|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   koja bolnica koji doktor u sarajevu?
28.11.2013 8:43:22   
dzany
Drage mame i buduce mame;

Prvi put sam se porodila u Opštoj bolnici u Sarajevu kod dr. Puzića, prije 3 god. Sve je bilo idealno i trudnoća i porod i osoblje u bolnici isve sve imam samo riječi hvale. Sada me interesuje gdje ici ponovo kada se odlučim za drugu bebu? Da li na jezero ili opet u Opštu bolnicu. Čula sam da dr Puzić i Mašić ne rade više. Čula sam i dosta negativne kritike za Jezero. Prvi put nisam išla na Jezero radi mrse koja je tada bila aktuelna. Možete li mi dat malo više informacija.

Unaprijed hvala :)
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: koja bolnica koji doktor u sarajevu?
28.11.2013 9:16:13   
lana09
ja sam oba puta na jezeru. Licno imam samo rijeci hvale ;) oba puta sam morala carskim putem. Prvi put dr.Begic,dr put dr. Ardat. Oba su doktori za koju nemam ni jednu negativnu rijec,samo rijeci hvale. Dr.Begic ne radi vise,otisao je u penziju. Neko voli vise ,opstu neko jezero. Stvar izbora user posted image

(odgovor članu dzany)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: koja bolnica koji doktor u sarajevu?
28.11.2013 9:45:05   
malena27 RR
Teme na linkovima:

http://www.ringeraja.ba/forum/m_62761/mpage_29/tm.htm
http://www.ringeraja.ba/forum/m_54209/mpage_36/tm.htm

Dobrodosla na forum i koristi trazilicu u gornjem desnom uglu prije otvaranja nove teme!

LP, RR Tim user posted image

_____________________________

Beta 05.02.2010. 12,79
Beta 29.12.10. 557,93
Beta 31.12.10 1771,92
09.08.2011. rođen moj dunjaluk
Beta 09.06.15. <5
Beta 12.05.16. 504 i 16.06.16. spontani
27.01.17. vanmatericna

(odgovor članu lana09)
Neposredna veza do poruke: 3
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *