|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Histeroskopija
12.3.2013 16:11:04   
DEPRESIJA
ZDRAVO svim trudilicama. Zanima me dali ima iko iz Zenice da je radio HSC tj histeroskopiju i kod kojeg je ljekara radzeno i koliko kosta. meni je ljekar dr Balic rekao da mogu to uraditi i kod njih ali kosta 1500 km dali je tko radio to u Tuzli..user posted image

< Poruku je uredio DEPRESIJA -- 12.3.2013 16:20:13 >
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Histeroskopija
2.2.2015 10:05:43   
anandi
Dobar dan zene, evo malo da osvjezim temu user posted image
Zna li neka koliko kosta histeroskopija na podrucju Tuzle i gdje se sve moze raditi?

(odgovor članu DEPRESIJA)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Histeroskopija
2.2.2015 10:10:58   
mama3333
anandi,ja sam radila kod Balica u Tuzli,u opstoj anesteziji,cijena 500KM,ali oni kazu da nema potrebe i cijena je puno manja u lokalnoj..ja nisam htjela jer vise ne podnosim ni najmanji bol ni stres,bas sam lijepo zaspala i probudila se kad je bilo gotovo...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Histeroskopija
2.2.2015 10:17:15   
anandi
mama33333 hvala na brzom odgovoru al me nisi obradovala sa cijenom user posted image user posted image Boze dragi pa sve naplacuju sa stotkama, ovo je uzas... Ne znas kolika je cijena s lokalnom, i ako je lokalna gdje bi me boli user posted image i meni je vise pun kufer neugodnih pregleda

(odgovor članu mama3333)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Histeroskopija
2.2.2015 10:17:43   
9months
Mama mislim da si ti radila HSG u opcoj anesteziji.
Kod Balica je Histeroskopija 1.500,00 KM i radi se na Klinici za srce.
Ako ne budem imala sreće u postizanju trudnoće, ja ću to odraditi najesen...to je moj plan...ako me ne uhvati prenos pa obavim to ranije user posted image

_____________________________

Sada ostaje vjera, ufanje i ljubav - to troje, ali najveća je među njima ljubav. (1 Kor 13,13)

(odgovor članu mama3333)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Histeroskopija
2.2.2015 10:22:06   
anandi
da pojasnimo, hsg (procepljenje jajovoda s kontrastom) sam i ja radila kod Balica 500KM bez anestezije ikakve a sad ova histeroskopija (cackanje s kamerom unutar maternice) tako sam shvatila ove sto su govorili na konsultacijama bahceci
9months pa ti me jos vise obradova s hiljadama hahahahha

(odgovor članu 9months)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Histeroskopija
10.2.2015 7:00:10   
Phegleys
Can be friends?
My hobbies are games, hoping to play the game together!
______________________
i like the RS Gold at rsgoldfast

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Histeroskopija
10.2.2015 10:42:34   
mama3333
drage moje,molim vas da mi oprostite napravila sam gresku,ja sam radila HSG u opstoj kod Balica i kosta 500KM, a reako mi je da mi radi histeroskopiju 1500 KM,tacno je da rade u drugoj klinici i mora se ostati dan u bolnici,a meni to nikako ne odgovara..tako da jos nisam odlucila al vjerovatno hocu i to ubrzo,jer i ovaj mjesec me izdala extra situacija s klomifenom kako oni kazu...

(odgovor članu Phegleys)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Histeroskopija
16.2.2015 19:09:43   
banovici
pozz da se i ja ukljucim na temu histeroskopija kod balica kosta 1500km a ima neka klinika korak do zivota u tz kod njih je 500km dijagnosticka a operativna 800km ja sam se raspitivala jer mi je na 3d pregledu kod balica utvrdjena jednoroga maternica al nisu 100% sigurni pa mi je predlagana ta dijagnostticka i bas u trenutku kad sam ganjala nalaze s tim da sam htjela to uraditi na UKC tuzla bezze da ne placam nisam dobila i test pokazao trudnocu , sva sreca al kratko trajala 14.1 imala abortus i sad period cuvanja .. s tim da sam pitala dr koji me cistio smijem li raditi tu histeroskopiju da skinem s vrata brigu rekao je da cekam do nove godine tj.ako u tom vremenu ne ostanem trudna tek dana i da je maternica osjetljiva pa da se oporavi al kazu da nije bolna metoda i tak sretno moje dame bit ce nam kako je zapisano

