|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: <<   < Prethodna stranica  342 343 [344] 345 346   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   RE: Mršajmo zajedno !
1.2.2018 9:34:03   
vedada
i ja sam tu. trudim se, al slabo ide, smanjila sam hranu i slatko, al jos uvijek ni priblizno koliko bih trebala. Ja pijem kafu, tog se ne odricem nikako.

_____________________________

A 2012
E .2015

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 8576
   RE: Mršajmo zajedno !
1.2.2018 13:23:39   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR

Jutroooooo
Ja se dobro drzim (jos uvijek pojedem slatko s vremena na vrijeme) ali nije to nista strasno i nista sto umanjuje moju namjeru.
Pijem puno vode, ujutru limunada.
Dosla na posao,zavucem ruku u ladicu kad jos jedan ness. Nekako mi zao to mi je ujutru vrijeme za mene ja i onako slabo pijem kafe, ako ne idem vani ili niko ne dodje ja je u danu ni ne popijem.
Sta mi je bolje da izbacim skroz ili da uzmem onu crnu u kesicama...ili na caj da se prestelim. Falice mi nekako taj jutarnji ritual kafe na miru uz prelistavanje poste na poslu.


bila je ona neka kafa u DM u vrećicama kao čaj...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 8577
   RE: Mršajmo zajedno !
1.2.2018 13:25:21   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: vedada

i ja sam tu. trudim se, al slabo ide, smanjila sam hranu i slatko, al jos uvijek ni priblizno koliko bih trebala. Ja pijem kafu, tog se ne odricem nikako.

svako smanjenje nečeg što je nepotrebno je ok... korak po korak... izbacuj nešto što ti ne treba a možeš bez problema bez njega...ili idi tempi 1 na 1 jedan dan strgi režim a drui dan blaži režim dijete

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu vedada)
Neposredna veza do poruke: 8578
   RE: Mršajmo zajedno !
1.2.2018 14:42:48   
canim
Ja kafu u dijetama uvijek normalno konzumiram, nikad nisam imala problema, s tim da uglavnom pijem samo po jednu kafu ujutro ili do podne, navece samo ako odemo negdje ili neko dodje. Pijem je sa kockom secera, nekad imam crnu kocku al ako nemam uzmem i bijelu.
Ujutro je metabolizam najbrzi tako da ne vjerujem da kafa moze stvoriti neki problem.
Al recimo ako imas neka 2-3kg viska i bas zuris da smrsas, onda mozes razmisljati o kafi dublje sve do tad se tezina moze regulisati hranom i vodom.

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8579
   RE: Mršajmo zajedno !
1.2.2018 15:32:37   
LieToMe RR
Pijem ness ujutru (3u1), kafu inace rijetko i pijem, naposlu nikad, jedino ako izadjem negdje ali onda pijem bez secera.
Vikendom znam popiti 3-4 kafe (mama, sveki, raja...) ali to su sve bosanske bez secera (iskljucivo tako ipijem crnu kafu).

Ovog nesa mi se zao odreci iako znam da je poprilicno "nezdrav".

Nemam nesto puno za skinuti (vecina ljudi se sokira kad kazem da imam visak) ali imam u osnosu na neku kilazu od prije 10-15 godina. Mada sam zadovoljna, kile od obje trudnoce su otisle, cak sam i 3 kg u minusu u odnosu na startnu ali da mi se spustiti ovih 5-6 kg eto bilo bi mi nesto user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8580
   RE: Mršajmo zajedno !
1.2.2018 15:52:56   
canim
Pogledaj koliko kalorija ima, jer ima tih instant kafi raznih, uzmes neku koja nema puno kalorija.

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 8581
   RE: Mršajmo zajedno !
1.2.2018 16:42:26   
M.A.M.
Evo i mene da se tuspasim,za 7 dana je vaganje tada ce biti mjesec dana kako sam pocela sa dijetomuser posted image

LTM ja sam se skroz odrekla nesice,rekose mi da je sami secer a pila sam je gluho bilo i po 3 dnevno...ujutru samo popijem bosansku bez secera

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu canim)
Neposredna veza do poruke: 8582
   RE: Mršajmo zajedno !
1.2.2018 17:00:02   
eminaja
pozz raja evo ove sto stalno govori da joj je mrsat ali ne miče user posted image
nego ovih mjesec dana sam dobra 1.5-2 u minusu ali me sad zeza sto treba user posted image doci pa sam se napuhala i plus me depra jucer uhvatila pa sam odlucila jednu tortu napravit user posted image user posted image uglavnom ja u plusu 1.5 sad da li je do pms ili ne ne znam ali aBd sljedece sedmice cu se uozbiljit obecajem user posted image

_____________________________

15.04.2015 Braco (M)

25.10.2016 Seka (M)

Prije 3 godine nisam imala nista,a sada imam SVE!!! ?? ????

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 8583
   RE: Mršajmo zajedno !
1.2.2018 17:36:07   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Evo i mene da se tuspasim,za 7 dana je vaganje tada ce biti mjesec dana kako sam pocela sa dijetomuser posted image

LTM ja sam se skroz odrekla nesice,rekose mi da je sami secer a pila sam je gluho bilo i po 3 dnevno...ujutru samo popijem bosansku bez secera

Ma nikad ja tu ness ne pijem vise od jedne eventualno 2 dnevno i ta druga bude navece ako neko dodje pa nece kafu nego eto ness. Kontam je izbaciti skroz. Mozda da probam sa onom crnom instant, sto se samo prelije vrucom vodom. A iskreno nisam ja neki ljubitelj kafe user posted image user posted image mogu 4 dnevno a mogu i danima da ne pijem. Ja samo bez vode ne mogu.
Btw ona aplikacija pravo dobra user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 8584
   RE: Mršajmo zajedno !
1.2.2018 18:30:29   
Visnja RR
oooj nestade mi post user posted image

uglavnom pijem ness 2 u 1 ..sladim stevijom
ponekad kupujem tu u DM...fotkam je kad kupim...

sutra mi je pune tri sedmice ove ishrane ...
doručkovala omlet s paradajzom sirom i rukolom s trokutićem dukan hljeba...i malo nemasnog jogurta najčešće ona sensija.
ručak: teleći medaljoni s roštiljske tave i dinstani šampinjoni...
slatko mi jos ne pada na pamet...
nisam se vagala jer mi je ovo dugotrajan režim i neće biti neki poak..osim što onako malo vidim po farmerkama ....

suma sumarum ... dobro je .... nisam nikad gladna

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 8585
   RE: Mršajmo zajedno !
3.2.2018 19:46:17   
M.A.M.

IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Evo i mene da se tuspasim,za 7 dana je vaganje tada ce biti mjesec dana kako sam pocela sa dijetomuser posted image

LTM ja sam se skroz odrekla nesice,rekose mi da je sami secer a pila sam je gluho bilo i po 3 dnevno...ujutru samo popijem bosansku bez secera

Ma nikad ja tu ness ne pijem vise od jedne eventualno 2 dnevno i ta druga bude navece ako neko dodje pa nece kafu nego eto ness. Kontam je izbaciti skroz. Mozda da probam sa onom crnom instant, sto se samo prelije vrucom vodom. A iskreno nisam ja neki ljubitelj kafe user posted image user posted image mogu 4 dnevno a mogu i danima da ne pijem. Ja samo bez vode ne mogu.
Btw ona aplikacija pravo dobra user posted image


Za lece ili sta ?user posted image

Imas onu black and easy samo zalijes vrelom vodom meni je pravo ukusna

_____________________________

10.08.2015

03.08.2017

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 8586
   RE: Mršajmo zajedno !
5.2.2018 8:11:29   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: M.A.M.


IZVORNA PORUKA: LieToMe RR


IZVORNA PORUKA: M.A.M.

Evo i mene da se tuspasim,za 7 dana je vaganje tada ce biti mjesec dana kako sam pocela sa dijetomuser posted image

LTM ja sam se skroz odrekla nesice,rekose mi da je sami secer a pila sam je gluho bilo i po 3 dnevno...ujutru samo popijem bosansku bez secera

Ma nikad ja tu ness ne pijem vise od jedne eventualno 2 dnevno i ta druga bude navece ako neko dodje pa nece kafu nego eto ness. Kontam je izbaciti skroz. Mozda da probam sa onom crnom instant, sto se samo prelije vrucom vodom. A iskreno nisam ja neki ljubitelj kafe user posted image user posted image mogu 4 dnevno a mogu i danima da ne pijem. Ja samo bez vode ne mogu.
Btw ona aplikacija pravo dobra user posted image


Za lece ili sta ?user posted image

Imas onu black and easy samo zalijes vrelom vodom meni je pravo ukusna

Za vodu user posted image sracuna ti koliko bi trebala optimalno vode da popijes u toku dana, uneses kad ustajes i u koliko legnes, uneses tezinu...izbaci ti koliko vode dnevno trebas da popijes i plus ti alarm svako malo da te podsjeti da popijes vode user posted image

Cula sam za black and easy, nisam je pila pa cu uzeti kesicu dvije cisto da probam a kontam se presteliti na 2u1, cisto eto da bar neku kafu ujutru popijem, mada eto nije pod moranje.

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu M.A.M.)
Neposredna veza do poruke: 8587
   RE: Mršajmo zajedno !
5.2.2018 13:42:31   
Daliyah92
Da se i ja malo javim. Tu sam, citam vas redovno. Ne volim pisati sa moba pa zato se slabo javim. A vala nemam sta ni prijavljivati. Izgubila bila kilu i vratila.
Bas bezveze. Nesto ponovo razmisljam o dukan dijeti (prije sam par puta razmisljala user posted image ) Haman sam se odlucila za nju. Jos cu malo iscitati.
Nije mi problem prva faza vec druga jer malo je povrca kojeg volim, a jos krompir zabanjen. Cini mi se da bih na tanjiru samo imala neko meso i salatu user posted image


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu LieToMe RR)
Neposredna veza do poruke: 8588
   RE: Mršajmo zajedno !
5.2.2018 14:43:45   
Daliyah92
Jos sam htjela napisati za nescafe, nisam znala za taj 2u1, je li on nema secera? Onaj 3u1 je pun secera, nisam znala dok nisam ocima vidjela secer dole. Znala sam da ima ali ne toliko.
Doduse nije ovo nescafe ali je slican, isto je 3u1. Jos sam ja promijesala i na kraju vidim na dnu ko velika kasika secera. Nisam to ranije primjecivala. A ja kao secer ne korisitim, samo steviju user posted image

< Poruku je uredio Daliyah92 -- 5.2.2018 14:44:47 >


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8589
   RE: Mršajmo zajedno !
5.2.2018 16:46:21   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Da se i ja malo javim. Tu sam, citam vas redovno. Ne volim pisati sa moba pa zato se slabo javim. A vala nemam sta ni prijavljivati. Izgubila bila kilu i vratila.
Bas bezveze. Nesto ponovo razmisljam o dukan dijeti (prije sam par puta razmisljala user posted image ) Haman sam se odlucila za nju. Jos cu malo iscitati.
Nije mi problem prva faza vec druga jer malo je povrca kojeg volim, a jos krompir zabanjen. Cini mi se da bih na tanjiru samo imala neko meso i salatu user posted image



ja sam evo 23 dana na Dukanu user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8590
   RE: Mršajmo zajedno !
5.2.2018 16:47:22   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Jos sam htjela napisati za nescafe, nisam znala za taj 2u1, je li on nema secera? Onaj 3u1 je pun secera, nisam znala dok nisam ocima vidjela secer dole. Znala sam da ima ali ne toliko.
Doduse nije ovo nescafe ali je slican, isto je 3u1. Jos sam ja promijesala i na kraju vidim na dnu ko velika kasika secera. Nisam to ranije primjecivala. A ja kao secer ne korisitim, samo steviju user posted image


ja 2 u 1 zaslađujem stevijom u bobicama

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8591
   RE: Mršajmo zajedno !
6.2.2018 9:36:59   
Visnja RR
preko vikenda sam zgriješila

u subotu pojela sladoled
u nedjelju komad čokoladne torte... bila na jednom rođendanu i bilo mi neugodno odbiti...al eto nisam cijeli ...samo kremastu sredinu user posted image

od juče opet režim bez zahebancije...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8592
   RE: Mršajmo zajedno !
6.2.2018 10:07:08   
LieToMe RR

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

preko vikenda sam zgriješila

u subotu pojela sladoled
u nedjelju komad čokoladne torte... bila na jednom rođendanu i bilo mi neugodno odbiti...al eto nisam cijeli ...samo kremastu sredinu user posted image

od juče opet režim bez zahebancije...

user posted image user posted image
ista sam, i ja sam u petak komad torte, vikend sam se dobro drzala sve do sinoc, pravila djeci krokete, pa malo mi bilo sto sam pojela koji onako nego sam uzela teglu nutele user posted image ne smijem dalje ni pisati user posted image
al drzim se, smanjila sam slatko generalno...sad ceproljece, sad ce moja faza go green user posted image

_____________________________

...od nakita je nosila jedino oči!
Leona 2.1.2013. Mamina slika i prilika
Nora 24.8.2015. Voli tata svoju Noru najvise na svijetu!

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8593
   RE: Mršajmo zajedno !
7.2.2018 7:22:27   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Da se i ja malo javim. Tu sam, citam vas redovno. Ne volim pisati sa moba pa zato se slabo javim. A vala nemam sta ni prijavljivati. Izgubila bila kilu i vratila.
Bas bezveze. Nesto ponovo razmisljam o dukan dijeti (prije sam par puta razmisljala user posted image ) Haman sam se odlucila za nju. Jos cu malo iscitati.
Nije mi problem prva faza vec druga jer malo je povrca kojeg volim, a jos krompir zabanjen. Cini mi se da bih na tanjiru samo imala neko meso i salatu user posted image



ja sam evo 23 dana na Dukanu user posted image


A ja sam mislila da ti imas svoj neki rezim ishrane. Ja sam juce kao pocela, trudila sam se da idem po pravilima. Ocekivala sam danas minus a vaga pokazuje pola kg vise.. mislim da vaga nije uredu user posted image jer i u odjeci mi je isto pokazala. Juce nisam bila gladna, a danas vec jesam user posted image Ne mogu naci zobene mekinje da napravim kruh, pa ako ne nadjem pravit cu od pahuljica. Sta cu, bolje nego bijeli kruh user posted image


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8594
   RE: Mršajmo zajedno !
7.2.2018 7:58:54   
Visnja RR

IZVORNA PORUKA: Daliyah92


IZVORNA PORUKA: Visnja RR


IZVORNA PORUKA: Daliyah92

Da se i ja malo javim. Tu sam, citam vas redovno. Ne volim pisati sa moba pa zato se slabo javim. A vala nemam sta ni prijavljivati. Izgubila bila kilu i vratila.
Bas bezveze. Nesto ponovo razmisljam o dukan dijeti (prije sam par puta razmisljala user posted image ) Haman sam se odlucila za nju. Jos cu malo iscitati.
Nije mi problem prva faza vec druga jer malo je povrca kojeg volim, a jos krompir zabanjen. Cini mi se da bih na tanjiru samo imala neko meso i salatu user posted image



ja sam evo 23 dana na Dukanu user posted image


A ja sam mislila da ti imas svoj neki rezim ishrane. Ja sam juce kao pocela, trudila sam se da idem po pravilima. Ocekivala sam danas minus a vaga pokazuje pola kg vise.. mislim da vaga nije uredu user posted image jer i u odjeci mi je isto pokazala. Juce nisam bila gladna, a danas vec jesam user posted image Ne mogu naci zobene mekinje da napravim kruh, pa ako ne nadjem pravit cu od pahuljica. Sta cu, bolje nego bijeli kruh user posted image



imaš u konzumu zobene klice...a sigurno zobene mekinjeimaš u Bademu

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8595
   RE: Mršajmo zajedno !
7.2.2018 7:59:47   
Visnja RR
uh nisi u SA user posted image

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8596
   RE: Mršajmo zajedno !
7.2.2018 8:01:43   
Visnja RR
i nemoj se vagati da te ne demorališe vaga
meni će prkosutra 4 sedmice Dukana i nisam se vagala nikako...niti znam koliko sam imala niti koliko sad imam ..
al realno mislim da sam izgubila neka 2 kg
al osjetim pomak po farmerkama što mi je najvažnije

koliko dana ti traje atak faza? a koliko 2. faza?

< Poruku je uredio Visnja RR -- 7.2.2018 8:03:45 >


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8597
   RE: Mršajmo zajedno !
7.2.2018 8:15:41   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

i nemoj se vagati da te ne demorališe vaga
meni će prkosutra 4 sedmice Dukana i nisam se vagala nikako...niti znam koliko sam imala niti koliko sad imam ..
al realno mislim da sam izgubila neka 2 kg
al osjetim pomak po farmerkama što mi je najvažnije

koliko dana ti traje atak faza? a koliko 2. faza?


Pa nisam sigurna koliko cu izdrzati prvu fazu, ali ako uspijem bit ce to 7-10 dana. Do one najidealnije tezine user posted image trebam izgubiti oko 12-13kg.


_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8598
   RE: Mršajmo zajedno !
7.2.2018 8:17:24   
Daliyah92

IZVORNA PORUKA: Visnja RR

uh nisi u SA user posted image


user posted image Muz trazio sinoc, ma ne znaju ni sta je to user posted image Kad se ovdje to ne koristi bas.

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 8599
   RE: Mršajmo zajedno !
7.2.2018 8:24:10   
Daliyah92
A Visnja, kad najkasnije jedes navece? Koliko sati prije spavanja? I sta veceras?
Ja mislim da sam ipak pogrijesila sto sam kasno jela tunu i dva komada salame user posted image , i malo pudinga (od gustina, kakaoa i stevije).

_____________________________

"Dijete uvijek može odraslog naučiti trima stvarima: da bude veseo bez razloga, da bude uvijek nečim zabavljen i da se zna svom snagom zauzeti za ono što želi."

A 16.6.2012. :)
D 14.5.2016. :)

(odgovor članu Daliyah92)
Neposredna veza do poruke: 8600
Stranica:   <<   < Prethodna stranica  342 343 [344] 345 346   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: <<   < Prethodna stranica  342 343 [344] 345 346   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Trudnoća.
пеперутка16

Koji dio trudnoće vam se najviše dopao ili najlakši?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *