Bol u stomaku nakon seksualnog odnosa! (Puna verzija)

Forum >> [Partnerstvo] >> Seksualnost



Poruka


sofija_ -> Bol u stomaku nakon seksualnog odnosa! (13.9.2011 19:09:34)

Proteklu noc sam imala seksualni odnos koji nije bio bolan (doduse vrlo malo,ali doza koju mogu podnjeti) i nimalo nije bio drugaciji nego inace. Medjutim nakon sat vremena poceo je uzasno da me boli donji trbuh i imam grceve. Ne mogu da se uspravim,tesko hodam uopste... Kad mokrim primjetila sam blijede tragove krvi,medjutim maloprije mi se pojavio i krvavi iscjedak. Inace imam relativno ceste probleme sa jajnicima i jako bolne menstruacije. Trenutno sam u periodu ovulacije. Zanima me moze li ovo ikako proci bez posjeta ginekologu i sta da radim da me brze prodje? Hvala




Bigica -> RE: pitanjce... (13.9.2011 21:14:46)

 moze biti da si imala cistu pa je pukla. najbolje je da se javis svom ginekologu i ne razmisljas sta je u pitanju.




Niina -> RE: Bol u stomaku nakon seksualnog odnosa! (13.9.2011 22:10:51)

ja da sam na tvom mjestu otisla bih ginekologu, iako mislim da to moze biti ovulatorno krvarenje isprovocirano samo penetracijom.




Mjeseceva Pratilja -> RE: Bol u stomaku nakon seksualnog odnosa! (14.9.2011 1:32:13)

Potpisujem nasu Niinu.
Otidi ginekologu da budes mirna. Bice ok aBd. [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley1.gif[/image]




Stranica: [1]