|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Kozmetika
30.10.2012 14:29:04   
damma

IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: damma

gdje ga ima za kupitit? meni to nepoznata marka skroz..


http://www.collistar.com/

U centru grada, preko puta City Fashion.
U Merkatoru, parfimerija preko puta Lota.


ako nema u cm dzaba sve...nisam iz sarajeva user posted image

_____________________________

2004.
2008.

(odgovor članu hanabanana)
Neposredna veza do poruke: 501
   RE: Kozmetika
9.11.2012 15:22:09   
mala_sa
Puder "Aera teint" od Vichy user posted image user posted image

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 502
   RE: Kozmetika
9.11.2012 21:12:57   
salmy
IZVORNA PORUKA: damma


IZVORNA PORUKA: hanabanana

IZVORNA PORUKA: damma

gdje ga ima za kupitit? meni to nepoznata marka skroz..


http://www.collistar.com/

U centru grada, preko puta City Fashion.
U Merkatoru, parfimerija preko puta Lota.


ako nema u cm dzaba sve...nisam iz sarajeva user posted image
Imas u skoro svim drogerijama i parfimerijama.U Mercatoru Plaza nema..samo u Mercatorovim parfimerijamauser posted image

< Poruku je uredio salmy -- 9.11.2012 21:14:03 >

(odgovor članu damma)
Neposredna veza do poruke: 503
   RE: Kozmetika
10.11.2012 23:08:23   
teacher75
ima li neko iskustva sa trajnom sminkom obrva u salonu archy u intershopu? imaju povoljnu ponudu pa me zanima kakvi su...

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 504
   RE: Kozmetika
3.12.2012 23:24:25   
bambi7
ima li koja zeMska da preporuci highlighter koji ne šljašti previse a da je dostupan u BiH?

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 505
   RE: Kozmetika
4.12.2012 0:12:30   
salmy
IZVORNA PORUKA: bambi7

ima li koja zeMska da preporuci highlighter koji ne šljašti previse a da je dostupan u BiH?

Imas ga u svakoj bolje opremljenoj parfimeriji...savrsenstvo

user posted image

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 506
   RE: Kozmetika
15.12.2012 15:10:57   
jasmin
Uzeh da `procistim` ladice s kozmetikom i uvidjeh da sam,pored kozmetickih proizvoda drugih firmi koje imam,zesce ovisna o jednoj.
user posted image

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu salmy)
Neposredna veza do poruke: 507
   RE: Kozmetika
15.12.2012 15:15:11   
bambi7
hehehe Avon zakon!
u zadnje vrijeme i kod mene pretezu njihove stvarcice, nemam kad da se ganjam sa djecom po dm i cm-ovima.

_____________________________

Ljubi mama princeze
L-23.02.2007
I-09.06.2011

"Žena nikad ne moze biti previše bogata, previše mršava i imati previše cipela!!!"

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 508
   RE: Kozmetika
15.12.2012 16:08:50   
MicoTico
Od Avona nemam baš ništa! A i inače nisam "vjerna " jednoj kozmetičkoj kući.
Jedino čega se nikada nisam odrekla jeste Max Factor maskara 2000 calorie i to dramatic look. Nju kupujem ni ne sjećam se od kada i ni jedna mi nije tako dobra.

_____________________________

Ubuntu! (ja sam zato što mi jesmo)

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 509
   RE: Kozmetika
15.12.2012 16:26:11   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Od Avona nemam baš ništa! A i inače nisam "vjerna " jednoj kozmetičkoj kući.
Jedino čega se nikada nisam odrekla jeste Max Factor maskara 2000 calorie i to dramatic look. Nju kupujem ni ne sjećam se od kada i ni jedna mi nije tako dobra.



ovo ko da sam ja pisala...od rijeci do rjeci user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 510
   RE: Kozmetika
15.12.2012 18:01:30   
Hannica
Ni ja nisam "vezana" za jedan brend kozmetike,volim da probavam nove stvari i uvjek nesto novo uzmem.Mislim da trenutno imam najvise lorealove kozmetike. Avon ne volim jer se uglavnom prodaje kataloski a ja ne volim tako da kupujem,uzivam razgledjuci po dm-u.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 511
   RE: Kozmetika
15.12.2012 18:01:41   
jasmin

IZVORNA PORUKA: MicoTico

Od Avona nemam baš ništa! A i inače nisam "vjerna " jednoj kozmetičkoj kući.
Jedino čega se nikada nisam odrekla jeste Max Factor maskara 2000 calorie i to dramatic look. Nju kupujem ni ne sjećam se od kada i ni jedna mi nije tako dobra.


Ja sam ju probala,ali mi ne odgovara. Imam puder ove marke i ok je. Nivea krema za lice je uvijek br.1 u mojoj kozmetickoj torbici,ali Avon prednjaci user posted image .

_____________________________

”A robovi Milostivog su oni koji po zemlji mirno hodaju, a kada ih bestidnici oslove; odgovaraju: - Mir vama”!

Cvijete...šta od tebe miriše ljepše?- Dijete!

2007, 2008 ( dva puta moje sve )

(odgovor članu MicoTico)
Neposredna veza do poruke: 512
   RE: Kozmetika
15.12.2012 18:24:33   
malena sharena

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: MicoTico

Od Avona nemam baš ništa! A i inače nisam "vjerna " jednoj kozmetičkoj kući.
Jedino čega se nikada nisam odrekla jeste Max Factor maskara 2000 calorie i to dramatic look. Nju kupujem ni ne sjećam se od kada i ni jedna mi nije tako dobra.



ovo ko da sam ja pisala...od rijeci do rjeci user posted image


Takodje. U neseseru jos imam Max Factor ruzeve, labello Nivea (nijedno drugo), olovku za oci koju stignem, a puderi i sjene mi mogu trajati godinama koliko ih cesto koristim.
Sto se tice ostale kozmetike uvijek uzimam nesto drugo... Lush, Dr.Pasha, Becutan, Nivea, Balea, Afrodita... Jedino ne volim Dove, sva sam nekakva skliska i slipava poslije njihovih sapuna, losina i sampona.

_____________________________

Ne znas ti majko, kako je dijete roditi

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 513
   RE: Kozmetika
15.12.2012 18:26:18   
koka i po
Max Factor no1.
jedino njihov puder odgovara mojoj problematicnoj kozi lica.

_____________________________

Dva hajduka ....jedan veliki i jedan mali

Ja cu biti uvijek obicna zena, u masi neprimjetna...neko kome je stalo da barem malo uljepsa i promjeni ovaj svijet i podari mu malo ljudskosti.

(odgovor članu malena sharena)
Neposredna veza do poruke: 514
   RE: Kozmetika
15.12.2012 18:27:16   
*pcelica*

IZVORNA PORUKA: jasmin

Uzeh da `procistim` ladice s kozmetikom i uvidjeh da sam,pored kozmetickih proizvoda drugih firmi koje imam,zesce ovisna o jednoj.
user posted image



Meni od avonovih proizvoda jedino odgovara ova velika family krema mislim da je body care. Na ove body solutions proizvode sam alergicna. Odmah dobijem alergijsku reakciju tako da sve kreme koje sam dobila ili kupila u avinu sam podijelila

_____________________________

<3. 20. 07. 04
<3. 27. 12. 09
<3. 03. 11. 15

(odgovor članu jasmin)
Neposredna veza do poruke: 515
   RE: Kozmetika
20.2.2013 9:04:42   
Hannica
Da li je neko koristio chanelov puder i da li ste zadovoljni?

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu *pcelica*)
Neposredna veza do poruke: 516
   RE: Kozmetika
20.2.2013 9:20:39   
canim
Ja sam Avon kupovala kad mi je jedna zena svracala na posao i nudila Oriflame i Avon kozmetiku i onda ja to fino pregledam i uvijek po nesto kupim, sad kako nemam nikoga da se zanima s tim i ne kupujem a od njih jedino upecatljivo mi je ostalo ono rumenilo u kuglicama i tecni puder od Oriflame.

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 517
   RE: Kozmetika
20.2.2013 9:23:20   
draguljče
Ja odavno koristim MaxFactor puder Lasting Performance, i najbolje pokriva, on mi je zasad najbolji. Koristim Evelin silikonsku bazu, Loreal prajmer, i nakon milion kupljenih Artdeco maskara otkrijem Maybelline maskaru Illegal Lenght koja stvarno produži i uvije trepavice. Meni je ekstra, a i cijena joj je super. Sjene uglavnom koristim Rimmel i Astor, mada imam i neke Artdeco. Ruž imam jedan jedini, Artdeco i njega stavim jednom u sto godina. Bronzer takođe MaxFactor, a rumenilo ne stavljam. Kupila sam neke kuglice iz Avona i nisu loše, ali meni nije to to.

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 518
   RE: Kozmetika
20.2.2013 9:24:00   
dady

IZVORNA PORUKA: Hannica

Da li je neko koristio chanelov puder i da li ste zadovoljni?

Ja sam koristila onaj s mat efektom,jer mrzim kakd mi se lijepi za lice sve i svasta,ne znam kako se tacno zove! Sjecam se samo da sam ga masno platila! al nisam nesto posebno bila zadovoljna,malo mi je bio potezak!

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 519
   RE: Kozmetika
20.2.2013 9:26:27   
dady

IZVORNA PORUKA: draguljče

Ja odavno koristim MaxFactor puder Lasting Performance, i najbolje pokriva, on mi je zasad najbolji. Koristim Evelin silikonsku bazu, Loreal prajmer, i nakon milion kupljenih Artdeco maskara otkrijem Maybelline maskaru Illegal Lenght koja stvarno produži i uvije trepavice. Meni je ekstra, a i cijena joj je super. Sjene uglavnom koristim Rimmel i Astor, mada imam i neke Artdeco. Ruž imam jedan jedini, Artdeco i njega stavim jednom u sto godina. Bronzer takođe MaxFactor, a rumenilo ne stavljam. Kupila sam neke kuglice iz Avona i nisu loše, ali meni nije to to.

sta ti svasta koristis! user posted image user posted image ja sretna kad stavim puder i maskaru...i to jedva stignem!user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 520
   RE: Kozmetika
20.2.2013 9:31:15   
draguljče
user posted image Dady. Vjerovala ili ne, ja se našminkam za 15 minuta. Ma sve ti je stvar organizacije, mada mi nije mrsko ustati malo ranije da bih sve stigla. user posted image

_____________________________

Boj se ovna, boj se govna, pa kad ću onda živjeti?!

"Čovjek ti je, bona, teški hajvan i ovo malo duše šejtan mu dade da mu teže bude!"

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 521
   RE: Kozmetika
20.2.2013 9:32:33   
Hannica
sta ti svasta koristis!

user posted image user posted image user posted image Ma sve mi mozemo stici i nasminkati se tip top svaki dan,samo nam mrsko pa trazimo izgovore. I ja cesto kazem nemam vremena,ovako,onako...a umjesto da tipkam ovdje mogla sam otici srediti nokte,nasminkat se...ma da budem ko iz casopisa.user posted image

_____________________________

"Ako se ikada budeš konsultovao sa svojim egom, postupi suprotno od onog što ti kaže taj pokvarenjak."

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 522
   RE: Kozmetika
20.2.2013 9:32:49   
salmy

IZVORNA PORUKA: Hannica

Da li je neko koristio chanelov puder i da li ste zadovoljni?

Jesam...meni je bio dobar...obzirom da imam jako suhu kozu koristila sam samo tecni...
sad koristim shiseido novi koje je super...ima dobro prekrivanja,nije tezak da stvara masku na licu i malkice ima lifting efekat..predobar
Mah...svi visokoselektivni puderi su dobri,samo ja stvar tvoje koze da li tebi odgovara ili neuser posted image

(odgovor članu Hannica)
Neposredna veza do poruke: 523
   RE: Kozmetika
20.2.2013 9:33:45   
dady
Stignem ja jedva nekako .Al za 5 min,uvijek mi stoje na vratima i cupkaju jesil,jesil?user posted image a meni mrsko skinuti,nije mrsko staviti!user posted image

_____________________________

DAWUD 20.06.2009.
Mrvica je postala mrvetina!!!
:)))))))))

ZEJD 07.11.2012.
Nova Mrvica :)))

(odgovor članu draguljče)
Neposredna veza do poruke: 524
   RE: Kozmetika
20.2.2013 9:34:44   
canim
Ja u zadnje vrijeme koristim BB kremu, ona mi taman tonira lice onoliko koliko je potrebno a nije toliko teska za lice.Maskara mi je trenutno Rimmel kao i sjajilo za usne, olovka za oci artdeco i to je to uglavnom, ono ostalo sjene,rumenila, puder i ostale djidje rijetko kad stavim.

(odgovor članu dady)
Neposredna veza do poruke: 525
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  19 20 [21] 22 23   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *