RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost (Puna verzija)

Forum >> [Zatrudnjivanje] >> Problemi sa zatrudnjivanjem



Poruka


malena27 RR -> RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost (11.7.2016 15:25:19)


IZVORNA PORUKA: hope1207

Pozdrav svima.Nova sam na forumu. I prvi put na nekom forumu. Željela bih čuti da li neko ima iskustva sa Fertil plus preparatom.Moj muž ga je počeo piti,pa me interesuje da li je neko završio th i da li je dalo rezultata?[sm=zmeden2.gif]






Nada77 -> RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost (12.7.2016 16:21:00)

Moj muž koji ima azoo, pio je prije zadnjeg postupka jako dugo (cca 6 mjeseci) Fertilsan M (amitamin), koji je po nekim testovima najbolji trenutno što se nudi.
U jednom periodu nestalo nam toga, a kako se ne može nabaviti ovdje nego samo u EU, uzeli smo kao zamjenu Fertil plus, da ne bi prestajali.
Usporedila sam sadržaj i nije toliko različit od ovog prvog.

Ne znam koliko je imao efekta jer nismo mogli usporediti spermiogram prije i poslije, ali smo to uzeli vodeci se logikom "hajde neka se bar oni koji se stvaraju "unutra" nahrane kako treba" :) [sm=smiley36.gif]




hope1207 -> RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost (18.8.2016 16:48:51)

MM upravo završava drugi mjesec pijenja,rekli su nam tri mjeseca pa kontrola,ja se nadam da ce biti poboljšanja.




hope1207 -> RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost (1.11.2016 17:13:23)

MM je pio fertil plus 3mj i rezulatti su odlični. Sa 25% na 60% pokretnih. Dr nam je rekao da možemo pokušavati prirodnim putem a do tada je u obzir dolazila samo vještačka oplodnja.Sada nastavlja piti još tri mjeseca do idućeg nalaza.




Hairstajl -> RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost (14.1.2017 11:46:40)

Zdravo nova sam ovdje pa me zanima dali neko ima iskustva koji su biljni preparati dobri za muski sterilitet .ustvari nije dokazano da je sterilitet ali godinu dana pokusavamo i nista ja sam sve nalaze uradila i doktorica kaze da je sve u redu




Galicia -> RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost (14.1.2017 15:24:40)

Ne trebas lijeciti nesto sto nije "bolesno".
Koje nalaze ste obadvoje radili?




Hairstajl -> RE: Što bi muškarci trebali piti za plodnost (14.1.2017 15:28:45)

Ja sam uradila sve od papatesta pregleda ultrazvuka vaginalnog i hormone i sve je uredu .jedan mjesec dana sam imala eserihiju ali sam je uspijesno sanirala sad je nalaz uredan i doktorica mi je rekla da sam je mogla dobiti od supruga iz sperme pa me zanima cime se moze lijeciti sada on jer nevoli ici doktoru




Stranica: <<   < Prethodna stranica  5 6 7 8 [9]