|      
Želiš da odustaneš od takmičenja?
Prije nego potvrdiš svoju odluku, upoznaj se s detaljima.
Ukoliko potvrdiš odustajanje, na tvoj računar ćemo automatski ubaciti cookie, koji će nam omogućiti da te tokom takmičenja (23.04.-27.04.2018) prilikom dolaska na portal prepoznajemo i omogućimo ti nesmetano korišćenje portala, bez prikazivanja ikona Ringerajinog sponzora, odnosno kontrole uz desni rub ekrana.

Istovremeno, oduzećemo ti sve prikupljene bodove, čime se na žalost gubi pravo za osvajanje nagrade.

Da li još uvjek želiš da odustaneš od nagrade?
Ringeraja.ba koristi "kolačiće" za pružanje boljeg korisničkog iskustva, praćenje posjećenosti i prikaz oglasa. Postavke prihvata kolačića podesite u vašem internet pregledniku.
Nastavkom korištenja smatra se da se slažete s korištenjem kolačića u navedene svrhe. Za nastavak kliknite "U redu".   Saznajte više!
Korisnici na ovoj temi: niko
  Odštampaj
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Korisnik
Poruka << Starija tema   Novija tema >>
   Prodavnice odjeće za bebe u Sarajevu
7.9.2008 16:08:29   
shvrco
mame i tate ... znate li gdje se moze u Sarajevu kupiti fina pamucna odjeca za bebe po prihvatljivim cijenama? ... meni se svidjaju stvarcice iz Chicco-a, ali su preskupi, kad svratim do Mercatora naletim nekad na nesto sto mi se svidja, ali cesto i tu bude prilicno skupo  ... trenutno razmisljam o kupovini vrece za spavanje za mog sedmogodisnjeg sina, jer se non-stop otkriva ... i dekice mi ne pomazu ...

< Poruku je uredio Hanady RR -- 3.6.2010 21:32:13 >
Revisions: 1 | Neposredna veza do poruke: 1
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
7.9.2008 16:27:18   
Anoniman
pa jel ti pitas za odjecu za bebe il za dijete??
jer spominjes sina od 7 god user posted image

(odgovor članu shvrco)
  Neposredna veza do poruke: 2
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
7.9.2008 20:25:32   
Adana
user posted image
Probaj u Hipermarketu Amko u Olimpijskom, i u Bagateli i Atel F. bilo gdje... A nije na odmet otici i na pijace....

_____________________________

Naša ljubav Asja je došla 17.07.2008.g :-)

The best thing to spend on your children is TIME...

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 3
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
7.9.2008 22:25:59   
aazra
Azel France, Turbo Limac, pijace kao sto kaze Adana...Bas ima izbor...

(odgovor članu Adana)
Neposredna veza do poruke: 4
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
8.9.2008 9:36:02   
mamina cura
IZVORNA PORUKA: shvrco

trenutno razmisljam o kupovini vrece za spavanje za mog sedmogodisnjeg sina, jer se non-stop otkriva ...

E to nisam nigdje vidjelauser posted image  Probaj sa kamperskom opremomuser posted image

_____________________________

Timur 20.03.2004.
Hena 30.12.2007.

koristimo platnene pelene
za zdravije odrastanje

(odgovor članu shvrco)
Neposredna veza do poruke: 5
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
8.9.2008 9:39:50   
idana_85
velikih vreca za spavanje ima u hipermarketu na mojmilu

_____________________________

R, 08.10.2008....
A, 25.02.2014.


(odgovor članu mamina cura)
Neposredna veza do poruke: 6
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
8.9.2008 12:28:56   
Gigana
Ja sam dosta stvari kupila baš u ovom hipermarketu na Mojmilu (u prizemlju) i stvarno imaju super izbor, a i domaća je proizvodnja. 
Kupovala sam dosta i u Kiseljaku (preko puta Škore), a vreću sam našla u prodavnici Zond na Ilidži (ovi prodaju tepihe, ali na spratu imaju posteljine i još puno toga). 

(odgovor članu idana_85)
Neposredna veza do poruke: 7
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
8.9.2008 22:04:58   
akica b
Ja sam za Turbolimac..do sad se pokazao najpovoljnijim i najkvalitetnijim

_____________________________


Volim negativne komentare jer me tjeraju da budem bolja!

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 8
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
20.5.2009 22:37:57   
Visnja RR
IZVORNA PORUKA: dadada

Ja inace zaobilazim chicco u velikom luku jer se svaki put razbolim. Za mene oni imaju savrsen design...ma sve...danas sam ipak uslauser posted image i naravno razboljela se...eto pa vi mame koje imate koju marku viska ima snizenje zimske( tj. one malo toplije) garderobe i to onako nimalo beznacajno...ima preslatkih stvarcica za male curice, ja i mama gledale za moju sestricnu/unuku...haljinica, suknjica, majice...ma svasta nesto...


IZVORNA PORUKA: aazra

Draga Dadada,

Vjerujem da si se razbolila ali ne tuguj ja imam dvije trenerkice koje je moj Bilal dobio od tetke i preslatke su a imale smo i dva bodica koja smo prerasli, i skafander koji je ekstra kvalitetan i mekan. I trenerkice su slatke ali vjeruj mi imas u Sa toliko radnji gdje isto ima lijepih stvari i dovoljno je samo da udjes u neku od njih i zaboravis na chicco. Ja recimo odem u chicco u Merkatoru neke mi stvari zapadnu za oko ali ih zaboravim kada udjem u Merkator kakvih sve tamo stvari ima jos posebno dobar izbor za djecake sto je inace rijetkost.
I tako zaboravim na chiccouser posted image


IZVORNA PORUKA: jasmina_mm

Ja imam dobar dio odjece chicco i mogu ti reci da je meni licno puno draza marka H&M. mom sinu nekako najbolje ta odjeca odgovara


IZVORNA PORUKA: NANICA

Ma joj, zenice drage, nije bitno koja je marka. Najbitnije je da je pamuk fin za njihovu malenu kozicu, da ih nista ne iritirauser posted image user posted image . Ja licno, da budem iskkrena imam (kod oboje djece) i H&M, Bennetton (valjda se ovako piseuser posted image ), nesto mi moji iz Svedske slali Friends, ali i no name pamuka, zatim, dosta sam kupovala malenoj u Azel France-u njihov pamuk je extra. Neke unisex stvarcice su dospjele i za malenog sada nakon 5 godina.


IZVORNA PORUKA: aazra

Bas sam to htjela reci s obzirom da smo i mi isprobali, odjeca im jeste kvalitetna ali ne toliko da tugujes zato sto ne mozes to priustiti svom djetetu. Ima dosta kvalitetnih radnji u Sa a chicco je ipak precjenjenuser posted image
ja isto ne bi kupovala bebi u chiccu da nismo par stvari dobili na poklon.

Osim toga desi se da se nesto npr. malo pokupi kod pranja sto se meni desilo, ili da beba to zaprlja, podere, da ne govorim da preraste za cas!

I zamisli sad das 100KM i vise i desi ti se tako nesto!


IZVORNA PORUKA: veeseelaa

kakav chicco?! oni nisu normalni, ja neznam ko kod njih kupuje, relativno imam dobra primanja al na pamet mi ne pada


_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu akica b)
Neposredna veza do poruke: 9
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
20.5.2009 22:44:28   
Ilhana RR
Ima jedan dobar butik u novom Robotu kod Sibice... neznam kako se zove, pomal je butik ali ima extra odjecu za bebe i dobrog kvaliteta... a cijene su pravo niske za taj kvalitet...

mozda neko od vas zna o kojem butiku pricam ;)

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Visnja RR)
Neposredna veza do poruke: 10
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
20.5.2009 22:58:11   
Visnja RR
60 % stvari za Asju sam kupila u tom butiku... user posted image  ...na drugom spratu...

_____________________________

Asja = duša duše moje :)
03.04.`08

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 11
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
20.5.2009 22:59:26   
veeseelaa
IZVORNA PORUKA: Ilhana

Ima jedan dobar butik u novom Robotu kod Sibice... neznam kako se zove, pomal je butik ali ima extra odjecu za bebe i dobrog kvaliteta... a cijene su pravo niske za taj kvalitet...

mozda neko od vas zna o kojem butiku pricam ;)


koji je ovo Robot? mislite na socijalnom???

_____________________________

Ajša, Ajra, Esma, Zehra

decembar....

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 12
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
20.5.2009 23:02:19   
Ilhana RR
ma ja... zablokirao mi mozak Visnja pa nisam mogla da se sjetim da je to Socijalno hahahah

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu veeseelaa)
Neposredna veza do poruke: 13
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
20.5.2009 23:21:37   
Anoniman
ma joooj znam ja to sve...ali brate, morate priznati, da su im stvari prekraŠne...ja sam ustvari krenula u mercator da mu kupim starke u inter sportu...bile nekad prije dvije godine sada naravno vise nema...i tu ja...ne znam sta mi bi udjoh u chicco a nisam trebala...ali proslo me vecuser posted image   svakako ne bi ni mjesec dana nosio 

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 14
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
20.5.2009 23:23:53   
Ilhana RR
joj i ja sam se u chiccovoj prosle godine upropastila kad sam bila... ali srecom mi bili krajem augusta pa nisam smijela nista kupovati za ljeto hahaha... ja isla najvise radi flasica... tada moja mala htijela samo flasice sa onom velikom pipom, kao sto ima Avent pa morala tu uzeti... a kad sam vidila odjecu, jaoooooooo.....

_____________________________

~~~ Living the dream ~~~

* Lamija 6 maj 2008
* Vedad 20 decembar 2014

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 15
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
21.5.2009 9:08:59   
Anoniman
uh chicco je skup pravo ali je i kvalitetan. Što se tiče chicca ja sam tu kupila skafander i hodalicu,i daidža Asji kupio AS,rado bih ja kupila štagod od odjeće al vala je preskupo u benetonu je vala jeftinije nego u chiccu tako da u chicco i ne ulazim user posted image  meni je dainica u Americi pa ona Asji redovno kupuje odjeću i obuću i šalje,sad joj je za ljeto poslala tonu garderobice tako da stvarno nemam potrebe da kupujem,al 90% Asjine garderobice ja kupujem u turbo limaču.

(odgovor članu Ilhana RR)
  Neposredna veza do poruke: 16
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
21.5.2009 9:10:11   
emma.L
Chiccova odjeća je i predivna i dosta kvalitetna, ali ne znam koliko se isplati ako nema još beba iza da je naslijedi. Tako brzo rastu. Ema je dobila par stvari i super su, ali mi joj tamo sigurno ne bi ništa kupili. Igračke su im isto odlične, ali medo s kojim spava je 60 BAM (zanebesalo mi se kad sam vidjela- dobili smo to na babine) user posted image . Kod njih sam kupila kašičice i njihovu dudu imamo, a to i nije skupo.
Atlas na Dobrinji ima finih bodija i majičica pamučnih, a isto tako i ona radnja Next na Dobrinji. Onda je tu Mojmilo i Azel, samo treba uhvatiti dobar trenutak.

_____________________________

Ema, kokola i sreća najveća, 15.10.2008.
Timur, radost mamina, 9.10.2011.

(odgovor članu Ilhana RR)
Neposredna veza do poruke: 17
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
21.5.2009 9:14:08   
Anoniman
Vala emma.L u pravu si,djeca brzo prerastu odjeću,mi smo u Atlasu kupili Asji korpu za iznošenje i torbu,i još nekih stvari i stvarno su kvalitetni al nisu ni oni baš ono jeftini,neki prosjek,u nextu je sva roba pčelica maja i stvarno im je pamuk extra kvalitetan. Ja živim na dobrinji pa sve radnje napamet znam:))))

(odgovor članu emma.L)
  Neposredna veza do poruke: 18
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
21.5.2009 9:28:25   
Nedi
MI smo počeli sa kupovinom odjeće tek oko godine, do tada smo kupovali bodiće (fis), skafander(todor) i jos par stvari da nas zelja mine u TL. A dobili smo....uh....chiccovu robicu novu, sa etiketom jer je ta beba prije nije stigla obući i jos masu stvari obučene samo jednom, i sa druge strane smo dobili isto puno novih stvari uglavnom pristiglih iz Amerike. I tako ni moj Nedi nije stigao sve obući i sad sam od njegove odjeće rasporedila na tri bebe i sve tri imaju dovoljno.  Hvala dragim rodicama, popravile su nam budžet.
Bezveze mi je davati 60km za majičicu a nisam sigurna ni hoće li je obući, važno je da ima kvalitetne cipelice(ciciban ili bambi) i pamučnu udobnu odjeću a koje je marke nije važno(samo da nije kineska). 

_____________________________

24.12.2007.
24.o9.2013.

(odgovor članu emma.L)
Neposredna veza do poruke: 19
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
21.5.2009 10:14:47   
Skvo RR
Mi kupujemo u Orchestri, takodjer MM joj donese svaka 2-3 mjeseca robicu iz H&M...
Bodije kupujem u Robotu-Pcelica Maja...i  u djecijoj radnji u Robotu na Socijalnom.



_____________________________

Sa one strane ideje o dobrim i lošim djelima,
postoji jedno polje. Tamo ćemo se naći

(odgovor članu Nedi)
Neposredna veza do poruke: 20
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
21.5.2009 10:40:59   
škorpija
Možde li mi neko reći gdje u Sarajevi imakupiti jednodjelnih gegica (pamučnih) bez rukava sa kopčanjem između nogu. Tražila sam na više mjesta, ali nigdje ne mogu naći da zadovoljavaju ove uslove, a sad će ljeto i ne trebaju mi one plišane gegice, ja se preznojim kad ih vidim , a mogu misliti kako je bebiuser posted image

_____________________________

Ajdin 22.4.2009. - čojkić :-))))

Alina 20. 2. 2016 - maća :)

(odgovor članu Skvo RR)
Neposredna veza do poruke: 21
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
21.5.2009 10:54:24   
Gigana
IZVORNA PORUKA: škorpija

Možde li mi neko reći gdje u Sarajevi imakupiti jednodjelnih gegica (pamučnih) bez rukava sa kopčanjem između nogu. Tražila sam na više mjesta, ali nigdje ne mogu naći da zadovoljavaju ove uslove, a sad će ljeto i ne trebaju mi one plišane gegice, ja se preznojim kad ih vidim , a mogu misliti kako je bebiuser posted image


probaj u Turbo Limacu, ja sam prosle godine kupovala kod njih.


_____________________________

Vedo 2007.g. i
Esma 2012.g.

(odgovor članu škorpija)
Neposredna veza do poruke: 22
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
21.5.2009 11:29:49   
mamina princeza
gegice probaj traziti uTL i u orcestri sam vidjela neke fine - ja sa trazila veliki broj jel mije to za spavanje - nisu klasicne gegice nego do koljena a gore bez rukava. Al ima i obicnih tanjih gegica sa nogicama. Mozes pogledati u radnjicama po carsiji svugdje sam to vidjala al manji broja meni treba 86:)

Inace najvise volim wenice (ili kako se vec pise) radnju u Robotu na Socijalnom ...ima takva i u BBi al nekako nema toliko stvarcica ko dole ili se meni samo cini:)
Mada cesto kupimo i u orcestri al kad je neko snizenje - samo sto su mi tamo nekako mali brojevi pa uvijek pola dana razmisljam koji broj da kupim.


_____________________________

Moja princeza 04.07.2008
Moj princ 26.02.2012

(odgovor članu Gigana)
Neposredna veza do poruke: 23
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
21.5.2009 15:41:18   
Anoniman
IZVORNA PORUKA: škorpija

Možde li mi neko reći gdje u Sarajevi imakupiti jednodjelnih gegica (pamučnih) bez rukava sa kopčanjem između nogu. Tražila sam na više mjesta, ali nigdje ne mogu naći da zadovoljavaju ove uslove, a sad će ljeto i ne trebaju mi one plišane gegice, ja se preznojim kad ih vidim , a mogu misliti kako je bebiuser posted image


imas u merkuru na otoci "malisa" se radnja zove...drugi sprat...meni tamo ima divnih stvarcica

(odgovor članu škorpija)
  Neposredna veza do poruke: 24
   RE: prodavnice odjeće za bebe u sarajevu
17.6.2009 1:37:46   
slono
Ja stvarno ne znam koji to moras biti snob i megaloman da kupujes robicu za bebu ili malo dijete u chiccu, orchestri ili benetonu.
Dobivao je moj sin i takvu robu, obicno za rođendan,ali da ima kakve razlike u dizajnu ili kvalitetu, osim cijene, od prekrasnih stvarcica koje sam mu kupovala kad se Azel tek otvorio, jedini ducan bio na Dobrinji, pa bi covjek rekao da se to isplati.
A ta robica iz Azela su divne njihove domace markice tipa petit pirat, mini jungle, waki, mini stereo, 5/5, canari baby i dr., a sad je tu i Zara u kojoj imate prekrasne stvari iz njihove kuce i ako neko sumnja u tu robu evo samo jedan primjer. U Lisabonu imate Zaru na svakom cosku i stvari nisu jeftine, ali ni preskupe za njihov dzep. Ista roba se nalazi u nasoj Zari, nema je mozda u tim kolicinama, posebno za djecu, a cijene su tri puta manje.

Robu iz Azela, posebno za bebicu nosi sad moj drugi sin,a on je 4.dijete koje ce se nanosati tih stvari, kao nove su.

Kad nesto nema u pomenutim radnjama, tu je Tifany sa H&m robom, Turbo Limac, Amko Mojmilo i gdje jos sta naleti.

_____________________________

Mama ima dva slatka kolačića!
I kolačić- ljeto 2003.god.
II kolačić- zima 2008.god.

(odgovor članu Anoniman)
Neposredna veza do poruke: 25
Stranica:   [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Stranica: [1] 2 3 4   Sljedeća stranica >   >>
Idi na:








Anketa

Šta da saznate...
пеперутка16

..da nosite trojke, šta bi uradili?

Oznake

Prijava
Ime i Prezime
*
Adresa
*
Poštanski broj Grad
*
Broj telefona
*
E-mail adresa
*
Veličina pelena koje dijete nosi
*
Starost vašeg djeteta/vaše djece
*
Ovim potvrdjujem da ču nakon koristenja pelena ostaviti svoj komentar I misljenje o novim Pampers pelenama u okviru Ringeraja stranice. *