RE: Brazilsko feniranje (Puna verzija)

Forum >> [Porodični život] >> Ljepota i moda



Poruka


Emica_sa -> RE: Brazilsko feniranje (21.12.2012 20:42:30)

Hanice ne kaki[sm=smiley36.gif]

Kosa ti je divna,ti si divna,kaze meni muz,tako mlada i lijepa a vec troje djece e to je za pohvalu[sm=smiley1.gif]




Hannica -> RE: Brazilsko feniranje (21.12.2012 20:50:42)

Hvala tebi i tm.[sm=smiley36.gif]
Definitvno sam odustala od tretmana,raspitivala sam se malo na FB i frizerka kod koje sam planirala ici kaze da moram koristiti poseban sampon koji kosta 20 KM. Samo mi jos to fali.[sm=smiley36.gif]




Galicia -> RE: Brazilsko feniranje (21.12.2012 20:58:18)


IZVORNA PORUKA: Hannica

Hvala tebi i tm.[sm=smiley36.gif]
Definitvno sam odustala od tretmana,raspitivala sam se malo na FB i frizerka kod koje sam planirala ici kaze da moram koristiti poseban sampon koji kosta 20 KM. Samo mi jos to fali.[sm=smiley36.gif]


Hannice, 3 djece??
Nek su zivi i zdravi, nisam znala da si mamicka sa 3 djece.
Nego ti na peglanje mozga, jer ti fakat nista ne fali. Kosa, linija, osmijeh, ma sve po ps.
Nadam se da se ne ljutis, ne mislim nista lose, samo onako drugaricanski. [sm=jezicek.gif]

Apro po sampona. Meni moja kucna frizerka predlaze sampon od 120$ posle brazilskog, reko zeno samo ako ces mi ti kupovati i ako ces sakrivati od mm. Jer on sve sto vidi oko kade koristi i za kosu i za kupanje. Njemu to sve isto.




ladyblue RR -> RE: Brazilsko feniranje (25.8.2015 12:49:59)

je li koja ovo radila skoro?
ja razmišljam da "zadam" i ovu brazilku [sm=jezicek.gif]




Galicia -> RE: Brazilsko feniranje (25.8.2015 14:41:20)


IZVORNA PORUKA: ladyblue

je li koja ovo radila skoro?
ja razmišljam da "zadam" i ovu brazilku [sm=jezicek.gif]



Kakva ti je kosa? Kovrdzava ili samo valovita?
Ma nije bitno. [sm=jezicek.gif]
Uradi. Neces se pokajati.
Da nije skupo kao sto jeste, stalno bih radila.




mamina princeza -> RE: Brazilsko feniranje (30.8.2015 23:32:19)

I ja bas razmisljam o ovome u zadnje vrijeme...svaki savjet dobro dosai gdje uraditi u sa i koja je cijena? Moja kosa jr valovita prilicno uvijek se feniram sama vecinom nikad nisam s onom svojom prirodnom jer je ne volim nikako...mpa bas bih malo odmorila i probala ovo....




ladyblue RR -> RE: Brazilsko feniranje (26.2.2016 20:42:54)

Brazilka gore, brazilka dole [sm=smiley36.gif]

prošli petak sam radila keratinski tretman i zaista sam prezadovoljna. naravno iz salona ona izgleda savršeno ali i kada je ja operem i osušim izgleda super.
sada je vlaga vani i ja bih bila sva napuhana i čupava a sada sam ravna, kosa složena kao isfenirana.




M kao Mama -> RE: Brazilsko feniranje (26.2.2016 20:46:13)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

Brazilka gore, brazilka dole [sm=smiley36.gif]

prošli petak sam radila keratinski tretman i zaista sam prezadovoljna. naravno iz salona ona izgleda savršeno ali i kada je ja operem i osušim izgleda super.
sada je vlaga vani i ja bih bila sva napuhana i čupava a sada sam ravna, kosa složena kao isfenirana.



joj, ovo mi je san životni, nekada mi je bila kovrđava ali silno peglanje,feniranje, je dovelo do žvake, nit ravna, nit lokne. Tako da bi mi ovo ekstra pasalo, eto ako ima kakav salon da mu treba pokusni kunić, tipa ovog dje je bila Lady ja se dragovoljno javljam.




ladyblue RR -> RE: Brazilsko feniranje (26.2.2016 20:50:35)

opisa ti moju kosu...otišla je od silnog farbanja i blajhanja...nit' ravna nit' kovrdžava nego čupava. na vlžnom vremenu havarija.
i dvoumila sam se hoću - neću i odem. i sada mi je drago [sm=smiley1.gif]
baš je lagana za održavanje i ličim na insana kada je operem.




M kao Mama -> RE: Brazilsko feniranje (26.2.2016 20:55:14)


IZVORNA PORUKA: ladyblue RR

opisa ti moju kosu...otišla je od silnog farbanja i blajhanja...nit' ravna nit' kovrdžava nego čupava. na vlžnom vremenu havarija.
i dvoumila sam se hoću - neću i odem. i sada mi je drago [sm=smiley1.gif]
baš je lagana za održavanje i ličim na insana kada je operem.



ma i ja ću vala kud puklo da puklo samo da sponzora nađem, hahahaha, šalim se tvoja preporuka mi baš znači.




Visnja RR -> RE: Brazilsko feniranje (13.3.2016 19:00:58)

Koja je cijena tog tretmana i koliko se često treba ponavljati?




Alma_27 -> RE: Brazilsko feniranje (14.3.2016 10:03:11)

Vidim temu i prva asocijacija mi je brazilska depilacija.

Kontam ovo nesto novo u tom fazonu. Rekoh kako li se sad TO fenira [sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif][sm=jezicek.gif]




ladyblue RR -> RE: Brazilsko feniranje (14.3.2016 12:19:58)


IZVORNA PORUKA: Visnja RR

Koja je cijena tog tretmana i koliko se često treba ponavljati?


ja sam platila 120 KM. ponavljanje zavisi od kvaliteta i oštećenosti kose. ja ću, vjerovatno morati još jednom nakom 3 mjeseca i onda bih trebala biti mirna narednih 6.
kose koje nisu blajhane "drže" keratin duže.




Stranica: <<   < Prethodna stranica  3 4 5 6 [7]