|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Klempave :) uši
20.8.2010 17:05:09   
acudesa
bravo zinanina, bravo malena...
hvala bogu da je to sve iza vas...sad doleze samo ljepši daniuser posted image

_____________________________

...iskrica u oku, toplina u dodiru, sunce u osmijehu..čine da se osjećam sretnom, dušo mamina:)
Odjednom je sve dobilo boje...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 101
   RE: Klempave :) uši
26.8.2010 12:09:39   
Anoniman
Hvala vam, drage moje...user posted image

(odgovor članu acudesa)
  Neposredna veza do poruke: 102
   RE: Klempave :) uši
26.8.2010 16:29:55   
Anoniman
user posted image   Drago mi je da je sve dobro prošlo i da je to sad iza vas!

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 103
   RE: Klempave :) uši
29.1.2011 21:46:27   
mamarada
Mi smo curuci operisali na ORL u BL jos smo u zavojim ali super je sve proslo jedva ceka da skine zavoje kaze da nije boljelo preporucujem svima ko moze djetetu da skine kompleks samo naprijed.Inace naklinici Paprikovac je besplatno zadjecu do 15 odina ako nekoga zanima samo mora imati pregled kod dr.Spiric najbolja je svaka joj cast.Pozdrav svima

(odgovor članu mala86)
Neposredna veza do poruke: 104
   RE: Klempave :) uši
13.3.2011 20:40:10   
jaaaa
ajde al vi znate kako je nama klempavin user posted image kad ti se smiju u facu a rugaju iza leda i ignoriraju te

(odgovor članu acudesa)
Neposredna veza do poruke: 105
   RE: Klempave :) uši
6.12.2014 7:48:27   
Mya_81 RR
IZVORNA PORUKA: ellene

dobro jutro!
Ispričavam se na ovako ''čestom'' javljanju. Treba mi vaše iskustvo i savjet. Radi se o klempavim ušima, moja L ima 13 mjeseci i voli da se drži za uho dok ne zaspe ili kad se naljuti vuče se za uho u inat svima. Dali bi sad pomogle oni flasterici što ima u ljekarnoj kupiti? Postoji li nešto drugo? Kapice i trakice skida nakon 10 sekundi, ne voli ništa na glavu, a sad sam je naučila da kad izlazimo vani da MORA imati ili kapicu ili trakicu pa to traje neko vrijeme ali na kraju opet skine.


_____________________________

Najvažnija stvar koju će naučiti s godinama je da ne postoji nijedan način da se bude savršena majka i milion načina da se bude dobra majka.

Ljubav, 25.06.2009.

(odgovor članu jaaaa)
Neposredna veza do poruke: 106
   RE: Klempave :) uši
6.12.2014 8:13:03   
ziki

IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: ellene

dobro jutro!
Ispričavam se na ovako ''čestom'' javljanju. Treba mi vaše iskustvo i savjet. Radi se o klempavim ušima, moja L ima 13 mjeseci i voli da se drži za uho dok ne zaspe ili kad se naljuti vuče se za uho u inat svima. Dali bi sad pomogle oni flasterici što ima u ljekarnoj kupiti? Postoji li nešto drugo? Kapice i trakice skida nakon 10 sekundi, ne voli ništa na glavu, a sad sam je naučila da kad izlazimo vani da MORA imati ili kapicu ili trakicu pa to traje neko vrijeme ali na kraju opet skine.


Moji dječaci imaju 6,5 i 3,5 godine i uživaju da čupaju uši. Čupaju sebi il jedan drugom pred spavanje, u snu.... To rade od rođenja. A klempave uši nemaju, il ih ja ne primjećiujem. Nisam flastere koristila, kape nose kad je vani hladno.
Zato, ako već nije nešto drastično, ja se ne bih opterećavala.

_____________________________

Nemam ništa od onog što bi se moglo nazvati bogatstvom i ne žalim mnogo za tim. Možda zbog toga ne poštujem to ni kod drugih. Bogatstvo je za mene ono što mogu ponijeti bilo gdje da odem, a to su uspomene. One ne mogu propasti, ne mogu se potrošiti......

(odgovor članu Mya_81 RR)
Neposredna veza do poruke: 107
   RE: Klempave :) uši
6.12.2014 14:28:12   
Medić*

IZVORNA PORUKA: ziki


IZVORNA PORUKA: Mya_81 RR

IZVORNA PORUKA: ellene

dobro jutro!
Ispričavam se na ovako ''čestom'' javljanju. Treba mi vaše iskustvo i savjet. Radi se o klempavim ušima, moja L ima 13 mjeseci i voli da se drži za uho dok ne zaspe ili kad se naljuti vuče se za uho u inat svima. Dali bi sad pomogle oni flasterici što ima u ljekarnoj kupiti? Postoji li nešto drugo? Kapice i trakice skida nakon 10 sekundi, ne voli ništa na glavu, a sad sam je naučila da kad izlazimo vani da MORA imati ili kapicu ili trakicu pa to traje neko vrijeme ali na kraju opet skine.


Moji dječaci imaju 6,5 i 3,5 godine i uživaju da čupaju uši. Čupaju sebi il jedan drugom pred spavanje, u snu.... To rade od rođenja. A klempave uši nemaju, il ih ja ne primjećiujem. Nisam flastere koristila, kape nose kad je vani hladno.
Zato, ako već nije nešto drastično, ja se ne bih opterećavala.


Ne vjerujem da time sto vuce usi moze uticati kasnje na klempavost.
Djeca vuku usi kada im zubici nicu, ili ui usi svrbe ili bole, neka eto onako ....
Za flastere ne znam, u tom uzrastu kape i trakice ne daju svakako.
Usi mogu biti vece iz genetskih razloga. Uglavnom kako djeca rastu mijenjaju se proporcije tijela, glave i samim tim i usiju :)
Kasnije iz estetskih razloga ako neko zeli radi operacije...znam par njih u okolini koji su iste radili. Ne kao djeca vec kasnije u odrasloj dobi.


_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu ziki)
Neposredna veza do poruke: 108
   RE: Klempave :) uši
25.10.2016 13:12:16   
ladyblue RR
nešto tražim po forumu pa naletih na ovu temu....

uši de ne mogu isklempaviti fizički kao npr. diranjem, čupanjem. klempave uši su deformitet školjke tj. hrskavice.
operacija klempavih ušiju kod djeteta se preporučuje prije polaska u školu a ne može se obaviti prije 5. godine djetetovog života jer tada je razvoj hrskavice pri kraju a još uvijek je jako savitljiva i lakše je korigovati.



_____________________________

Just because it's a bad idea, doesn't mean it's not going to be a good time!

(odgovor članu Medić*)
Neposredna veza do poruke: 109
   RE: Klempave :) uši
11.12.2017 17:34:51   
dojbinica
Veliki pozdrav.Nije me dugo bilo na ovome forumu. Interesuje me da li u Ze Do antonu ima doktor koji radi ovu operaciju i koja bih cijena bila za odraslu osobu? Da li je moguce isto uraditi u bolnici i sta je potrebno?

(odgovor članu ladyblue RR)
Neposredna veza do poruke: 110
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 4 [5]
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *