|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: d.Drljevic
20.2.2010 22:33:02   
teacher75
ma ima li negdje slika???!!!user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 51
   RE: d.Drljevic
20.2.2010 22:36:23   
Emica_sa
Ukratko porod koji je trajao preko 30 sati jednostavno se nisam otvarala bebi 5 puta pupčana vrpca oko vrata pošto se nisam skroz otvorila gospodin me odveo na porod jer bebi nije kucalo srce,rodio se klinički mrtav,mjesec poslije bio na aparatima a sve zbog Bećiragića i njegove stručnostiuser posted image user posted image

(odgovor članu malena_t)
Neposredna veza do poruke: 52
   RE: d.Drljevic
20.2.2010 22:40:07   
Anoniman
Bože sačuvaj!!!!!! cccccccc user posted image user posted image user posted image

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 53
   RE: d.Drljevic
20.2.2010 22:45:21   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75

ma ima li negdje slika???!!!user posted image user posted image user posted image

evo ti ga Drljo

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 54
   RE: d.Drljevic
20.2.2010 22:45:57   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

Ukratko porod koji je trajao preko 30 sati jednostavno se nisam otvarala bebi 5 puta pupčana vrpca oko vrata pošto se nisam skroz otvorila gospodin me odveo na porod jer bebi nije kucalo srce,rodio se klinički mrtav,mjesec poslije bio na aparatima a sve zbog Bećiragića i njegove stručnostiuser posted image user posted image

UZAS.

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 55
   RE: d.Drljevic
20.2.2010 22:47:21   
malena_t
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

a sve zbog Bećiragića i njegove stručnostiuser posted image user posted image



Bio mi na otpustu, prije bih rodila na livadi nego u njegovoj smjeni. Kod Drljevića bila jednom na kontroli i primio me u porodilište. Apsolutno neoduševljena. Moju prijateljicu porodio, bez marke, bez štele, ona oduševljena.


_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Emica_sa)
Neposredna veza do poruke: 56
   RE: d.Drljevic
20.2.2010 22:48:58   
teacher75

IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma ima li negdje slika???!!!user posted image user posted image user posted image

evo ti ga Drljo


hahaa, pa kom je on zgodan??? svasta, stvar ukusa, meni je pravo anemican user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 57
   RE: d.Drljevic
20.2.2010 22:50:22   
Emica_sa
A zamisli kad sam izašla iz vojne i otišla da vidim svog sina pošto  kad sam ga rodila nisu mi dali da ga vidim prebacili ga na jezero na intezivnu ,dočeka me doktorica i kaže ima svega 5% da bude normalan ako preživi e tad mi je bilo došlo da ga idem tražiti i da ga ubijem user posted image user posted image

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 58
   RE: d.Drljevic
20.2.2010 22:53:31   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma ima li negdje slika???!!!user posted image user posted image user posted image

evo ti ga Drljo


hahaa, pa kom je on zgodan??? svasta, stvar ukusa, meni je pravo anemican user posted image user posted image user posted image


neka me jeza kroz kosti prodje svaki put kada pogledam ovu sliku...buaaaaa

(odgovor članu teacher75)
  Neposredna veza do poruke: 59
   RE: d.Drljevic
20.2.2010 22:54:40   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: Emica_sa

A zamisli kad sam izašla iz vojne i otišla da vidim svog sina pošto  kad sam ga rodila nisu mi dali da ga vidim prebacili ga na jezero na intezivnu ,dočeka me doktorica i kaže ima svega 5% da bude normalan ako preživi e tad mi je bilo došlo da ga idem tražiti i da ga ubijem user posted image user posted image

jesi li ih tuzila?

(odgovor članu Emica_sa)
  Neposredna veza do poruke: 60
   RE: d.Drljevic
20.2.2010 22:58:06   
Emica_sa
Tužim ih,ali nigdje ništa ne piše nemaš pojma kako su dobri u zataškavanju,u kartonu sve super u otpusnom pismu sve super ma gade mi se majke mi

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 61
   RE: d.Drljevic
20.2.2010 22:58:06   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: dadada

IZVORNA PORUKA: teacher75

ma ima li negdje slika???!!!user posted image user posted image user posted image

evo ti ga Drljo



Jeste to je taj što mi je bio u viziti. Ma sav je poplašen, sav nekakav hiperaktivan, po 2 nas prozivao na pregled user posted image , ja bila sa našom forumašicom malenaaa pa mi nije bilo toliko off mada bezveze skroz!!!!!!
Emice, to je užas!!! hB pa je sve ok user posted image

(odgovor članu Anoniman)
  Neposredna veza do poruke: 62
   RE: d.Drljevic
20.2.2010 23:02:56   
malena_t
Hohoho čuj po dvije, oooooooo sretna ženouser posted image Nas je Bećiragić šest strpao skupa + on + četiri buduće medicinske sestre, ma ljepota od životauser posted image

_____________________________

21.03.2009. rodio se majkin sin

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 63
   RE: d.Drljevic
20.2.2010 23:03:28   
Apotekarka
Meni ovaj izgleda ko da su ga iz logora protjeraliuser posted image


_____________________________

Nase malo zlato Antonio stiglo je 30.06.2009
Nasa mala princeza Ana stigla 14.04.2013

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 64
   RE: d.Drljevic
20.2.2010 23:05:30   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: malena_t

Hohoho čuj po dvije, oooooooo sretna ženouser posted image Nas je Bećiragić šest strpao skupa + on + četiri buduće medicinske sestre, ma ljepota od životauser posted image



Nemoj zezati!!!!!! Pa stvarno nisu normalni! Ne znam kako vi gledate na to, al meni je baš užaz, bezveze, fuj.

(odgovor članu malena_t)
  Neposredna veza do poruke: 65
   RE: d.Drljevic
20.2.2010 23:05:34   
teacher75

IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Meni ovaj izgleda ko da su ga iz logora protjeraliuser posted image


hahahhaa, i meni user posted image user posted image user posted image

_____________________________

Nositi svoju bol to nam je bogomdato, pokazuje da smo zivi sve dok je osjecamo . Osjetit TUDJU bol znaci da smo ljudi .

(odgovor članu Apotekarka)
Neposredna veza do poruke: 66
   RE: d.Drljevic
21.2.2010 10:33:49   
fatimica09

IZVORNA PORUKA: teacher75


IZVORNA PORUKA: Apotekarka

Meni ovaj izgleda ko da su ga iz logora protjeraliuser posted image


hahahhaa, i meni user posted image user posted image user posted image


user posted image user posted image user posted image

i meni je bas nakav mrljav, providan i bezlican

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 67
   RE: d.Drljevic
11.4.2010 16:55:29   
Mala_Mo
Sve sto vise idem kod njega, sve mi je odvratniji. Mislim da fakat nema osobe koja vise voli novac od njega. Nikad mu nije dovoljno. Da mu sad das 1000, sljedeci put ocekuje 1500. Prestrasno. Strucan jeste, ali brate, ljiga je.

(odgovor članu fatimica09)
Neposredna veza do poruke: 68
   RE: d.Drljevic
29.10.2010 18:05:13   
Hannah
Jel može nekoliko riječi o Drlji?

Pare su mu iznad svega. Prodao bi svoje tijelo za 10 KM. Privatnik me uputio na njega u Općoj bolnici, da bi mi Drlja zakazao privatni pregled bez ikakve potrebe, naplatio papreno, i onda mi rekao da idući put na ctg dođem kod njega u Opću, na termin kad ga nije bilo na poslu, valjda da mu opet dođem privatno.
Prijateljica je kao hitan slučaj upućena u Opću bolnicu, da bi joj Drljević ne ponovivši pregled da bi ustanovio o čemu je riječ rekao da od toga može ostati sterilna i naravno, rekao joj je da ipak dođe privatno.
Ali ako imate viška novca, vjerovatno će doći da vas masira na porođaju.

(odgovor članu Mala_Mo)
Neposredna veza do poruke: 69
   RE: d.Drljevic
29.10.2010 22:08:14   
Medić*
Trudnocu sam vodila svo vrijeme privatno, porodila se tri sedmice ranije, porodjaj fino prosao, 18 konaca imala spoljasnjih a unutrasnjih ni sama neznam koliko, nakon porodjaja sivenje ni osjetila nisam a za to zasluzan upravo dr Drljevic, prvi put ga vidjela u zivotu, sto se tice strucnosti u mom slucaju svaka mu cast, za pare ne znam cula sam da je jako gladan ali ko nije od njih, nekolicina samo user posted image

_____________________________

Nema vece institucije od roditelja!

(odgovor članu Hannah)
Neposredna veza do poruke: 70
   RE: d.Drljevic
7.12.2010 14:24:23   
rose

IZVORNA PORUKA: stella

Jako strucan dr cula sam.Mene je porodio.Inace me vodila dr Aida Djulepa.E nju bi mogla svakom preporuciti.Jako fina,prijatna i strucna.Al eto Drljevic me porodio.(15 min prije Aidine smjeneuser posted image )
Meni je bas pomogao da se porodim(Izgurao je bebu laktom,a nije me posle uopste bolilo.Cula sam od zena da to zna jako boliti).I sasio je ranu.Sve u svemu pozitivno iskustvo.


i moje iskustvo je ovako, dosla sam u njegovu dezuru, porodio me na isti nacin...jedino sto mi nije jasno zasto nije dozvolio porod u vodi...nije postojala prepreka...samo je trebalo sacekati bolove ...mislim da puknut vodenjak nije prepreka porodu u vodi al eto...ja sam mu zahvalna, beba se hvala Bogu rodila ziva i zdrava, ja se brzo oporavila od epitziotomije koju je on usio...i nisam nikog cascavala...mada planiram odnjet korpu slatkisa il tako nekako za sestru zlatku i drljevica kada budem u prilici...porodili su me oko 5 ujutro nakon jako puno poroda i odradili su dobar posao user posted image
user posted image

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu stella)
Neposredna veza do poruke: 71
   RE: d.Drljevic
23.12.2010 12:29:41   
AZRAC
Meni je Drljevic radio laparoskopiju  i bila je uspjesna- jajovodi su mi bili zacepljeni a nakon LPSC oba prohodna. Posvetio mi se definitvno, obilazio me i prije i poslije operacije stvarno je bio super. Malo je jeste prepotentan ali ja prepotentnost mogu oprostiti ako je sa pokricem :) odnosno ako je dovoljno strucan. U svakom slucaju od mene idu sve pohvale za Drljevica

(odgovor članu rose)
Neposredna veza do poruke: 72
   RE: d.Drljevic
25.6.2011 15:26:59   
Arijana2
dr.Drljevic mi je u opstoj bolnici radio CR objesnio mi je da je Cr izveden novom metodom gdje se misici ne rezu nego razmicu tako da je oporavak mnogo laksi,a oziljak se ni ne vidi,nesto kao ogrebotina tanka sasvim nisko .

(odgovor članu AZRAC)
Neposredna veza do poruke: 73
   RE: d.Drljevic
27.7.2011 14:45:59   
La Alma
U 8. mjesecu trudnoce sam fasovala gripu (u onaj gadan vakat kad je svinjska gripa bila aktuelna januar/februar) i javim se u Opću bolnicu, gdje sam vodila trudnoću kod Masica, sa temperaturom iznad 39. Medjutim tu noc se potrefio Drljevic na dezuri, tako bar imam pecat na nalazu - doktora nisam s glave vidjela, pregledao me neki mladji sa naocalama, izmjerio temperaturu, uradio ctg i poslao me na Jezero u sred noci. Kaze zvao je doktora telefonom da ga pita sta ce uraditi i stavio pecat s njegovim imenom na nalaz.

(odgovor članu Arijana2)
Neposredna veza do poruke: 74
   RE: d.Drljevic
3.2.2012 10:29:23   
lana32
19.01 2012 porođena sam carskim rezom koji je radio dr Drljevć ,moram reci da je covjek izuzetno profesionalno obavio posao ,ustala sam nakon 3 sata ,sutradan sam se osjećala puno bolje,uradio je rez tehnikom razmicanja mišića,rez je dug 20 -tak cm ,ma savršeno sve ispalo . Uzeo mi je krv i pupcanik za matične ćelije,izvukao je 3 x veću dozu ,tako da su mi u Engleskoj pohranili to za 3 liječenja. Ja sam po struci viša medicinska setra ,radim u Kantonalnoj bolici Zenica gdje je i dr Drljević radio ,i mnoge kolege su mi preporučili bas njega. Nije bio prepotentan ,sasvim korektan i profesionalan . Novac nisam uopste dala,bilo mu je drago da moze uraditi za sestru iz Zenice. Kod njega je zaista profesionalizam i stručnost na prvom mjestu ,sto je danas rijetkost kod doktora. Najgori su mi oni koji tepaju i šale se ,a urade posao loše.

(odgovor članu La Alma)
Neposredna veza do poruke: 75
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 [3] 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *