Bijela tacka na kozi bebe (Puna verzija)

Forum >> [Beba] >> Novorođenče, beba >> Zdravlje beba



Poruka


canim -> Bijela tacka na kozi bebe (22.8.2011 22:00:50)

Jeli se neko suocavao s tim ? [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]
Na bebici sam primijetila jednu minijaturnu bijelu tackicu s lijeve strane stomaka, njoj je sad sedam i po mjeseci pa me zanima jeli neko imao slican slucaj ?
Jeli moze biti nedosatatak nekih vitamina, jeli pametno da joj provjerim krvnu sliku mozda [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/zmeden.gif[/image]




Anoniman -> RE: Bijela tacka na kozi bebe (22.8.2011 22:55:02)

Jel tackica kao bubuljica ili je u kozi ?Moje drugarice djecak ima  bijelu flekicu iz jednog uha i dr je rekao da je to bezopasno , kod njega je u pitanju nedostatak pigmenta....




canim -> RE: Bijela tacka na kozi bebe (22.8.2011 23:05:49)

IZVORNA PORUKA: MarinaDK

Jel tackica kao bubuljica ili je u kozi ?Moje drugarice djecak ima  bijelu flekicu iz jednog uha i dr je rekao da je to bezopasno , kod njega je u pitanju nedostatak pigmenta....


nije bubuljica, vec bas kao bezbojna tackica, upravo bez pigmenta, jeli joj dao kakvu terapiju, ili ce proci samo s obzirom da su oni mali ?




mama75 -> RE: Bijela tacka na kozi bebe (22.8.2011 23:11:15)

Moja kcerka ima veliku bijelu  "fleku" na ledjima, bas tako kao da nema pigmenta tu. Ja se nikad nisam previse ni zamarala sta je to, a ni pedijatrica nije pridavala tome znacaj, tako da mislim i nadam se da je to bezopasno. 




canim -> RE: Bijela tacka na kozi bebe (22.8.2011 23:25:55)

IZVORNA PORUKA: mama75

Moja kcerka ima veliku bijelu  "fleku" na ledjima, bas tako kao da nema pigmenta tu. Ja se nikad nisam previse ni zamarala sta je to, a ni pedijatrica nije pridavala tome znacaj, tako da mislim i nadam se da je to bezopasno. 


Jeli se ta fleka siri kako ona raste ili ostaje ista i koliko dugo vec ima tu fleku ?




Almaa -> RE: Bijela tacka na kozi bebe (22.6.2013 12:34:20)

Pozdrav, evo da malo podignem temu, kod moje bebe se isto prije par dana pojavila bijela flekica na stomaku, pa me zanima da li se kod vase djece to siri?




Stranica: [1]