(odgovor članu mama3333)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Histeroskopija
17.2.2015 8:45:48   
anandi
banovici zao mi je sto se tako zavrsilo user posted image
Gledala sam na tv-u dr iz klinike Korak do zivota i ona je pricala o njima i nacinu rada, kako su oni prvi u koji su poceli raditi vto itd
Sto se tice histeroskopije ja sam izganjala uputnicu za gradinu i nekidan kad sam otisla da se narucim za dijagnosticku kao i obicno histeroskop ne radi i prava je procedura da se dode na red, kako sam ja dobila info od njih treba da porodicni dr uputi ginekologu u domu zdravlja pa da te on uputi na ginekologiju na gradinu pa da te gore neki pregleda pa da zasjeda konzilijum i ako oni utvrde da je potrebno radit ce. Tako da sam ja odustala od besplatnog i vjerovatno cu raditi preko balica jer sam ionako njihov pacijent.

(odgovor članu banovici)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Histeroskopija
26.2.2015 12:48:05   
amra1984
Pozdrav drage moje...evo da se i ja ukljucim u ovu temu...kod mene je dvoroga maternica i vec godinu dana uz stimulacije ne dolazi do trudnoce a sve ostalo ok...i sad sam bila u domu zdravlja u lukavcu i dokt.mi je dala uputnicu za gradinu i rekla mi da odem ponedeljkom jer tad je konzilij i da me oni pogledaju i da odluce da li je potrebno raditi histeroskopiju...mislim da od gradine nece biti nista...moram kod svog privatnog dok provjerit cijenu jer kod njega sam radila i HSG i platila sam to 150 km mislim da je dosta jeftiniji od ovih ovdje sto ste pisale a jedan je od najboljih doktora u gracanici...

(odgovor članu anandi)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Histeroskopija
24.5.2015 0:14:14   
cinderella.baby
Drage zene trebam vasu pomoc...
Eeh ovako na pregledu kod dr.Divanovica otkriven mi je septum materice koji iznosi skoro 2/3. Dr preporucuje operaciju kojom bi se to rijesilo i njegovo misljenje je da nikako ne pokusavam zatrudniti jer mogucnost pobacaja je jako velika. On predlaze da to uradim u susjednim zemljama tacnije dr u splitu (rekao mi je ime ali sam zaboravila) jer kao kod nas on ne zna ko to radi 100 % uspjesno.. Ja sam otisla kod dr.Murtezica na GAK koji na osnovu nalaza Divanovica kaze da on to moze raditi da bi na kraju ispalo da njima aparat ipak ne radi i preporuci mi dr.Drljevica. Na interetu sam naisla i na dr.Balic koji takodjer radi histeroskopiju. Na konsultacijama kod Divanovica spomenem mu ovo dvoje on kaze da ne zna kako oni rade i da ne moze da garantuje uspjesnost i opet prepopruci dr iz Splita. Da li ima neka od vas koja se susrela sa ovim i moze mi dati savjet sta da radim i kome da se na kraju obratim, jer operaciju zelim svakako ja kroz pobacaj ne zelim da prolazim a znam da to mogu sprijeciti. molim vas za vase odgovore i savjete .. hvala vam unaprijed na odg.. veliki pozdrav user posted image

(odgovor članu amra1984)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Histeroskopija
24.5.2015 19:05:20   
amra1984
Draga moja ja sam isto imala septum al manji 1/3 danas je 11 dana kako sam je radila na UKC Tuzla...Radila sam u opstoj anesteziji kuci sam pustena par sati nakon zahvata nije nista strasno malo me bolilo kad sam se probudila dobila injekciju za bolove i sve super..Jos uvijek pomalo imam sedkast iscjedak i evo cekam i menzes da dodje ne znam da li ce doci na vrijeme ili ce kasniti.Uglavnom ja mislim da ti Balic moze to uraditi...meni se nije davalo toliko novca pa sam isla na UKC ako mozes uradi gore nema potrebe da ides u Split ili negdje drugo...Pozzz

(odgovor članu cinderella.baby)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Histeroskopija
7.12.2016 20:10:44   
dina1990
Pozdrav, vidim da je prošlo dugo ali me zanima kako je teklo poslije operacije na UKC-u, da li ste uspjeli zatrudniti? Hvala

(odgovor članu amra1984)
Neposredna veza do poruke: 14
   RE: Histeroskopija
27.1.2017 10:27:30   
dakoda
Draga zene,
htjela bi vas upozoriti da trazite uvijek drugo misljenje ako ne i 3.( zbog mog iskustva u Mostaru.) Inace sam iz Ljubuskog.
Ginekolog u Mostaru (koga zanima ime nek mi posalje pp) mi je na godisnjem pregledu kod kojeg sam dosla prvi put. rekao u 3 minute da imam endometriozu, septum,policisticne jajnike te da moram na histeroskopiju kako bi on utvrdio koliki je septum i da li ga treba uklanjati..ako bude potreno.
Naravno da sam u suzama dosla kuci, jer u mojih 31 godinu nitko mi nikad nije rekao da imam PCOS ili bilo sta ..pogotov rogatu maternicu (zbog septuma).
ALi menst.mi zna zakasniti i po 40 dana, nekad i ne dodje, mozda 2 put godisnje zato sam i povjerovala i jer su mi ga preporucile neke zene, vjerovala sam mu.
Isla sam na pregled nakog toga jos 2 puta da vidimo da li ima ovulacije jer zelim bebu. Dakle nakon 3.termina zagovorili smo histeroskopiju.
Samo na naglasim da sam prvi put cula tada sta je histeroskpija , kaze to traje 5min.da nista ne brinem i ako vidi septum da treba uklanjati ukloniti ce,da necu nista osjetiti.
Ja sam mu rekla da cu doci samo na dijagnosticki pregled da nista ne dira. Pitala sam cure swto radi neposredno prije dolaksa koliko kosta pregled, rekla je da je od 300-800km,user posted image ali da ce pitati dr. i rekli su oko 350 km.
Dosla sam , pregled je trajao 3min,nakon sto me pogledao tankom metalnom kamericom i utvrdio da je kao moj septum mal id a ga ne treba odstranjivati.
Da se razumijemo, sve je ovo meni bilo jaaaako sumnjivo i cudno ali znate kad zelite bebu i netko vam "pomaze"sta znaci jos jedan pregled, bolje da se sve pregleda na vrijeme.
Nakon 2 tj.odem u drugog ginekologa, u poznatu poliklinuku u Mo. u kojeg sam i prije isla i koji je jako cijenjen.
Nakon sto sam mu rekla da sam radila hister.i kakve navodno sve dijagnoze imam -nije mogao vjerovatiuser posted image rekao mi je da imam savrsenu maternicu, kakav septum??
A histeroskopija tek. .. da sam ja to tek tako radila!! Jajnici su kao malo policist.ali sve dr.ok. nije dijagnoza, jer mi je linija ok nemam akne niti dlakavost niti ikakve dr naznake, ponekad mi zakasni ali nista zabrinjavajuce..kaze. user posted image
Cak me taj 1.ginic.poslao da vadim sve moguce nalaze( koji su ok SVI) , od antimilerove ljestvice do secera.LH FSH,ESTR. SVE..DUGA LISTA..i dao mi Siofor da pijem.. mislim...
Nisam pila, razumijem i kako Siofor pomaze kod PCOS ali ne u mom slucaju. Da ne duljim, cure zene.. uvijek trazite barem drugo misljenje ako ne i trece ..
svasta cujemo vidimo,, mislimo da se to dogadja dr.zenama. "ne moze meni, ja sam oprezna."
Mjesec dana sam samo istrazivala sindrome koje nemam i plakala. zasto? da bi platila 300 km ili vise? Da mi ukloni septum kojeg nemam ?user posted image radi cega?? user posted image Mislim, dokle ovo ide. Budite oprezne. Sretno svima.

(odgovor članu dina1990)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: Histeroskopija
27.1.2017 16:09:01   
Galicia
I sta je razlog sto dobijes samo 2 puta godisnje menstruaciju? Kako mislis ostati trudna? Imas li ovulaciju?

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu dakoda)
Neposredna veza do poruke: 16
   RE: Histeroskopija
2.2.2017 13:44:10   
dakoda
ocito nisi dobro procitala ne krivim te duga je poruka. dobivam 10 puta godisnje nekada mi preskoci 2 puta. :) imam ovulaciju nekad preskoci. generalno sve mi je ok, to je bio godisnji obicni pregled gdje mi se dogodilo sto jeste sa dr.Grizeljem ne samo meni nego i drugim curama. Cisto upozorenje. LP

(odgovor članu Galicia)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: Histeroskopija
2.2.2017 14:20:10   
Galicia
To nije okej da preskacu menstruacije.

_____________________________

“It takes a long time to make it simple.”

(odgovor članu dakoda)
Neposredna veza do poruke: 18
   RE: Histeroskopija
28.2.2024 11:48:59   
Nancyfrank
Silicone love dolls can also help men improve their confidence and sexual skills. Through interaction and practice with sex dolls, men can master sexual skills more confidently, improve their sexual abilities, and become more comfortable in real life.

(odgovor članu DEPRESIJA)
Neposredna veza do poruke: 19
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *