|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Hidzama
12.3.2013 9:40:51   
SdZ
Cula jesam, radila nisam.
Voljela bih uraditi, ali bojim se.
Rodjaka je radila i puno se bolje osjeca cak joj se i vid poboljsao.

_____________________________

<3 28.6. <3
Zivot je dobio svoj smisao...

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 26
   RE: Hidzama
12.3.2013 9:41:38   
salmy
ja kontala tema Pidzamauser posted image rekoh nije valjda o pidjami da pisemo

Znam sta je Hidzama..i neznam bi li se odlucila na takav vid lijecenje

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 27
   RE: Hidzama
12.3.2013 9:42:13   
Silver

IZVORNA PORUKA: doublemum

Mm je radio hidžamu nekoliko puta! I nema nikakvih rezova(kod nejga je bilo izbockano na tim mjestima)



ovo je i nama djeveer pokazao, kao izbockano na ledjima na odredjenim mjestima u krugovima! Kaze da je izdrziva bol i da vrijedi svake sekunde koju te boli!

_____________________________

...kad iz ljubavi zivot nastane...
* 10.01.2012.g.*

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 28
   RE: Hidzama
12.3.2013 9:44:24   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Silver


IZVORNA PORUKA: doublemum

Mm je radio hidžamu nekoliko puta! I nema nikakvih rezova(kod nejga je bilo izbockano na tim mjestima)



ovo je i nama djeveer pokazao, kao izbockano na ledjima na odredjenim mjestima u krugovima! Kaze da je izdrziva bol i da vrijedi svake sekunde koju te boli!


Isto.

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Silver)
Neposredna veza do poruke: 29
   RE: Hidzama
12.3.2013 10:00:57   
Gucci
Mene zanima da li od toga bude bolje, da li prestanu bolovi? Mene cesto boli donji dio ledja, nekad i trticna kost pa sam razmisljala da probam i ovo, samo ne znam koliko je ucinkovito.

(odgovor članu SdZ)
Neposredna veza do poruke: 30
   RE: Hidzama
12.3.2013 10:04:41   
jasmin

IZVORNA PORUKA: Gucci

Mene zanima da li od toga bude bolje, da li prestanu bolovi? Mene cesto boli donji dio ledja, nekad i trticna kost pa sam razmisljala da probam i ovo, samo ne znam koliko je ucinkovito.

Probaj ti srećo,barem jednom dnevno po 5 minuta leći na pod,a noge podignuti na kauč na način da kada legneš budeš u obliku oborene stolice user posted image ,dakle stopala i potkoljenice na kauču,natkoljenice u padu,zadnjica i leđa ravno na podu.

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu Gucci)
Neposredna veza do poruke: 31
   RE: Hidzama
12.3.2013 10:29:58   
merima_s
Ja sam radila hidžamu nekoliko puta, bez nekih posebnih indikacija. Čitala sam puno o tome i svakom bih preporučila. Čak sam i ja dva puta radila mužu i mami. Znam da mnogima pomaže jer mm to radi, doktor je i ima certifikat.
Vidjela sam u ovim turskim serijama da oni rade suhu hidžamu kad se prehlade, sa običnim čašama i vatrom.

Na ovoj grupi imate tekstove o hidžami, koga zanima više:
http://www.facebook.com/groups/hidzama/?fref=ts

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 32
   RE: Hidzama
12.3.2013 10:35:36   
Honey3
mm se odavno kani to uraditi,vidjela sam kako to izgleda,pa dok on uradi mozda se i ja odlucimuser posted image

_____________________________

Moj muž je pametniji od mene. Bolje se on oženio, nego što sam se ja udala. :))))

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 33
   RE: Hidzama
12.3.2013 11:05:09   
mala_sa
Ja nikad nisam cula za Hidzamu, ali sto vise citam, vise mi se svidja user posted image . Preporucit cu mojoj nani da uradi, s obzirom da bas ima probleme sa krvnim sudovima i cirkulacijom user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu Honey3)
Neposredna veza do poruke: 34
   RE: Hidzama
12.3.2013 15:08:36   
Gucci

IZVORNA PORUKA: jasmin


IZVORNA PORUKA: Gucci

Mene zanima da li od toga bude bolje, da li prestanu bolovi? Mene cesto boli donji dio ledja, nekad i trticna kost pa sam razmisljala da probam i ovo, samo ne znam koliko je ucinkovito.

Probaj ti srećo,barem jednom dnevno po 5 minuta leći na pod,a noge podignuti na kauč na način da kada legneš budeš u obliku oborene stolice user posted image ,dakle stopala i potkoljenice na kauču,natkoljenice u padu,zadnjica i leđa ravno na podu.

Ma probala sam svakako da lezim pa i tako, al jednostavno nista ne pomazeuser posted image U trudnoci su me pocela tako ledja boliti i ta bol se nastavila pojavljivati i poslije trudnoce user posted image

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 35
   RE: Hidzama
12.3.2013 20:42:20   
Esmica
Ja sam radila zadnji dan menstruacije,i opet je bilo mnogo neciste (zgrusane) krvi.
Moja svekrva je radila kod ovih sa stranice
http://www.islammedic.com/
Imaju ordinaciju gdje rade,odvojeno za muskarce i zene.
Super je zena sto radi,inace doktorica,pa svasta se korisno moze cuti,i o ishrani,i svasta drugo.
Ja sam odmah primjetila poboljsanje,odmah sam bolje vidjela,uvijek mi magli vid,kad pogledam na sat,ne vidim jasno,a nakon hidzame mi se razbistrio vid,cijelo vrijeme sam sat gledala user posted image

_____________________________

Hvala Ti Gospodaru moj na blagodati koju Si mi dao...

(odgovor članu Gucci)
Neposredna veza do poruke: 36
   RE: Hidzama
12.3.2013 22:35:19   
ljubičica 28
Znam za hidžamu i vjerujem da je korisna.
Ali ne znam kako bih se usudila da je i uradim.
Morala bih baš vjerovati čovjeku koji bi je radio.

_____________________________

Gospodaru moj,
ne dopusti da me zavara uspjeh, niti poraz baci u očaj. Podsjećaj me stalno da je neuspjeh iskušenje koje prethodi uspjehu...

asthenozoospermia, produženi ciklusi

01.04.2011. mamino proljetno sunce

(odgovor članu Esmica)
Neposredna veza do poruke: 37
   RE: Hidzama
15.3.2013 11:14:08   
buci buci
ja sam radila,i svakom bih preporucila
tako se poslije osjecas rastereceno,uzivancija
ne boli nista,samo malo zateze vakum kad se tek povuce-bar meni
mm i ja smo radili kod poznanika(muz i zena rade),kolko das,mi dali po 20 user posted image
valjda im nije bilo malo user posted image

(odgovor članu ljubičica 28)
Neposredna veza do poruke: 38
   RE: Hidzama
15.3.2013 11:46:04   
emči
moja mama je radila i puno joj je bolje, planiram i ja uskoro, mislim da je to odlična stvar, zaista čovjeku bude lakše.

(odgovor članu buci buci)
Neposredna veza do poruke: 39
   RE: Hidzama
15.3.2013 14:18:24   
Miracle*3

IZVORNA PORUKA: merima_s

Ja sam radila hidžamu nekoliko puta, bez nekih posebnih indikacija. Čitala sam puno o tome i svakom bih preporučila. Čak sam i ja dva puta radila mužu i mami. Znam da mnogima pomaže jer mm to radi, doktor je i ima certifikat.
Vidjela sam u ovim turskim serijama da oni rade suhu hidžamu kad se prehlade, sa običnim čašama i vatrom.

Na ovoj grupi imate tekstove o hidžami, koga zanima više:
http://www.facebook.com/groups/hidzama/?fref=ts


Meni ces vrat. Jesu li prosli dani za hidzamu?

(odgovor članu merima_s)
Neposredna veza do poruke: 40
   RE: Hidzama
2.5.2013 14:21:46   
bebaa
slučajno naletih na ovu temu...prvo nisam nikad čula za ovo...isčitala sam sve od početka i zaista nema ni jedan negativan ishod sem mišljenja koja su više suzdržana...i ja sam od početka bila skeptična ali do kraja postova se predomislih...samo mi nije jasno u jednom postu se navodi da se ne preporučuje ženama prije menopauze...znači da ja to ne bi trabala raditi...
zašto...koje je obrazloženje...

_____________________________

"U laži su kratke noge ! "

(odgovor članu Miracle*3)
Neposredna veza do poruke: 41
   RE: Hidzama
12.9.2014 21:40:02   
svamojadjeca
Danas radila hidzamu specijalno za trudnocu,bezbolno,malo neugodno ali sve zauser posted image .kod ove zene su od marta 4 zene ostale trudne,pa cak i ona sama.samo je bitno raditi hidzame kad su bjeli dani u mjesecu.jos ako ugrabis ovako ko ja kraj menstruacije kaze da sam u savrseno vrijeme dosla.
Pa vidjet cemo

(odgovor članu bebaa)
Neposredna veza do poruke: 42
   [Obrisana poruka]
12.9.2014 22:11:28   
Brisani uporabnik
[Sadržaj poruke je obrisan]

(odgovor članu svamojadjeca)
  Neposredna veza do poruke: 43
   RE: Hidzama
12.9.2014 23:11:55   
merima_s
Ja sam sama sebi radila suhu na tačkama za ovulaciju i ostala trudna slijedeci mjesec. Da li je slučajnost ili je baš zbog toga ne znam ali bitan je rezultat. user posted image Meni je više neugodno ono zatezanje kože čašicama a rezuckanje me škakilja i ne boli.

_____________________________

Mamino srce kuca samo za vas dvoje....moje sve H&H

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 44
   RE: Hidzama
12.9.2014 23:13:48   
Medić*

IZVORNA PORUKA: Iman83

Ostaju li ožiljci poslije hidžame?
Vidjeh u prijateljice ožiljke na leđima, ništa veliko i dramatično ali zanima me nestanu li one 'flekice' vremenom.

Ja isto planiram uskoro raditi hidžamu, malo me prpa da će boljeti.user posted image


mm je radio hidzamu vise puta, nema oziljaka :)


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Brisani uporabnik)
Neposredna veza do poruke: 45
   RE: Hidzama
12.9.2014 23:29:18   
mimi_2in1
Ja radila, super je. Malo boli, al nista strasno. Meni su oziljci bili par mjeseci i nestali. Htjela sam ponoviti al zbog lijekova protiv zgrusavanja nisam mogla..pa insallah nekad kasnije :)

_____________________________

Pile moje, pace moje malo....lafce moje :) 05.10.2013

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 46
   RE: Hidzama
12.9.2014 23:32:33   
canim
mm isto radio, na pocetku se bas vidi gdje je radjeno ali nakon nekog vremena nema nikakvih tragova, nisu ostali oziljci.

(odgovor članu mimi_2in1)
Neposredna veza do poruke: 47
   RE: Hidzama
14.9.2014 18:10:05   
dambolina
Ja sam radila hidzamu i nije nista strasno, uospte se ne osjeti reckanjf za ispustanje krvi. Meni je sve za cas proslo, ali prijateljici je dugo ostao podliv. Ali to je normalno ako je hidzama radjena na mjestu koje je bolno.
Svamojadjeca, kod iste zene sam radil hidzamu user posted image

_____________________________

Z. veliki zvjerko 17.06.2003.
I. mala živča 04.11.2008.
L. mala palmica 15.01.2014.

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 48
   RE: Hidzama
14.9.2014 18:17:40   
Galicia
Za sta sluzi to?

(odgovor članu dambolina)
Neposredna veza do poruke: 49
   RE: Hidzama
14.9.2014 18:53:31   
minja_
to je "cupping", tehnika poznata 5000 godina, vakumski se iz organizma izvlači krv iz perifernih kapilara, detoksicira organizam, povećava prokrvljenost, ublažava bol...

ovako to izgleda kod jennifer anniston
http://uk.eonline.com/news/409206/5-celebrity-cupping-fans-jennifer-aniston-gwyneth-paltrow-and-more

_____________________________

ljudi koji gledaju svoja posla i ostali jednorozi...

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 50
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 [2] 3   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *