Krv u oku! (Puna verzija)

Forum >> [Dijete] >> Zgode i nezgode



Poruka


chantal -> Krv u oku! (16.9.2011 15:56:25)

Da li se ikom od vas to desilo i od čega?? Maloprije sam primjetila kod moje djevojčice u desnom oku krv,ali ispod oka da tako kažem,znači ispod onog bijelog/prozirnog sloja,veličine ko zrno kafe,otprilike,baš crvena fleka...zvala sam muža da dođe,jer nemam auta,odvedoh je dr. jer sam se baš prepala...jojjj,da li iko zna šta bi to moglo biti???
Sinoć se udarila od ivicu vrata,baš jako,čelom,desnom stranom,kontam da nije od toga,ali krv se tek sad pojavila




jasmin -> RE: Krv u oku! (16.9.2011 16:13:50)

Draga,s okom se nije igrati,ja bih isla doktoru.Mozda nije apsolutno ista opasno,ali bitno je da se smiris.




sheri -> RE: Krv u oku! (16.9.2011 16:17:21)

vjerovatno je neki kapilacic pukao. ali, svakako idite doktoru! sretno!




Anoniman -> RE: Krv u oku! (16.9.2011 16:36:48)

IZVORNA PORUKA: sheri

vjerovatno je neki kapilacic pukao. ali, svakako idite doktoru! sretno!


Moze biti kapilarcic , ali savjetujem da se posavjetujes sa ocnim ljekarom, ipak oci su oci i lako dolaziz do upala , pa bolje sprijeciti nego lijeciti




leona81 -> RE: Krv u oku! (16.9.2011 17:21:38)

kapilar garant, meni je pukao sam od sebe kad sam bila mala i dan danas stoji kao mrlja u oku.




chantal -> RE: Krv u oku! (16.9.2011 18:58:37)

Bili smo kod pedijatra,ma ništa,pogledao,malo se smrknuo i dao nam uputnicu da ujutru idemo očnom,ali makar sam se malo smirila,valjda da je nešto opasno ne bi nas tako poslao kući [image]http://www.ringeraja.ba/forum/smileys/smiley13.gif[/image]  Rekao je samo da ćemo sutra vidjeti šta je tačno u pitanju...




koka i po -> RE: Krv u oku! (16.9.2011 19:32:44)

bilo kod mog S.
samo u manjoj mjeri.teta dala kapi i nestalo




rose -> RE: Krv u oku! (17.11.2011 19:44:23)

ja se vratila s puta danas i vidim maloj crveno ispod oka i ogrebotina...mm kaze da je jutros povukla na sebe nocnu lampu (medo koji svira i svijetliu) ...poteska je inace a ne mogu zamisliti koliko je dobila na tezini pri padu...pro padu se zaglavila na rub krevetica ali ju je i udarila jer je ona stajala i povukla na sebe...e sad cini mi se da na donjem dijelu beonjaace vidim kao da su malo popucali kapilari...inace je imala puknute kapilare pri rodjenju i to je proslo nakon nekog vremena...ovo je sada mrezasto i tacno se vidi da je od udarca...ne znam imate li kakve savjete...da li je voditi doktoru ili ce proci kao bilo koja druga modrica?




Stranica: [1]