamo svugdje isti ne znam odakle ste....i mozete traziti br.putem informacija a od dr.Hisama ukucate i izbaci ce vam kontakt i adresu. Ima jako dobar dr.Malik u Zenici ...ordinira privatno u suncu,medikom i sabic...a radi i u drzavnoj bolnici.......jedan od boljih dr.u BiH. Sretno

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: travnićki ginekolozi?
26.6.2012 14:46:30   
ananas_ze
ja sam sa 5sedmica i 4 dana imala spontani pobacaj(prije 8 dana tacnije) iz doma zdravlja(gdje mi je dr Marija dala uputnicu za kiretazu) isla sam u bolnicu kod dr. Fatime Curic-Ljevakovic i ne mogu a da ju ne pohvalim, za kiretazom nije bilo potrebe, aparati su u bolnici bolji i dr put aBd idem ravno u bolnicu, jeste da je u bolnici guzva, da su ginekolozi bukvalno razapeti, ali su tu i barem meni je vrijedilo sto sam pomenutu dr. cekala.

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu jutro)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: travnićki ginekolozi?
26.6.2012 14:57:17   
ljubicica5

IZVORNA PORUKA: jutro

Zdravo. U Travniku ima dr.Haris i dr. Rifat privatno ordinaciju a u N.Travniku dr.Hermans Hisam, cijenovnik je tu i tamo svugdje isti ne znam odakle ste....i mozete traziti br.putem informacija a od dr.Hisama ukucate i izbaci ce vam kontakt i adresu. Ima jako dobar dr.Malik u Zenici ...ordinira privatno u suncu,medikom i sabic...a radi i u drzavnoj bolnici.......jedan od boljih dr.u BiH. Sretno


hvala ti puno, inace sam iz novog travnika, isla sam jednom dr.grizic suvadu... hvala jos jednom


(odgovor članu jutro)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Ginekolozi u Travniku
26.6.2012 14:58:52   
ljubicica5
IZVORNA PORUKA: ananas_ze

ja sam sa 5sedmica i 4 dana imala spontani pobacaj(prije 8 dana tacnije) iz doma zdravlja(gdje mi je dr Marija dala uputnicu za kiretazu) isla sam u bolnicu kod dr. Fatime Curic-Ljevakovic i ne mogu a da ju ne pohvalim, za kiretazom nije bilo potrebe, aparati su u bolnici bolji i dr put aBd idem ravno u bolnicu, jeste da je u bolnici guzva, da su ginekolozi bukvalno razapeti, ali su tu i barem meni je vrijedilo sto sam pomenutu dr. cekala.


Bas mi je zao sto si prosla kroz to, nadam se da ces se brzo oporaviti, znam da ti ne mogu pomoci, ali nekad i samo moralna podrska znaci puno...

< Poruku je uredio malena27 RR -- 26.6.2012 15:00:40 >

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Ginekolozi u Travniku
26.6.2012 15:07:34   
ananas_ze
hvala na zeljama za brz oporavak, trudim se da to rascistim sama sa sobom da je tako moralo biti jer se plod nije razvijao onako kako bi trebalo i moje tijelo ga je samo odbacilo.Dr mi je rekla da za slijedecu trudnocu nista ne cekam, nikakve pauze sto me raduje, makar se malo zavaram da nastavljam gdje sam stala i da ne moram sve ispocetka. Sve je u glavi, a ja se trudim da ostanem dobro, s tim da kad god mi je tesko a tesko je kad god se prisjetim, ja odbolujem svoje i onda sam ko nova. raspisah se ja, al jedva cekam dr trudnocu aBd, na kraju hB kad se sve dobro zavrsilo i kad je dao tu prirodnu reakciju majcinog tijela, jer vjerujem da bi kiretaza imala vece i psihicki teze posljedice

_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu ljubicica5)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Ginekolozi u Travniku
26.6.2012 15:34:02   
jutro
Inace se ne javljam po forumima ali kad je nekom potrebno a mogu da pmognem to uradim...ne brinite se ja sam dvije trudnoce od 5 tijedana izgubila...mada smatram da je bila strucna terapija dr. mozda bi uspijelo jer mi je uspijelo hvalla Bogu treca uz pomoc dr. Malika i dr. Salke i jos dr: iz Beograda i Zagreba...ali kljucni su bili Dr Malik i dr.Salkouser posted image ...jasam cekala po 6 tijedana poslje izgubljenih trudnoca.

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Ginekolozi u Travniku
16.12.2014 15:16:12   
gaga1234
pozdrav...ja sam nova ovdje pa me zanimaju misljenja za doktoricu Aidu Idrizbegovic da li je dobra doktorica i iskustva onih kojima je vodila trudnocu...user posted image

(odgovor članu jutro)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Ginekolozi u Travniku
16.12.2014 15:50:24   
ananas_ze

IZVORNA PORUKA: gaga1234

pozdrav...ja sam nova ovdje pa me zanimaju misljenja za doktoricu Aidu Idrizbegovic da li je dobra doktorica i iskustva onih kojima je vodila trudnocu...user posted image

Negdje sam na forumu citala da hvale njen rad i njenog supruga,a Travnika sto se tice Novu Bilu hvale na sva zvona.


_____________________________

Ništa živ čovjek ne može izgubiti što mu jedno proljeće ne bi moglo povratiti, niti može biti čovjek trajno nesrećan dok Bog daje da se duša liječi zaboravom a zemlja obnavlja proljećem.


S~proljeće~ 05.04.2014.
S~zvijezda smijalica~ 06.03.2017

(odgovor članu gaga1234)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Ginekolozi u Travniku
17.12.2014 12:02:48   
gaga1234

IZVORNA PORUKA: ananas_ze


IZVORNA PORUKA: gaga1234

pozdrav...ja sam nova ovdje pa me zanimaju misljenja za doktoricu Aidu Idrizbegovic da li je dobra doktorica i iskustva onih kojima je vodila trudnocu...user posted image

Negdje sam na forumu citala da hvale njen rad i njenog supruga,a Travnika sto se tice Novu Bilu hvale na sva zvona.


Meni je prva trudnoca pa sam malo skepticna po pitanju ginekologa, inace sam iz Novog Travnika a poradjat cu se u Novoj Biloj pa sam cula da ona radi dole u bolnici, pa je ipak lakse kad imas svoju doktoricu koja ce te i porodit dole :)...

(odgovor članu ananas_ze)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: travnićki ginekolozi?
3.11.2018 22:43:10   
Muliii


IZVORNA PORUKA: Ex Yu

e sreco nemas puno izbora marija jedina radi u domu zdravlja rjetko je neko drugi mjenja u bolnici imas jos neku dvojicu mladis imas jednu iz bugojna i rifeta ali tesko ces ici u bolnicu ako nepoznas nikoga jer se pregledi rade u domu zdravlja ... privatno imas samo harisa i aidu (oni su muz i zena i rade zajedno u ordinaciji gore kod suda u gornjoj carsiji) oni su odlicni meni je haris vodio trudnocu nisam nikako isla u dom zdravlja nit u bolnicu i haris me i porodio i dok on nije doso oni su me 30h gore patili on kad je dosao na smjenu sve je bilo gotovo za 2 h ... nisu puno pricljivi ako nepitas ali su jako strucni i haris puno pomogne ako te pogodi njegova sjena na porodu (on radi u bolnici, a zena mu radi u zenici u bolnici) pitaj ako te sta jos zanima ja sam ih se "rjesila" user posted image user posted image



Ne radi Aida u Zenici, vec u Novoj biloj u bolnici na ginekologiji. Pogrešno ste informisani. 

(odgovor članu Ex Yu)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: travnićki ginekolozi?
3.11.2018 22:44:37   
Muliii


IZVORNA PORUKA: bebica89

cula sam za harisa i zenu a koliko kostaju pregledi,pocetni,nesto bih vise voljela da idem kod aide,posto je ona zena



Zena mu je slabo tu, al nazovi i pitaj kad je ona tu. Pregled je 50 km prvi. Samo savjetovanje i vaginalnog, a vise se placa i ultrazvuk. 

(odgovor članu bebica89)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: travnićki ginekolozi?
1.4.2019 13:47:58   
Angie89
Nova sam ali "stara" jer sam procitala mnoogo i naucila mnogo na ovom forumu i ne mogu a da ne pohvalin doktore i narocito sve sestre na odjelu za ginekologiju u Travniku.

Jednom radila kiretazu, trenutno na odjelu zavrsila miomektomiju, svi ginekolozi strucni (doduse nemaju PUNO vremena ali bar znaju svoj posao) a sestre su stalno uz tebe, samo sto ne "spavaju" s tobom. Osjecam se kao u hotelu.Isla sam i po drugim zemljama i drugim gradovima i izgleda da je bilo do mene i nisam cijenila ono sto mi je ispred nosa.Ako imate kakvih pitanja, pisite.

(odgovor članu Muliii)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: travnićki ginekolozi?
8.6.2019 9:57:09   
Mendacium
Pozdrav svima na forumu,jedno pitanje kako doci do dr.Harisa Idrizbegovica u Travniku privatno i koliko ste zadovoljni njime kao doktorom

(odgovor članu Angie89)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: travnićki ginekolozi?
5.1.2020 8:54:17   
Mia B
Koji bi Vas izbor bio za porod Travnik ili Nova BIla? Koliko zapažam u zadnje vrijeme je praksa da se B poradaju u Novoj Biloj, a H u Travniku! Osobno sam stava da je najsigurnije ici gdje je strucniji kadar, a držim da je to bolnica Travnik.. takoder molim komentar na higijenu u travnickom porodilistu tko ima iskustvo? Za Bilu cesto isticu da je higijena posebno na nivou, dok kao za Travnik dovode u pitanje..

(odgovor članu Angie89)
Neposredna veza do poruke: 24
   RE: travnićki ginekolozi?
11.4.2020 16:34:49   
Alaylm
Pa gle, zaova mi se porodila u bolnici travnik a kolegica s posla u novoj biloj, i po pricanju sviju koji su bili u travniku i novoj biloj, vecina ce ti reci nova bila osim aako im neki doktor nije rod a radi u travniku. Ja planiram imati dijete uskoro i bez ikakvog razmisljanja moj odabir je doktorica Aida i bolnica Nova Bila. Ja samo ne znam kako nekom moze bit okej da ne smije niko doc tebi kao tek porodenoj zeni u posjetu ne smije ti se nista donijeti od hrane, i neljubazni su, iskreno, od doktora pa dalje i samo ako te neko dobro zna mozes iole imat neku vezu ali nista specijalno.Kolegica s posla se porodila u novoj biloj, hvali ih na sav glas, susretljivi, ljubazni, posjeta moze doc, mogu ti donjeti sta pozelis, cisto, uredno, ne znam. Samo rijeci hvale. Bila sam i u jednoj i drugoj bolnici, zdravstveni sam radnik i ja kao zd.radnik koji vidi vise nego obicni pacijent biram bolnica Nova bila i samo da me Bog pozivi i podari mi dijete ja idem dole. 

(odgovor članu Mia B)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *