RE: Pouzdanost testova za trudnocu? (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Želimo novog člana



Poruka


Anoniman -> RE: Pouzdanost testova za trudnocu? (13.1.2014 13:33:29)

Dali test za trudnocu moze biti lazno pozitivan?




Merylin -> RE: Pouzdanost testova za trudnocu? (13.1.2014 13:50:22)

Može, naravno. Zavisi koji si test uzela, koliko dugo si čekala na očitavanje rezultata... Ako sumnjaš, najbolje da ponoviš test sa nekim drugim testom [sm=smiley1.gif]
Sretno!!




Lejla Ka -> RE: Pouzdanost testova za trudnocu? (13.1.2014 14:03:19)


IZVORNA PORUKA: Anoniman

Dali test za trudnocu moze biti lazno pozitivan?


Lažno pozitivan teško, osim ako si uzimala neke lijekove koji se koriste u terapiji kod pokušaja medicinski potpomognute oplodnje. Ako test osjeti da u urinu ima betaHcG trudnoća je najvjerovatnije realna.




msky -> RE: Pouzdanost testova za trudnocu? (3.3.2014 16:47:53)

Ja se nadam da ne moze.. meni danas kasni 14 dana. 7.dan kašnjenja napravila sam test koji je nakon par sekundi pokazao jako vidljive [sm=modricrtici.gif] . Sutra idem na pregled, i nadam se da nije lazno pozitivan.. [sm=smiley36.gif]
IZVORNA PORUKA: Anoniman

Dali test za trudnocu moze biti lazno pozitivan?





Andy_Bec23 -> RE: Pouzdanost testova za trudnocu? (3.3.2014 17:20:40)



cestitam na trudnoci[sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]

Nemoze bit lazno pozitivan ukoliko nisi terapiju uzimala :-)




msky -> RE: Pouzdanost testova za trudnocu? (3.3.2014 17:47:17)

Hvala!! [sm=bravo.gif] duuugo čekane [sm=modricrtici.gif] nadam se da ce se sutra vec vidjeti neka mrvica [sm=smiley36.gif]




Andy_Bec23 -> RE: Pouzdanost testova za trudnocu? (4.3.2014 17:47:09)


IZVORNA PORUKA: msky

Hvala!! [sm=bravo.gif] duuugo čekane [sm=modricrtici.gif] nadam se da ce se sutra vec vidjeti neka mrvica [sm=smiley36.gif]

test koji je nakon par sekundi pokazao jako vidljive


14 dan kasnjenja je 6 nedelja trudnoce ulazak u 7trebala bi se vidit mrvica i srculence, ocekujemo [sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif][sm=bravo.gif]




Nova mlada -> RE: Pouzdanost testova za trudnoću? (27.5.2014 14:47:58)

Pozdrav svima! Trenutno sam malo zbunjena. Inače menustracija mi nije redovna mislim ne dobijam na isti datum al dobijem svaki mjesec, i razlika izmedju men. bude mi nekih 30 dana. SAD mi je već 53 dana i malo sam zabrinuta. Imam ponekad vrtoglavicu, malu mučninu i bol u ledjima. Uradila sam test al bio je negativan. Jel' neka bila u sličnoj situaciji.




helenaa.. -> RE: Pouzdanost testova za trudnoću? (2.6.2016 20:02:10)

Cao svima.
Moja menga je redovna. Nikada se nije desilo da kasni.
Medjutim,ovoga puta se to desilo.
Kasni mi vec 6 dana,radila sam posle podne test babyrapid,ali je pokazao negativan. Treba navesti da mi se nije mokrilo i da sam nekako natjerala sebe jedva da mokrim i to veoma malo.
Interesuje me da li treba test uraditi ujutru,uzorak prvi urin i da li treba da sacekam jos koji dan?
Negdje sam citala da treba sacekati kao da menga kasni 10 dana. Da li moze da pokaze pogresno?
Javlja mi se mucnina,vrtoglavia ako naglo ustanem i malo cesce mokrim.
Nemam nikakvih simptoma kao kad treba da stigne divna menstr. [sm=zmeden.gif]
[sm=zmeden.gif]




Stranica: <<   < Prethodna stranica  1 2 3 [4]