|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Kurs engleskog jezika
23.10.2017 14:12:09   
mademoiselle
Drage mamiceuser posted image zeljela bih upisati sina od 7 godina na kurs engleskog jezika, i zbunjena sam brojem razlicitih kurseva, Hellen Doron, altera lingua, school&school... U razredu vecina djece ide na neki od kurseva i mnogo bolje znaju od djecice koja tek uce osnove, tako da se moj sin osjeca prilicno izgubljeno i pocinje pokazivati otpor prema ovom predmetu..pa odlucih da ga upisem na kurs da uz druzenje zavoli engleski jezik koji nam je danas prisutan u svim segmentima zivota.
Da li vam dijete ide na neki od kurseva i kako ste zadovoljni i da li imate neku preporuku?user posted image
Hvala divne ste user posted image user posted image user posted image
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Kurs engleskog jezika
23.10.2017 14:41:58   
salmy
Nasa djeca su u trecem razredu dobila engleski
Konkretno moj djecak je fino prihvatio cak ima i 5 ..pohadjao je helen doron prije i iskreno ne bih ti ga preporucila...isao je godinu dana i odustsli smo..a nisam jedina koja se razocarala u njih
Obzirom da su tek sad dobili engleski razgovari smo roditelji sa uciteljicom
Njeno misljenje je da nema pitrebe za dodatnim kursevima jer ih ona uci...imaju dva puta sedmicno i kaze to je sasvim dovoljno...
U razredu ima par ucenika koji idu na kurs ....jedna je cak ispisala curicu koja je isla 3 god
Tako da ne znam sta bi ti rekla...mi smo prezadovoljni sa nasom uciteljicom ...stvarno je korektna i pravedna...
Moj sin nije toliko znao...u helen doron nista nije naucio..dzaba bacene pare...
A ima vec 5 iz engleskog....
Poslusaj savjete i drugih mama ili popricaj sa uciteljicom

(odgovor članu mademoiselle)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Kurs engleskog jezika
23.10.2017 14:49:53   
Visnja RR
Dobrodošla mademoiselle user posted image

Evo moje iskustvo...
Kćerka ide u Hellen Doron već petu godinu... Usvojila odlično znanje sporijim ali zabavnim tempom....

Išla je prije par godina preko ljeta u Sscool&school i oni imaju odličan program ...zabavan ali intenzivniji...

E sad šta ti želiš? :))) Da dijete laganini usvaja znanje i zavoli engleski ili brže.... Hellen doron se prve dvije godine bazira na rijecima ..u trecem ubacuju fraze jedostavne recenice ...a od 4. godine sve na casu priaju na engleskom (mislim da su to trebali i na 3. godini)...sada na 5 godini nema ni "zdravo" na nasem...uveliko laprdaju na engleskom ak i ispred uionice kad ekaju poetak asa... obavezno je gledanje DVD kuci najmanje 15 minuta sad imaju neki program preko mobitela

Ja sam mišljenja da se ide korak po korak...nigdje se ne žure...

I da, ogromna je razlika između djece koja su učila i koja nisu...
e sad, danas djeca vise po mobitelim a i gledaju razne te neke programe na engleskom i generalno lakše usvajaju engleski...

evo daću ti primjer

danas je kćerka imala rezultate testa iz engleskog:
ona imala maksimalan broj bodova njena drugarica bod manje ...obje dobile čistu peticu
10 učenika je dobilo 5 - (neki su isto išli u neku školu a dvije curice nisu ...ali te curice vise po tim nekim emisijama na englskom)
četvorki nije biloo...
troje djece je dobilo 3...nisu išli nigdje na engleski
jedno dijete dobilo 2 ....nije išlo nigdje
i troje dobilo 1... nisu išli ..


i da kcerka je 4. razred i engleski ima od 1. razreda

< Poruku je uredio Visnja RR -- 23.10.2017 14:59:27 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu mademoiselle)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Kurs engleskog jezika
23.10.2017 15:02:25   
Visnja RR
i najbolje je da porazgovaraš s njenom nastavnicom engleskog...
ja jesam jer sam razmišljala da prošle godine ispišem Asju iz hellen Doron i upišem je na Cambridge koji je u sklopu škole i jako intenzivan rad...

nastavnica je rekla da to ne radim jer je već u fazi Hellen Doron kad nije igra nego baš zahtjevniji (pa opet zabavan) rad...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Kurs engleskog jezika
23.10.2017 23:07:40   
Alma_27

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Dobrodošla mademoiselle user posted image

Evo moje iskustvo...
Kćerka ide u Hellen Doron već petu godinu... Usvojila odlično znanje sporijim ali zabavnim tempom....

Išla je prije par godina preko ljeta u Sscool&school i oni imaju odličan program ...zabavan ali intenzivniji...

E sad šta ti želiš? :))) Da dijete laganini usvaja znanje i zavoli engleski ili brže.... Hellen doron se prve dvije godine bazira na rijecima ..u trecem ubacuju fraze jedostavne recenice ...a od 4. godine sve na casu priaju na engleskom (mislim da su to trebali i na 3. godini)...sada na 5 godini nema ni "zdravo" na nasem...uveliko laprdaju na engleskom ak i ispred uionice kad ekaju poetak asa... obavezno je gledanje DVD kuci najmanje 15 minuta sad imaju neki program preko mobitela

Ja sam mišljenja da se ide korak po korak...nigdje se ne žure...

I da, ogromna je razlika između djece koja su učila i koja nisu...
e sad, danas djeca vise po mobitelim a i gledaju razne te neke programe na engleskom i generalno lakše usvajaju engleski...

evo daću ti primjer

danas je kćerka imala rezultate testa iz engleskog:
ona imala maksimalan broj bodova njena drugarica bod manje ...obje dobile čistu peticu
10 učenika je dobilo 5 - (neki su isto išli u neku školu a dvije curice nisu ...ali te curice vise po tim nekim emisijama na englskom)
četvorki nije biloo...
troje djece je dobilo 3...nisu išli nigdje na engleski
jedno dijete dobilo 2 ....nije išlo nigdje
i troje dobilo 1... nisu išli ..


i da kcerka je 4. razred i engleski ima od 1. razreda



A da ti nastavnici malo uce djecu koja ne idu na kurs? Lako je njoj imati petice u razredu kad ih izgleda najmanje ona uci. Sutra ce ih sva vazna voditi i na takmicenje.
Ja cisto onako. Da, i predajem engleski.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Kurs engleskog jezika
24.10.2017 13:52:53   
Visnja RR
Alma_27 slažem se... često sistem rada nastavnika stvara odbojnost kod djece koja dolaze bez predznanja...
Čak i djeca s predznanjem imaju nekad odbojnost, tj ubija im se ljubav prema jeziku (ili bilo kom predmetu)

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Alma_27)
Neposredna veza do poruke: 6
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *