|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1]
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Koljevka za bebe
2.9.2011 10:31:53   
Đenifer
Da li neko zna gdje se mogu nabaviti koljevke za bebe sa točkovima,da je mobilna, nešto kao kolica, da se mogu vozati po stanu i uspavljivati beba.?!! Nešto slično sam vidjela u dječijoj radnji ADAX u Konzumu (Koreja), ali su preskupa i više služe kao exponat. Ja imam krevetić za bebicu, ali koljevke su mi super, i više bi je koristila da beba spava preko dana tipa dnevni boravak i da je mogu ljuljkati i gurati da se uspava, i da mi je bliža krevetu.Ako neko ima informacije, molim da se javi, može i na pp.hvala unaprijed!!


Mamin paško je stigao 13.10.2009..g, a sad nam dolazi jedna pašinica kad malo zahladi...jedva te čekamo!!
_____________________________________________________________________________________
Neposredna veza do poruke: 1
   RE: Koljevka za bebe
2.9.2011 10:35:21   
vila_7
Ja sam vidjela u FIS-u Vitez (nije opet reklama user posted image ) . Malo je kao modernija  ali je isto poskupa. Mislim da ti je najbolje da se raspitas ima li neko na tavanu/podrumu stare,pa je malo preuredis. Mada iskreno - ja da je nisam imala posuditi isto bih je kupila jer sam je bas iskoristila - u dnevnoj sam je drzala preko dana da beba stalno bude s nama a i "pri ruci" jer je stalno dojila.

_____________________________

Život je prekratak ili predug da bih dopustila sebi luksuz da loše živim

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 2
   RE: Koljevka za bebe
2.9.2011 10:47:11   
Đenifer
Ja sam isto nedavno bila u FIS Vitezu ali oni imaju nešto kao krevetac koji nije na točkiće već fiksne stranice, ali se kao krevet pokretan i  njiše  se desno-lijevo, probala sam, a škripi  , užas i nije nikaka kvaliteta., nisam na to mislila.Ja sam vidjela  koljevku tipa korpe ( novete)  sa točkićima da se može voziti po stanu (ali ona je oko 500 KM u Adaxu, mislim preskupa) , nešto kao kolica, da je mobilna, da se može gurkati i ljuljkati da se beba uspava, umjesto što bi bebicu nosala i uspavljivala, a poslije dojenja je mogu staviti u koljevku da spava, jel mi se dešavalo sa prvim djetetom da je pored mene poslije dojenja, ako ga ne prebacim u krevetić odmah, a često mi je bilo mrsko, znam zaspati, i toga me uvijek bilo strah.

(odgovor članu vila_7)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: Koljevka za bebe
2.9.2011 11:44:39   
DM
Mi smo u dnevnom boravku imali korpu pletenu od mm kad je bio beba....ukrasili je platnom(nešto kao presvlaku sašili) -da li ti to odgovara?
To se može kupiti u onim prodavnicama gdje ima raznih proizvoda od pruća


_____________________________

Čim želja prestane biti želja,
čim minu čežnja, ni slasti više nema!

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: Koljevka za bebe
2.9.2011 12:18:21   
animagical
to sto trazis ima u onoj bebecoj radnji kod azela na pofalicima....mislim da je bilo oko 300km,ali nisam sigurna...meni to skupo s obzirom da u to moze beba samo dok se ne pocne vrtiti i penjati, tj sjediti...  zar ti niej lakse skinut stranicu krevetica i privuci ga vasem krevetu, da ti je beba uvijek pri ruci? ili spustati bebu u onu neku ljuljacku? ja takvu ljulju imam za dnevne sobe...

(odgovor članu DM)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: Koljevka za bebe
2.9.2011 13:08:26   
mala_sa
Ja imam tu kolijevku bas kakvu ti hoces, mobilna (na tockice) i moze se ljuljati... aliiii mi smo je koristili svega 2 mjeseca, jer je nas beban sa 2mjeseca imao 6 i po kila (rodjen je sa 3 i 500) i onda kad ga tako teskog stavis u kolijevku ona se sva nagne na tu stranu na koju ga okrenes, tako da bas izgleda kao da ce ispasti, a i ona podloga ispod duseka nije cvrsta kao kod krevetica i nama se "uvila" u sredini gdje je lezala beba... tako da ti je to individualno da se koristi dok beba ne pocne sama ustajati, sve zavisi od kilaze... i da takodjer dosta je uza od krevetica, pa je babi cim je poceo da mase rucicama, poceo i da se idara od one drvene sipkice, tako da smo je mi bas malooo koristili...
U svakom slucaju sretno u potrazi...

_____________________________

Jednog suncanog, proljetnog dana; mama je u zagrljaj dobila svoga sina (29.04.2011.)

Mama je rodila sebi svoju mirisnu ruzu (19.09.2013.)

(odgovor članu animagical)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: Koljevka za bebe
2.9.2011 15:13:03   
Đenifer
Hvala vam u svakom slučaju na odgovirma, suma sumarum mislim da je to meni više onako simpa koljekvkica-čipkica, fazoni, nego što je funcionalno i praktično, iz razloga što je iole kvalitetna ako bi se našla, je preskupa, a kratko i trje, tipa 2-3 mj, djete se kasnije izvrče i propinje, možda se i predomislim na kraju...drži se krevetica, nosanja,ljulja za bebe na brzine i sl.

(odgovor članu mala_sa)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: Koljevka za bebe
3.9.2011 17:25:37   
colito
IZVORNA PORUKA: Đenifer

Da li neko zna gdje se mogu nabaviti koljevke za bebe sa točkovima,da je mobilna, nešto kao kolica, da se mogu vozati po stanu i uspavljivati beba.?!! Nešto slično sam vidjela u dječijoj radnji ADAX u Konzumu (Koreja), ali su preskupa i više služe kao exponat. Ja imam krevetić za bebicu, ali koljevke su mi super, i više bi je koristila da beba spava preko dana tipa dnevni boravak i da je mogu ljuljkati i gurati da se uspava, i da mi je bliža krevetu.Ako neko ima informacije, molim da se javi, može i na pp.hvala unaprijed!!


Mamin paško je stigao 13.10.2009..g, a sad nam dolazi jedna pašinica kad malo zahladi...jedva te čekamo!!
_____________________________________________________________________________________


user posted image
ovako nesto , samo sto sam je ja malo uredila
mozda imas ,gdje se pletu korpe stolovi,ili neko na tavanu,( jer je ovo korpa kad sam  se ja rodila )


(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: Koljevka za bebe
6.9.2011 20:18:37   
rose
moje skromno misljenje je da bebu ne treba uciti na uspavljivanje vozanjem i ljuljuskanjem, imat ces problem kad preraste kolijevku...meni je u pocetku za dnevnu sobu sluzio transportni krevetic ili ona ljulja pa joj ukljucim vibraciju i ja svoju S sam veoma rijetko uspavljivala ljuljanjem, ubrzo je naucila da se uspava sama, bu pocetku je to bilo na siki a kasnije je samo spustim u krevetic i odmaknem se...vracam se nekoliko puta ako place i javim joj se da skonta da sam tu ali je ne dizem...nama funkcinose a sad je vec velika (jos malo pa 10 mjeseci aBD), popije svoju flasicu, palac u usta i drinjoza user posted image kolijevke su lijepe ali po meni bacanje novca

_____________________________

13.11.2010. u 04.35, docekali nasu princezu, nas ponos i srecu najvecu :)))

18.08.2015. u 21:53 docekali nasu princezu br 2, garavu malu lavicu :))

(odgovor članu colito)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: Koljevka za bebe
6.9.2011 20:42:53   
Lejla Ka
IZVORNA PORUKA: Đenifer

Hvala vam u svakom slučaju na odgovirma, suma sumarum mislim da je to meni više onako simpa koljekvkica-čipkica, fazoni, nego što je funcionalno i praktično, iz razloga što je iole kvalitetna ako bi se našla, je preskupa, a kratko i trje, tipa 2-3 mj, djete se kasnije izvrče i propinje, možda se i predomislim na kraju...drži se krevetica, nosanja,ljulja za bebe na brzine i sl.


Plus što ljuljanje kolijevke nikako ne mjenja nosanje i zagrljaj, tako da se tome nenadaj user posted image

Mi smo imali MM-ovu kolijevku, oboje mi je djece u njoj spavalo prvih 1-2 mjeseca, ni jedno se nije htjelo ljuljuškati.
Ja bih svakom rekla da je ne kupuje, ako mu je baš zabremedet da posudi od nekog ko ima.


_____________________________

Velika princeza E 2005
Maleni veseljak N 2008
I ovo su moja DjeCa pored djece,
i moje Dojenje nakon dojenja

(odgovor članu Đenifer)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: Koljevka za bebe
6.9.2011 21:39:28   
bambi7
IZVORNA PORUKA: Lejla Ka

IZVORNA PORUKA: Đenifer

Hvala vam u svakom slučaju na odgovirma, suma sumarum mislim da je to meni više onako simpa koljekvkica-čipkica, fazoni, nego što je funcionalno i praktično, iz razloga što je iole kvalitetna ako bi se našla, je preskupa, a kratko i trje, tipa 2-3 mj, djete se kasnije izvrče i propinje, možda se i predomislim na kraju...drži se krevetica, nosanja,ljulja za bebe na brzine i sl.


Plus što ljuljanje kolijevke nikako ne mjenja nosanje i zagrljaj, tako da se tome nenadaj user posted image

Mi smo imali MM-ovu kolijevku, oboje mi je djece u njoj spavalo prvih 1-2 mjeseca, ni jedno se nije htjelo ljuljuškati.
Ja bih svakom rekla da je ne kupuje, ako mu je baš zabremedet da posudi od nekog ko ima.



Potpisujem!!!
Mi smo u tu svrhu iskoristili kolica po stanuuser posted image user posted image user posted image , ma ljepota kad te ruke zabole, bar dok ne pocnete izlaziti.....

(odgovor članu Lejla Ka)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: Koljevka za bebe
6.9.2011 22:21:10   
BBubica
na PIKu imas neku besiku za bebe,nova, pise da je rucni rad i kosta 150 KM. pogledaj u kategoriji bebe - kreveti

ja sam inace protiv nosanja i ljuljanja beba pred spavanje ( i mimo toga)

ali svako od nas zna sta je najbolje za njegovo dijete
user posted image

(odgovor članu bambi7)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: Koljevka za bebe
11.9.2011 19:35:18   
delfin
Đenifer, i mi mi imamo tu kolijevku na točkiće kuoili u Amku na Mojmilo oko 150 KM, sa prvom bebom malo koristili, ali evo druga od rođenja spava u noj, jer mi je puno 2 krevetca po sobi,a a lako mogu da je vozam iz sobe u dnevnu, stim d asam joj naručila kao neki madrac u Nobilu, nadmadrac vidsin eoko 5 cm. A ljuljanje sma zakočila, ako nebud eprijeke potrebe nemislim je ljuljati.

_____________________________

16.05.2010 Napokon je stigla naša najveća sreća- mamino sunce :)
19.08.2011 stigla je i mamina princeza :)

(odgovor članu BBubica)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: Koljevka za bebe
11.9.2011 23:17:46   
chantal
I ja mislim da su kolijevke/korpe čisto bacanje para,lijepe jesu,ali beba u njoj može spavati samo prva 2-3 mj,i onda si opet na istom...a opet svako zna šta će i kako će.

(odgovor članu delfin)
Neposredna veza do poruke: 14
Stranica:   [1]
Stranica: [1]
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *