|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: d.Drljevic
23.8.2012 12:21:02   
MammaB
Drage moje, sto se tice doktora Drljevica, ja sam apsolutno odusevljena s njim!!!! Slucajno sam pri prvoj trudnoci naletjela na njega u Vojnoj i bila sam toliko opustena i smirena zbog njegove strucnosti i spremnosti da odgovori na svako moje pitanje! Da se razumijemo, covjek je strucnjak veliki i zna to naplatiti kada mu dodjes privatno, ali isto tako obisla sam dosta ginekologa, kod kojih isto platis, ali se ne osjecas sigurno. Ponovo sam kod Dr. Drljevica sa drugom trudnocom i ne bih ga mijenjala. Toliko detljan i strucan i spreman odgovoriti na sva pitanja. vrijedi svake pare! a inace, za nedaj Boze HPV-a i karcinoma, tu je specijalista! Toplo preporucujem!

(odgovor članu teacher75)
Neposredna veza do poruke: 76
   RE: d.Drljevic
23.8.2012 16:18:58   
lana32
Ja sam opet ostala trudna nakon 4 mjeseca od carskom koji mi je dr Drljevićuradio ,bila sam se malo prepala,ali on me je ohrabrio da nastavim i da će sve učiniti da trudnoća mirno prodje,rez koji mi je on uradio ,je savršeno zarastao i maternica i tkivo trbušnog zida su mi dovoljno čvrsti da mogu podnijeti novu trudnoću.

(odgovor članu MammaB)
Neposredna veza do poruke: 77
   RE: d.Drljevic
23.8.2012 16:23:16   
M kao Mama
pa on sada i radi samo privatno, ne radi više u porodilištui bolnici

(odgovor članu lana32)
Neposredna veza do poruke: 78
   RE: d.Drljevic
24.8.2012 15:31:08   
lana32
To ne znam da li radi u porodilištu ,idem privatno njemu ,baš ću ga pitati . Nita ne govori ,radio je u januaru kad sam ja bila tamo.

< Poruku je uredio lana32 -- 24.8.2012 15:40:24 >

(odgovor članu M kao Mama)
Neposredna veza do poruke: 79
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *