sastavljena kozica na noznim prsticima (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba



Poruka


aldi -> sastavljena kozica na noznim prsticima (7.8.2011 14:56:39)

Zdravo. Da li je neko od vas imao ovakav slučaj. Primjetila sam da su mi kod bebe na jednoj nozi  dva prstića sastavljena kožicom. Drugi i treći ako brojimo od velikog. Šta da radim? Beba je stara 7 dana




koka i po -> RE: sastavljena kozica na noznim prsticima (7.8.2011 14:57:43)

najbolje bi bilo otici pedici da te uputi gdje dalje.




jasmin -> RE: sastavljena kozica na noznim prsticima (7.8.2011 15:11:41)

Slazem se s nasom kokom,obavezno posjetite ljekara.Vjerovatno nije nista strasno,oni ce to brzo rijesiti.




maja78 RR -> RE: sastavljena kozica na noznim prsticima (7.8.2011 18:22:30)

To nije uopste rijedak slucaj i nemoj da se brines, ja mislim da se to rjesava manjim hirurskim zahvatom ali kad dijete bude starije. Znam ljudi koji nisu nikad odradili rastavljanje i sve ok.




Anoniman -> RE: sastavljena kozica na noznim prsticima (7.8.2011 18:48:07)

IZVORNA PORUKA: maja78 RR

To nije uopste rijedak slucaj i nemoj da se brines, ja mislim da se to rjesava manjim hirurskim zahvatom ali kad dijete bude starije. Znam ljudi koji nisu nikad odradili rastavljanje i sve ok.


U svakom slucaju se treba obratiti pedijatru .....Moj rodjak je tako rodjen njemu su sastavljeni 3 i 4 prst na nozi...Nikad to nije rastavio i sve je normala ....Mislim normalan je , normalno hoda , nema nikakvih smetnji




Anoniman -> RE: sastavljena kozica na noznim prsticima (7.8.2011 19:47:44)

Ja imam prijatelja koji ima sastavljene noz. palac i onaj do...Zivi s tim evo 32 godine, nije nikad razmisljao o oper. zahvatu, a koliko znam ni njegovi roditelji...




aldi -> RE: sastavljena kozica na noznim prsticima (7.8.2011 20:24:26)

hvala vam cure




Stranica: [1]